Skocz do zawartości

Uszkodzenia silników. Fotki, opisy....


qurim
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

chyba chodzi Ci o pierścień,z tego co pamiętam nie było zamku na oknie wydechowym...poza tym tłok to oryginał...

Nie, chodzi mi o tłok. Można tak założyć, że zamki na tłoku będą skierowane w stronę kanałów wydechowych a nie ssących.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Co do silnika 848 powyzej. Trzeba znać przyczyny uszkodzeniaz sam mały przebieg silnika o niczym nie świadczy.

 

 

w takie rozwałki się nie wnika przy takim przebiegu i nie próbuje się ich naprawiać, wymienia się calutki silnik.

Czasami na drodze spotykam prawdziwych szaleńców, pędzą na złamanie karku i wbrew rozsądkowi... naprawdę, aż ciężko czasami ich wyprzedzić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

w takie rozwałki się nie wnika przy takim przebiegu i nie próbuje się ich naprawiać, wymienia się calutki silnik.

Rozumiem że znasz procedury reklamacyjne i usuwania usterek obowiązujące w Ducati?

http://ducatisti.pl/ PORTAL POŚWIĘCONY MARCE DUCATI
http://motomaniax.pl/ jedyny 100% serwis ducati w warszawie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem że znasz procedury reklamacyjne i usuwania usterek obowiązujące w Ducati?

 

żaden producent nie pozwoliłby na naprawę takiej masakry w ramach gwarancji.... Procedur Ducati nie znam, znam za to ten konkretny przypadek.

Czasami na drodze spotykam prawdziwych szaleńców, pędzą na złamanie karku i wbrew rozsądkowi... naprawdę, aż ciężko czasami ich wyprzedzić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SC 33 kolegi:

0448c3632019ade1med.jpg

 

 

9aace1b7a65cf638med.jpg

 

0c22e2cc6e87bfeam.jpg

 

 

Niema to jak "fachowa robota"

Gosciu poszedl bokiem, kolega pospawal a ja mam sie z tym pobawic...

Planowanie raczej nie wchodzi w gre, mysle ze moze linial traserski i drobniutki papier pomoze?

W miejscu, w ktorym bylo napawane jest wybrzuszenie ,wiec trzeba nadmiar jakos zebrac.

Wygląda ze bylo dlubane pilnikiem.

Na czerwono zaznaczylem na ostatnim zdjeciu odpryski po spawaniu, ktorych sie nie chcialo wyczyscic "miszczowi"

 

Ma ktos pomysła ?

 

"M" to co to za sygnatura łancuszka rozrządu ?

Edytowane przez Nico
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tourmax czy Tajwan, jeden wuj. Pajda burako-silikonu dookoła, spawane bez demontażu... Czy coś jeszcze można spie**olić?

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też mam spawane w tym miejscu. Specjalnie rozpoławiałem silnik żeby dać samą połówkę kartera do roboty a nie cały silnik. Złożone na silikon i uszczelkę i jakoś trzyma, no może minimalnie się poci ale z tym już trzeba się pogodzić przy takim uszkodzeniu.

Why... So... Serious

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Z cyklu: kiedy piekarz bierze się za mechanikę...

 

94393982.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

 

55164987.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

 

16796174.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

 

20130318092.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

 

Nowy nicasil i nowy tłok, po złożeniu silnik przepracował 1min!!! Uszkodzenia: korba trup(nie wiadomo jak reszta na dole), tłok trup, cylinder popękany- trup.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...