Skocz do zawartości

wywalili mi moto podczas montażu alarmu!!!!!!!!!!!!!


Peny
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

"nagle widze jak motor zaczyna podskakiwac na nóżce, i przewraca się na bok"

 

moze czkawki dostal?

 

hehe, sorka, ale ten tekst rozbawil mnie do łez... aczkolwiek pewnie Tobie nie bylo do smiechu ;)

 

 

no staliśmy tak dobrą chwilę bez słowa... ja pierwszy powiedziałem - no i co k*rw** teraz? :D...

 

ale wyobraźcie sobie taką akcje. Kupujecie motor, czekacie na rejestracje, dokumenty itp. dostajesz moto i zaczyna sie psuć pogoda, jak sie poprawia zaprowadzasz go do warsztatu a tam jakiś bezmózg przewraca go na bok...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje się jednak, że centralna (wraz z kołem) stanowi mniejsze pole podstawy niż boczna (z kołami). Więc nie gwarantuje większej stabilności. Tak się coś wydaje...

 

 

no tak, tyle że nijak sie to ma do kretyna który odpala Ci moto na biegu. Wtedy motocykl poprostu wyskakuje do przodu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby o tej centralnej pisał ktoś, kto w życiu miał motocykl z centralną podstawką to by było trochę lepiej. ;-)

 

Jak się w stojącym na centralce motocyklu włączy silnik z zapiętym biegiem to się koło zacznie kręcić. I tyle. Bo trzema punktami oparcia w tym przypadku jest przednie koło, lewa nóżka centralki i prawa nóżka centralki. A koło w powietrzu. Dlatego centralka jest fajna jeżeli ma się łańcuch, można wygodnie czyścić i smarować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale wyobraźcie sobie taką akcje. Kupujecie motor, czekacie na rejestracje, dokumenty itp. dostajesz moto i zaczyna sie psuć pogoda

:clap:

Chyba wtedy oziębiło się do 15 stopni, pamiętam :wink:

Peny ty już nie masz czopka, możesz jeździć też w pochmurne dni a nawet deszczowe :icon_mrgreen:

Bierz kasę, lej wachę i korzystaj póki słońce daje :crossy:

 

SHL M11 -> CB 500 -> R1100R -> XRV 750 -> GSF 1200 -> XRV 650 HRC -> XL600V-> Polski Bandyta GSF 1200S :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Domyślam się, że Twojego motoru nie da się odpalić na włączonym biegu bez wciśniętego sprzęgła? Jeśli tak (a raczej tak powinno być) to w tym przypadku jest jeszcze problem z nieprawidłowo wpiętą centralką alarmową do instalacji. Jeśli centralka była by podpięta dobrze to nie ma możliwości odpalenia z pilota, kiedy silnik jest na biegu :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... zaprowadzasz go do warsztatu a tam jakiś bezmózg przewraca go na bok...

 

Poprostu miałeś pecha..., można się bardzo wku***ć, ale takie rzeczy się zdarzają, debili na świecie pełno, miałeś nieprzyjemność spotkać jednego z nich.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poprostu miałeś pecha..., można się bardzo wku***ć, ale takie rzeczy się zdarzają, debili na świecie pełno, miałeś nieprzyjemność spotkać jednego z nich.

Dlaczego debili? Przyznac sie czy ktorys z was NIGDY nie popelnil błędu w pracy?? Same ideały na tym forumie :notworthy:

Ja pie**ole-wy te motocykle to jak skarb traktujecie :icon_rolleyes: A to tylko rzecz użytkowa!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@zajc wiesz co to nie jest problem z samym soba... dla mnie motocykl jest tez czescia mnie.... i naprawde duzo motocyklistow tak ma ... to jest wlasnie pasja polaczona z miloscia ... a to ze ktos uwaza inaczej nie uprawnia do twierdzenia ze inni maja ze soba problem :)

Romet Z 125 ----> Suzuki SV 650 S K1 -----> Honda VTR 1000 F 97 :D

https://www.facebook.com/WozniakLukaszFotonotek

 

Fotografia Motoryzacyjna i nie tylko :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...