Skocz do zawartości

Który to - pochwalić się!


LYsY
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem czemu, ale odniosłem takie wrażenie, że gdyby nie tvn to kara była by łagodniejsza, bo ten policjant jakoś tak sympatycznie do goscia podszedł.

 

A może mi się zdaje ...

 

Pozdro

 

Ja też odniosłem takie wrażenie i uważam, że to chyba wiek bikera zadziałał na smerfetkę :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no narrator jest często żałosny, ciekawe jak sam jeździ. Zwłaszcza patrząc na to co odwalają skodzianki firmowe tvn turbo :D

 

Aż dziwne że ktoś z Faktu nie postanowił za nim pojeździć i sprawdzić jak sobie radzi. Oni uwielbaiją takie akcje :D

Edytowane przez MichaelO
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajny Gutek. A prowadzącem faktycznie chętnie bym mordę skapiszonował. Za sam głos wystarczająco by bolało. Co do firmówek TVN-u - rację to są dopiero piraty.

 

pozdr

"Łudududududududududuuuu... Łudududududududduddddd" - Theodor (Zegrze 2010)

"Hondy mają taki dziwny dźwięk..." - Autor nieznany (Udrzyn 2010)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się za jaja należało by powiesić tego kto pisze te bzdurne komenty. Lektor czyta co mu podadzą na papierze bądż komputerze. Druga sprawa koleś na moto wyciągną odpowiednią legitymacje dlatego policjant przystał na mniejszą kwotę mandatu. Gdyby nie kamera to pewnie by całkiem odpuścił. W jednym momencie jest zrobione "cięcie"

Edytowane przez żunio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mialem kiedys taki pomysl zeby zeby pojezdzic za TVN'em albo TURBO, pare razy widzialem ich auta zapier**** po 140 przez miasto :) jednego nawet nagralem

ale moge sie zalozyc ze robia leprze cuda na drodze, moze ktos zna namiary na kierwonika tej produkcji

(UWAGA PIRAT) to za nim bym pojezdzil, bo ten co pisze teksty robi to pod konkretne zamowienie i to nie jego wina ze taka jest koncepcja :)

czasami sie sami bawimy ze znajomymi i ukladamy podobne teksty z duza nuta ironii

 

lepiej nie goladajcie ostanego "WYPADEK PRZYPADEK" w ktorym wine motocyklisty (ktory mial pierszenstwo) ocenili na podstawie uksztalotowania drogi i tego ze motocykle lepiej przyspieszaja i wszystkie nie jezdza zgodnei z przepisami

potem nic dziwnego ze ciemna masa potem uwaza nas wszystkich za wariatow i samobojcow :)

 

pozdr

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...