Skocz do zawartości

lubuscy motocykliści mają fantazję


shipp
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Było już o jeżach, wiewiórkach, żabach, jaszczurkach, muchach, sarnach, nietoperzu, borsuku... i jeszcze lis się przypałętał... Istne ZOO :D

Jeszcze węża brakowało :bigrazz:

Fotografia ślubna, dziecięca, portretowa, akty, etc...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze węża brakowało :bigrazz:

Jak to brakowało? Aśka pisała o skaczącym zaskrońcu a Yuby dysponuje pytonem... :bigrazz:

 

Shipp miśku czuję się zaproszony :bigrazz:

Czuj się, tylko pamiętaj ża jak będziesz polowac na te leśne ssaki, to wybieraj sztuki baardzo zezowate. Nie tylko zrobi Ci dobrego loda to jeszcze przy okazji motocykla popilnuje :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I będziecie jeździć 170?! Nie do pomyślenia... :D

Widzisz, z motocyklem jak z kobietą... młody poleci szybko i żywiołowo nie patrząc na nic, starszy wolniej i dłużej ale za to technicznie bez zarzutu i zawsze dojedzie do celu ze swoją pasażerką :bigrazz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Dark Warrior

Widzisz, z motocyklem jak z kobietą... młody poleci szybko i żywiołowo nie patrząc na nic, starszy wolniej i dłużej ale za to technicznie bez zarzutu i zawsze dojedzie do celu ze swoją pasażerką :bigrazz:

 

Zgasiles nas :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I będziecie jeździć 170?! Nie do pomyślenia... :D

 

Widzę Greedo, że Twoje preclowe poglądy ze Zbiczna swojego czasu na jazdę i na preclowe motocykle zmieniły się diametralnie, a tak się wtedy upierałeś, że nie ma nic lepszego do jazdy niż GS 450 :icon_mrgreen:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie w zjazd z "trojki" na Zielona mozna wejsc szybciej. Postaram się to sprawdzić przy najbliższej okazji :icon_mrgreen:

A jednak miałem rację że ten koleś z filmiku turystycznie jechał. Ja wczoraj testowałem ten-łuk i za pierwszym podejsciem mialem 175 km/h :icon_razz: Mysle ze 180 to tez nie bylby problem ;) W ogole ten zjazd od strony Poznania jest bardzo lagodny. Co innego ten od strony Wrocławia-na nim 120 km/h i drę już tlumikiem o glebe(bo podnozka juz praktycznie nie posiadam-przynajmniej nie przeszkadza w winklach ;P)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę Greedo, że Twoje preclowe poglądy ze Zbiczna swojego czasu na jazdę i na preclowe motocykle zmieniły się diametralnie, a tak się wtedy upierałeś, że nie ma nic lepszego do jazdy niż GS 450 :icon_mrgreen:

 

400! Młody byłem, niedoświadczony... I jeszcze kiedyś miałem kamizelkę :D

Suzuki GSR 750, GS 400, GSX 750 S Katana, GS 850 G, DR 600 S

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Młody byłem, niedoświadczony...

 

a potem spotkałeś Yuby'ego... i zostałeś doświadczony :icon_twisted:

jsz

„Warunkiem istnienia dyktatury jest ciemnota tłumu, dlatego dyktatorzy bardzo o nią dbają, zawsze ją kultywują.”
[R. Kapuściński]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...