Skocz do zawartości

Jazda w korku lewy środek


Rekomendowane odpowiedzi

No tak. I to moja wina...

 

No to pójdźmy dalej. Fajna ze mnie laska ;) i w obcisłych skórach na motocyklu prezentuję się całkiem nieźle. Wyobraźmy więc sobie sytuację-jadę sobie grzecznie lewą stroną środkowego pasa, za mną(no tak się akurat złożyło)jedzie sobie autor wątku. Przejeżdżam obok jakiegoś miłego Pana jadącego środkowym pasem. Pan jadący środkowym pasem zauważył, że fajna laska obok przejechała i chcąc chwilkę dłużej popodziwiać odbija w lewo, strącając jadący za mną motocykl(no bo kto patrzy w lusterka, jeśli może na mnie? :bigrazz: ) I to też będzie moja wina?

 

Bo idąc Waszym tokiem rozumowania-tak!

 

 

hahaaha :clap:

szatan jesteś :icon_twisted:

no "oczywiście" że twoja wina bo przykuwasz uwagę :D

 

i moje zażalenie !!!! ja też jeżdżę w skórze i jakoś puszki nie ustawiają się za mną

Edytowane przez dcz333
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to pójdźmy dalej. Fajna ze mnie laska ;) i w obcisłych skórach na motocyklu prezentuję się całkiem nieźle.

Mnie przekonałaś! :biggrin: Od dzisiaj jeżdżę prawym pasem żeby miec Twoje prospekty przed sobą zamiast zakopcone puchy... :icon_biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak. I to moja wina...

 

No to pójdźmy dalej. Fajna ze mnie laska ;) i w obcisłych skórach na motocyklu prezentuję się całkiem nieźle. Wyobraźmy więc sobie sytuację-jadę sobie grzecznie lewą stroną środkowego pasa, za mną(no tak się akurat złożyło)jedzie sobie autor wątku. Przejeżdżam obok jakiegoś miłego Pana jadącego środkowym pasem. Pan jadący środkowym pasem zauważył, że fajna laska obok przejechała i chcąc chwilkę dłużej popodziwiać odbija w lewo, strącając jadący za mną motocykl(no bo kto patrzy w lusterka, jeśli może na mnie? :bigrazz: ) I to też będzie moja wina?

 

Bo idąc Waszym tokiem rozumowania-tak!

 

 

co za skromność hehe. wiesz trzeba się dobrze przyjrzeć żeby nie mieć zonka.... i akurat musiałby wiedzieć że to jedziesz ty bo jak ktoś tak szybko śmiga w korku jak ty ciężko rozpoznać czy ty to kobietka czy mężczyzna...

Spoks wiem na co patrzeć i kiedy prowodyrko

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może żeby być bardziej przekonywującą to jakieś zdjęcie jeszcze? :P

 

Niektorzy mieli ta przyjemnosc i wiedza ze Asia w skorzanym ubraniu potrafi rozproszyc uwage kierujacego ...

A i w innej konfiguracji tym bardziej :icon_razz:

 

ciężko rozpoznać czy ty to kobietka czy mężczyzna...

 

Ja tam od razu rozpoznaje opiety tylek kobiecy i zgrabne nogi ...

No chyba ze jedzie Yuby to wtedy mi sie myli :icon_razz:

ISRA: 27062
SREU: 614

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niektorzy mieli ta przyjemnosc i wiedza ze Asia w skorzanym ubraniu potrafi rozproszyc uwage kierujacego ...

A i w innej konfiguracji tym bardziej :icon_razz:

 

Ja tam od razu rozpoznaje opiety tylek kobiecy i zgrabne nogi ...

No chyba ze jedzie Yuby to wtedy mi sie myli :icon_razz:

 

Wiesz my rozpoznamy a puszkarze??

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może takie zasady: armatury się cisną prawym/środkowym (bo i tak się nie przecisną z powodu dwumetrowej szerokości + frędzelki :D ) a środkowym/lewym plastiki :D

 

Pozostali (na przykład ja) jadą jak chcą... :P

 

SPOKOJNIE, POZWÓLMY DZIAŁAĆ NATURZE...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

dobre są te drogi na których jest wyznaczony pas dla prawdziwych motocyklistów :wink: :bigrazz:

z reguły jest między lewym pasem i lewym pasem przeciwnego kierunku, dość wąski, ale nawet laczek 200 się mieści między tymi dwiema białymi liniami :icon_twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może takie zasady: armatury się cisną prawym/środkowym (bo i tak się nie przecisną z powodu dwumetrowej szerokości + frędzelki :D ) a środkowym/lewym plastiki :D

 

Pozostali (na przykład ja) jadą jak chcą... :P

 

No to ja się podłączam do pozostałych :icon_mrgreen:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...