Skocz do zawartości

gdzie sprawdzić prędkosc maksymalna w poznaniu?


karolek850
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Tylko uważaj na boczne podmuchy wiatru i jak zobaczysz puche na ogonie tira to od razu po heblach.

Wzrok daleko, łeb nisko i dzida.

 

Dokładnie :) wiatr od kilku dni daje się mocno we znaki ;) Zwłaszcza trzeba uważać jak się zza ekranów wygłuszających wyjeżdża albo z lasów, tudzież zza górek, bo moto może i z metr w bok przesunąć... jak nie lepiej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chcialbym gdzies znalezc jakies lotnisko lub droge prostą nieczynna o dobrej nawierzchni, dobrze zeby miala te 3-4km

 

to sobie musisz go wybudować

poznań bednary - 2200m

bydgoszcz - 2300m

cewice - 2500m

chojna - 2300m

 

itd .... wszystkie do tego używane

 

 

kąkolewo ma 2200 i tam możesz zaoszczędzić, bo musisz jeszcze kilometr dobudować

 

no chyba, że masz znajomości w wojsku to masz blisko powidz, ponad 3 kilometry, okęcie w warszawie ma 3100 jak się nie mylę, ale tam byś miał mijankę częstą bo jest duży tłok na płycie :banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedz na hamownie to będzie bezpiecznie i legalnie:P

Albo buduj sobie pas, to dobry pomysł, jak to ogarniesz to daj znać to wpadniemy stestowac:)

Kawasaki GPZ500S 1991 -> Honda CBR 600 F3 1998 -> Suzuki GSX-R 750 K7 -> Suzuki DRZ 400 SM K5 -> Triumph Street Triple R 2014 & Vespa ET4 125 2004 -> BMW R NineT 2017

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co do lotniska to rok temu w Kąkolewie niby bezpiecznie a dwóch zginęło bo się zderzyli więc to różnie bywa. A co do bezpieczeństwa na A2 to nie wymiękaj, nie będziesz sprawdzał Hayabusy ile poleci tylko SV. Idzie znależć puste odcinki albo np. tylko jeden samochód pociskający nim a z kolei 200km/h to znowu nie jest niewiadomo co na autostradzie(jak ktoś wspominał przecież wszyscy i tak jadą 130 i więcej). A na co uważać to już wyżej ejst napisane, boczny wiatr i samochód dojezdzający do TIRa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chłopaki którzy chcecie sprawdzać prędkość - a w kamizelkach jeździcie ????? :biggrin: przecież tak jest bezpieczniej

Odpowiadając na pytanie - nie ma w okolicy odcinków po 3 - 4 kilometry wyłączonych z ruchu lotniska sa krótsze , tor poznań który jest generalnie do tego typu jaz przeznaczony odrzuciliście na wstępie (ciekawe dlaczego) po polskich autostradach niebezpiecznie i nielegalnie (ach ta magiczna szybkość 200 /h bardzo zdradliwa i niebezpieczna ciekawe jak udało mi się przeżyć jazdę 299 :bigrazz: ) po niemieckich za daleko . pozostaje tylko PlayStation i granie na monitorze i tu należy uważać żeby sobie kciuka nie zwichnąć :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiler, ja myślę, że autor odrzucił myśli o Torze Poznań, ponieważ jest totalnym laikiem, a ponieważ nie mógł by sobie wynająć toru na wyłączność (tak mi się wydaje), to mógł by stwarzać jeszcze większe zagrożenie niż na A2 :bigrazz:

Fotografia ślubna, dziecięca, portretowa, akty, etc...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogę Tobie powiedzieć, że max jaki ja kiedyś wycisnąłem z SV650 to ok 230km jak mnie pamięc nie myli.

Co do jazdy ok 200km i więcej, są to normalne prędkości przelotowe jeśli lecę w daleką traskę szczególne na autostradach. Pytanie czy jazda z taką prędkością jest dla Ciebie przerażająca? Jeśli tak to lepiej zamień bikea na choppera.

 

Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja myślę, że najbezpieczniej będzie jak postawisz moto na centralnej podstawce na swoim własnym podwórku i odkręć na maxa po kolei wrzucając biegi w górę...

zawsze możesz też podjechać na sztuczne lodowisko i zrobić jak wyżej.

mi kiedyś df 125 nakręcił na lodzie 130 km/h

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ps mam nadzieję, że wyczuwasz ironię :bigrazz:

Edytowane przez Orzeszek :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eee... chyba sprzedał. Problemy z rozwinięciem v-max, źle leżący kas, robale ble, nieczytelne przepisy, und viele mehr... :bigrazz:

Fotografia ślubna, dziecięca, portretowa, akty, etc...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...