Skocz do zawartości

Tekstylia marki Held - nie polecam!


Rekomendowane odpowiedzi

Tylko weź mu jeszcze zasady MGS wytłumacz pobieżnie, bo biedak coś słabo kuma chyba :D

pzdr

 

Po pierwsze to trzeba bardzo dużo..... No wiecie co :biggrin: (miałem być grzeczny, a słowo zaczyna się na r...)

 

Po drugie dużo jeździć.

 

Po trzecie jeździć jeszcze wiecej.

 

Po czwarte, w przerwie między jazdami pić i robić to co w pkt. 1.

 

P.S. I czasami warto posmarować łańcuch :crossy:

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co robisz takie oczy? Nigdy nie widziałeś zakazu prania w proszku texów łączonych ze skórą?

Nie tylko texów łączonych ze skórą-ale w zasadzie żadnych nie powinno się prać w proszku. Po pierwsze to proszek zapycha pory membrany, a po drugie działa hydrofilnie. Mydło do prania texów działa hydrofobowo-impregnuje membranę.

 

Niestety, ale nie. Z texami nie mam żadnego doświadczenia.

 

PS. I nie chcę mieć :wink:

Albo nigdy nie jeździłes w temperaturach <10 stopni ,albo wychowałeś się na Kaukazie. W przeciwnym wypadku szyko docenilbys texy :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Albo nigdy nie jeździłes w temperaturach <10 stopni ,albo wychowałeś się na Kaukazie. W przeciwnym wypadku szyko docenilbys texy :icon_mrgreen:

 

A to nie wiesz o magicznym wynalazku zwanym bielizną termoaktywną? Tex staje się zbędny :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to nie wiesz o magicznym wynalazku zwanym bielizną termoaktywną? Tex staje się zbędny :icon_mrgreen:

Żadna, nawet najbardziej spasiona bielizna termoaktywna, w połączeniu ze skórą nie da takiego komfortu w niskich temperaturach jak tex z podpinką i choćby najzwyklejszą membraną typu Reissa. Sprawdzone.

Edytowane przez Fat
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to nie wiesz o magicznym wynalazku zwanym bielizną termoaktywną? Tex staje się zbędny :icon_mrgreen:

To jedna musisz pochodzic z glebokiej Syberii :D

Dla mnie jazda w perforowanej kurtce z termoaktywna bielizna+windstopper North Face jest po prostu nieprzyjemna w nizszych temperaturach. Bo nijak sie ma do komfortu w kurtce tekstylnej z GTX.

Żadna, nawet najbardziej spasiona bielizna termoaktywna, w połączeniu ze skórą nie da takiego komfortu w niskich temperaturach jak tex z podpinką i choćby najzwyklejszą membraną typu Reissa. Sprawdzone.

Czego Fat jest najlepszym przykladem :D Po jednym z jesiennych wyjazdow,kiedy zatwardzialy milosnik perforowanego kombi 4 seasons ;) musial wracac w polowie drogi- polubil texy. Ja uwazam ze jak ktos chce jezdzic caly rok to przynajmniej dwa rodzaje kurtki trzeba posiadac.W spodniach skorzanych jakos da rade wytrzymac w nizszej temperaturze. "Gora" wychladza sie duzo wczesniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czego Fat jest najlepszym przykladem :D Po jednym z jesiennych wyjazdow,kiedy zatwardzialy milosnik perforowanego kombi 4 seasons ;) musial wracac w polowie drogi- polubil texy. Ja uwazam ze jak ktos chce jezdzic caly rok to przynajmniej dwa rodzaje kurtki trzeba posiadac.W spodniach skorzanych jakos da rade wytrzymac w nizszej temperaturze. "Gora" wychladza sie duzo wczesniej.

Fakt, wtedy szala goryczy się przelała :icon_rolleyes: Żeby nie było tak słodko to powiem, że w rzeczonym teksie jeździ się mi się beznadziejnie w upały i generalnie cieplejsze dni. Poza tym skóra i tak rules forewer :icon_mrgreen:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt, wtedy szala goryczy się przelała :icon_rolleyes: Żeby nie było tak słodko to powiem, że w rzeczonym teksie jeździ się mi się beznadziejnie w upały i generalnie cieplejsze dni. Poza tym skóra i tak rules forewer :icon_mrgreen:

True,true. Tez nie lubie texow latem-skora z perforacja jest o niebo lepsza. Dzis jade kupic nowego Berika :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie tylko texów łączonych ze skórą-ale w zasadzie żadnych nie powinno się prać w proszku. Po pierwsze to proszek zapycha pory membrany, a po drugie działa hydrofilnie. Mydło do prania texów działa hydrofobowo-impregnuje membranę.

Albo nigdy nie jeździłes w temperaturach <10 stopni ,albo wychowałeś się na Kaukazie. W przeciwnym wypadku szyko docenilbys texy :icon_mrgreen:

 

Zgadzam się, jest tylko jedno małe "ale"...

 

Odpiąłem membranę od kurtki przed praniem...

 

 

Żadna, nawet najbardziej spasiona bielizna termoaktywna, w połączeniu ze skórą nie da takiego komfortu w niskich temperaturach jak tex z podpinką i choćby najzwyklejszą membraną typu Reissa. Sprawdzone.

 

Fakt, ciepło jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich,

 

sprawa mojego kompletu tekstylnego Held powoli ma się ku końcowi. W dniu dzisiejszym, otrzymałem informację, że zostaną mi zwrócone pieniądze za zakupiony komplet. Bardzo mnie takie rozwiązanie satysfakcjonuje, WIELKIE DZIĘKI Maciek za zaangażowanie, poświęcony czas, profesjonalne podejście do tematu i za wszystko co zrobiliście w mojej sprawie!

 

Chcąc potwierdzić moją bardzo pozytywną opinię o załodze Motorowni z Poznania, zdecydowałem się ponownie zakupić kombinezon (tym razem będzie to skóra) właśnie w Waszym sklepie. Panowie konkurencja pod względem podejścia do klienta i zaangażowania nie dorasta Wam do pięt. :lalag: :lalag: :lalag: :notworthy: :notworthy: :notworthy:

 

Podsumowując krótko.

 

-Przedstawiciel Held`a i Motorownia stanęli na wysokości zadania nie parając się w żadne wymiany, ani naprawy, nikt nie próbował obarczyć mnie winą za uszkodzenia, sprawa załatwiona szybko i bezproblemowo :lapad:

 

-Byłem o krok od zakupu kombinezonu skórzanego marki Held, troszkę odstraszył mnie jednak termin oczekiwania (mamy sezon w końcu :crossy: ) Jeśli pytacie dlaczego, spójrzcie kilka linijek wyżej.

 

-Wielkie, wielkie dzięki za pomoc ekipie z Motorowni z Poznania, ręczę za Was moją własną głową :smile:

 

Fajnie będzie pośmigać niebawem w nowym kombiku, o czym nie omieszkam Was tu poinformować.

 

I to by było na tyle.

 

Pozdro! :lalag:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...