Skocz do zawartości

smerf na BMW


hondzia
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Tak sobie wieczorkiem przegladalem i przypadkowo calkiem trafilem na taki artykul:

http://www.jelonka.com/?mod=news&scr=singl...t&article=20390

 

W zwiazku z tym nasunely mi sie pewne pytania:

- czy to to ma jakis videorejestrator co rejestruje predkosc?

- czy mial ktos jakies doswiadczenia ze taki koles go zlapal?

- czy myslicie, ze tacy maja umiejetnosci z torow wyscigowych? Wysylaja ich na takie szkolenia?

- no i najwazniejsze - do ilu km/h taki smerf-kozak poleci za drugim motocyklem i czy w ogole poleci jak ma videorejestrator? Hmm - tak mysle, ze koles troche na straconej pozycji bo go latwo poznac, chociaz, jak z daleka przyuwazy szybko jadacy motocykl, bez problemu moze wyprzedzic kolumne samochodow i sie wylonic zajmujac 'pole position' na 3 sekundy za motocyklista i pozamiatane

Edytowane przez hondzia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RTki w policji nie mają montowanych wideo. Jedyne kamery na dwoch kolach w Polsce poruszaja sie uwieszone na GT1200. Z tego co wiem sa na razie trzy takie egzemplarze...Nie wiem jak u was,ale w Poznaniu to podobno cienko z umiejetnosciami panow obslugujacych te motocykle :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozmawiałem z motonitą z policji. Wysyłaja ich na szkolenia ale kolejka jest bardzo długa, ponieważ dużo policjantów chce mieć te szkolenia a jeszcze wiecej motocykli pojawia się w policji. Zgłaszają się z reguły Ci co mają jakieś doświadczenie już z jednośladami.

A ogólnie to mam wrażenie, ze wszyscy myślą, że w policji to same lebiegi są, co nie umieją jeździć.

Może nie wszyscy ale napewno większość poradzi sobie z moto.Moze będą potrzebowali trochę czasu do oswojenia się ze sprzętem ale poradzą sobie.

Druga strona medalu to taka, że uciekają z reguły mameje bez prawka i umiejętności i prawie zawsze wystarczy puszka żeby zatrzymać takiego lewusa na moto.

 

 

 

 

lewa noga: http://forum.motocyk...__1#entry782383
prawa noga: http://forum.motocyk...__fromsearch__1
...i tak wszyscy umrzemy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ogólnie to mam wrażenie, ze wszyscy myślą, że w policji to same lebiegi są, co nie umieją jeździć.

 

Jeśli chodzi o warszawską załogę GTków, to w czasach gdy jeszcze pracowałem w BMW na wymianę opon i centralej stopki przyjeżdżali co 3k km. Myślę, że niewielu by miało z nimi szansę w bezpośrednim starciu :D

Edytowane przez 220V
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o warszawską załogę GTków, to w czasach gdy jeszcze pracowałem w BMW na wymianę opon i centralej stopki przyjeżdżali co 3k km. Myślę, że niewielu by miało szansę w bezpośrednim starciu :D

 

 

Żeś kurde tak napisał, albo ja taki tępy, że ni cholery nie wiem czy Smerfy by nie miały szans czy ścigani..?!

Edytowane przez Engels
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pełen szacun, miałem do czynienia na wisłostradzie i muszę powiedzieć że nieźle dają.

 

Ja z tymi co miałem doczynienia w Wa-wie to ładnie ogarniali sprzęty... Może nie wszyscy ale większość, bo trochę się ich kręci po Stolicy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kiedys koło Piły zatrzymałem się obok dwóch funkcjonariuszy na motocyklach. Bardzo sympatyczni panowie (pozdrawiam, jesli czytają tego posta). Mieli do dyspozycji Yamaszki 250 cc, prędkośc max - 135 km/h. Nie byli z nich zadowoleni i mówili, że maja obiecane Dywersje 900, a na swoje sprzęty mówili "rowery"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeś kurde tak napisał, albo ja taki tępy, że ni cholery nie wiem czy Smerfy by nie miały szans czy ścigani..?!

A jak myślisz, po co wymieniali im stopki centralne? ;)

Edytowane przez Lime82

Why... So... Serious

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak myślisz, po co wymieniali im stopki centralne? ;)

 

Pewnie od śmigania na jednym kole...... :icon_mrgreen: Ale to wtedy bardziej się zużywają tylne stopki... :icon_twisted:

 

Ojejku, może mieli gleby parkingowe :P

 

 

 

Tylko dlaczego wymiana opon co 3k ? Palili gumy czo co ?

Edytowane przez Engels
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ogólnie to mam wrażenie, ze wszyscy myślą, że w policji to same lebiegi są, co nie umieją jeździć.

 

Niektórych tu na forum zdziwienie również ogarnia gdy taki odmacha, pogada, się uśmiechnie i w ogóle zachowuje się jak "normalny" człowiek.

 

Zabawne dość są rozważania "Czy ogarniają? Bo jeśli nie to może ucieknę." Codziennie widzę jak przed jedną z komend funkcjonariusze parkują prywatne jednoślady i przesiadają się na służbowe sprzęty. Trzeba mieć pusto w czaszcze żeby uciekać od policyjnego motocykla. Chciałbym tak ogarniać sprzęta jak policjanci, których widuję w Wawce.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...