Skocz do zawartości

Chlopaki daja rade


bojkar
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Dark Warrior

No co? ladnie chlopaki zamiataja :D uwielbiam te komentarze puszkarzy :D:D:D:D A autor jaki oryginalny topik zapuscil. To juz sie nude robi :|

Edytowane przez Dark Warrior
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TO by sie nadało dla stronki interi hehe :

80km/h - Pobłogosław, Jezu, drogi...

90km/h - To szczęśliwy dzień...

100km/h - Cóż Ci, Jezu, damy...

110km/h - Ojcze, Ty kochasz mnie...

120km/h - Liczę na Ciebie, Ojcze...

130km/h - Panie, przebacz nam...

140km/h - Zbliżam się w pokorze...

150km/h - Być bliżej Ciebie chcę...

160km/h - Pan Jezus już się zbliża...

170km/h - U drzwi Twoich stoję, Panie...

180km/h - Jezus jest tu...

200km/h - Witam Cię, Ojcze...

220km/h - Anielski orszak niech Twą duszę przyjmie...

 

PS: zrobili by z tego modlitwę motocyklisty z reala heh

 

a filmik niezły chłopaki nie żle dają :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Warszawiocy to jednak maja jakieś to poczucie humoru słabe bo słabe ale jest :bigrazz: :icon_mrgreen:

 

Bo W-wa ....to W-wa.... :D a, Górale to Górale....!!a prasa ma nowe, nagłówki!! a chłopaki potrafią ,umieją to pokazują......i za to im szacunek.. :clap: pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja trze jechali zgodnie z przepisami prawie jedynie prętkość ale kto by na to patrzał :) za grożenia nie było na pewno

 

Łał, ale mądrego posta napisałeś! Jesteś taki twardy! I na prędkość nie patrzysz! :D

Suzuki GSR 750, GS 400, GSX 750 S Katana, GS 850 G, DR 600 S

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh no fajne są tam winkle za rbk tylko szkoda ze trasa tam jest krotka

E tam .... za łatwe :wink: :icon_mrgreen: Nie ma to jak CARGO i nasi kaskaderzy .... szczególnie Endrju vel Geedo :buttrock:

 

p.s. ROBERT21 ..... weź Ty chłopie patrz co piszesz ..... tyle błędów to moja Córa 5-cio letnia nie robi :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie wiem...jak oni tak mogą :eek: ...nie wolno tak, przepisy łamią, ludzi straszą, samochody spychają...no nie wiem, nie wiem... :rolleyes: Tacy młodzi, a idioci, no i jak na jednym kole, jak powinni na dwóch, tak nie można :( :lapad:

Ale chłopaki fajne, muszę w końcu zrobić prawko, kupić motorek i nauczyć się tak samo, chyba że tu na forum poznam fajnych motocyklistów, co mnie przewiozą? :rolleyes:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

p.s. Dobre, a Macca Squad i "zapie**alam", jak widać, wiecznie żywy wszędzie jako podkład do znudzenia, w końcu z Toronto są :biggrin:

 

nie

 

M.G.S. - jesteśmy otwarci jak inkunabuł w gablocie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo W-wa ....to W-wa.... :D a, Górale to Górale....!!a prasa ma nowe, nagłówki!! a chłopaki potrafią ,umieją to pokazują......i za to im szacunek.. :clap: pozdrawiam

 

ludzie swiatowi, wiadomo z Warszawy...

:icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

E tam .... za łatwe :wink: :icon_mrgreen: Nie ma to jak CARGO i nasi kaskaderzy .... szczególnie Endrju vel Geedo :buttrock:

 

p.s. ROBERT21 ..... weź Ty chłopie patrz co piszesz ..... tyle błędów to moja Córa 5-cio letnia nie robi :biggrin:

 

 

Ja jednak będe bronić swoich......łatwe czy nie, ale cos tam juz potrafią...:) a i nie mam nic przeciwko pooglądania Mister Greedo w ,,złożeniu" pozdrawiam W-we.... :wink:

Edytowane przez zgaga144
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajne miejsce, nie oni pierwsi tam latają ;)

 

tylko nie wiedzieć czemu wydaje mi się, jakby to było całkiem niedawno, kiedy oddawaliśmy krew dla chłopaka, który się tam na takich popisach strzaskał. droga publiczna bywa zdradliwa...

jsz

„Warunkiem istnienia dyktatury jest ciemnota tłumu, dlatego dyktatorzy bardzo o nią dbają, zawsze ją kultywują.”
[R. Kapuściński]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...