Skocz do zawartości

Pod prąd


leonstar
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ależ wy dziwni jesteście ....

Pani zapomniała na pewno szminki lub puderniczki więc wróciła :bigrazz:

 

pzdr

kjujik

Od urodzenia skazany na sukces, a jesli teza o zaostrzaniu sie walki klasowej w miare postepu socjalizmu jest prawdziwa,
to w przyszlosci takze na wiezienie. :bigrazz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak bedziesz gonic to tez bedziesz pod prad jechac :icon_mrgreen:

 

za barierkami przez ciagla na lewy pas i juz pasem ruchu dla nieupsledzonych. ewnetulanie telefon na policje

ona (tez sie mi wydaje ze to babka) mogla przeciez kogos zabic , jak nie ciebie to tych z tylu

 

mialem taki numer w meiscie przy predkosciach niewielkich (tym razem dziadek) ale na drodze szybkiego ruchu , masakra

ja na twoim miejscu wyslal bym orginal nagrania do dorogowki, to nie jakies durne/gapiowskie wymuszenie czy zajechanie drogi, to byl prawdziwym morderca w puszce

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hondzia i po co psujesz zabawę ? :icon_twisted:

Ślepi nie widzą a szopka trwa i o to chodzi :D

 

pzdr

kjujik

Od urodzenia skazany na sukces, a jesli teza o zaostrzaniu sie walki klasowej w miare postepu socjalizmu jest prawdziwa,
to w przyszlosci takze na wiezienie. :bigrazz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i co w związku z tym znakiem na 19-20 sekundzie? co on wg. Ciebie zmienia w tym ze Golf dalej idzie pod prąd?

Nie wiem kolego - moze jestem slepy - ale te 2 znaki po lewej i po prawej stronie drogi nie wygladaja mi na zwezeni drogi :biggrin:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taraz to ja hondzia nie kumam :D , jest zwężenie drogi, oznakowane, wcześniej jest też znak A20 , no i? :)

Znaki maja tam być, z drugiejedtrony sa inne , nakazu , cięgłe linie, zwęszyłeś spisek czy co :)

Edytowane przez leonstar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem kolego - moze jestem slepy - ale te 2 znaki po lewej i po prawej stronie drogi nie wygladaja mi na zwezeni drogi :biggrin:

 

Znak, który tam widać to ostrzeżenie o zbliżaniu się do drogi z ruchem w obie strony. Zgodnie z obowiązującymi przepisami powinien znaleźć się 150 metrów przed miejscem niebezpiecznym (zakładając że była to droga szybkiego ruchu), przed którym ostrzega. Chwilę później motocykl dojeżdża do drogi o ruchu w obie strony, z którego zjechał samochód przecinając najpewniej pas wyłączony z ruchu. Znak nie mówi, że znajdujesz się na jezdni dwukierunkowej, ale że zaraz się znajdziesz. Zatem POTWIERDZA, że samochód poruszał się pod prąd.

 

Pozdrawiam

Edytowane przez krycek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cos mi sie jakos wierzyc nie chce, ze ta osoba wjechala tak sobie pod prad. Jak to mozliwe? TOZ PRZECIEZ ONA WIDZIALA TE BARIERKI!!! NIKT NORMALNY TAK NIE WJEDZIE. NIE W POLSCE! TO JEST NIEMOZLIWE! W INDAICH TO TAK.

Moze jest cos czego kamera nie pokazala?! Autostrady sa przeciez czesto u nas przbudowywane. Ja myslalem, ze to podpucha forumowa. Wyprowadzcie mnie z bledu, bo ja nie moge uwierzyc, ze sa takie osoby, ktore tak potrafia jechac.

Edytowane przez hondzia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cos mi sie jakos wierzyc nie chce, ze ta osoba wjechala tak sobie pod prad. Jak to mozliwe? TOZ PRZECIEZ ONA WIDZIALA TE BARIERKI!!! NIKT NORMALNY TAK NIE WJEDZIE. NIE W POLSCE! TO JEST NIEMOZLIWE! W INDAICH TO TAK.

Moze jest cos czego kamera nie pokazala?! Autostrady sa przeciez czesto u nas przbudowywane. Ja myslalem, ze to podpucha forumowa. Wyprowadzcie mnie z bledu, bo ja nie moge uwierzyc, ze sa takie osoby, ktore tak potrafia jechac.

 

A ktoś tu w ogóle napisał, że to była jakaś normalna osoba???? :banghead:

:buttrock: :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...