Skocz do zawartości

Pomocy, pilna sprawa... nakrętka...


Rekomendowane odpowiedzi

Podczas regulacji zaworów w moim motocyklu okazało się, że wcześniej jakiś "fachowiec" tak zakontrował jedną ze śrubek zaworowych, że nakrętka zeszła razem z gwintem (na szczęście gwint na śrubce cały). Myślałem, że nową nakrętkę dokupię bez problemu w jakimś sklepie metalowym czy samochodowym, ale od tygodnia łażę i wydzwaniam gdzie się da i nigdzie tego badziewia dostać nie mogę.... szlag mnie już trafia, że przez jedną taką pierdołę motocykl stoi i czeka :banghead:

Nakrętka chyba metryczna, gwint 5, drobnozwojowy !

Jeżeli ktoś ma namiary gdzie takie coś kupić, albo posiada na zbyciu, albo wie kto może posiadać na zbyciu, to bardzo proszę o pilny kontakt, na 4um, na gg albo jakkolwiek, będę niezmiernie wdzięczny

 

pzdr!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej zrobisz kupując używkę u jakiegoś handlarza , w metalowym nie będą mieć śrubek z tak twardego materiału.

Kochany pamiętniczku , właśnie spadł śnieg . I dlatego postanowiłem sobie kupić nowy motocykl :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A w salonie suzuki się pytałeś?? :wink: Np. do TTR ostatnio kupowałem nakrętkę na wałek zdawczy +5podkładek, nakrętkę na wał od strony sprzęgła itp., podejrzewam, ze w salonie suzuki tez takie pierdołki można zamówić…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A w salonie suzuki się pytałeś?? :wink: Np. do TTR ostatnio kupowałem nakrętkę na wałek zdawczy +5podkładek, nakrętkę na wał od strony sprzęgła itp., podejrzewam, ze w salonie suzuki tez takie pierdołki można zamówić…

Chłop chce polatać na sprzęcie a nie czekać na zamówioną nakrętkę.

Ukasz napisałem Ci na gg żebyś się przypomniał w poniedziałek, to może coś się zaradzi.

 

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Firma "FABORY" na Grunwaldzkiej, naprzeciw sklepu "dla idiotów" (MediaMarkt), po drugiej stronie ulicy. Za budynkiem KredytBanku. Trzeba wjechać w takie "podwórko".

Szukałem ostatnio calowej śruby 3/8'' do auta, i wszędzie w Gdańsku gdzie byłem, rozkładali ręce. A tam dostałem i śrubę, i nakrętkę, i długość mogłem sobie wybierać... Śmiem twierdzić, że jeśli w "fabory" nie mają jakiejś śruby/nakrętki - to nigdzie w trójmieście nie będą mieli... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj w fabory dowiedziałem się, że jestem jedną z niewielu osób, która wychodzi z ich sklepu bez tego po co przyszła i którym nie potrafią pomóc :icon_eek: Ale bardzo miła pani w sklepie obiecała mi skonsultować się z jakimiś przedstawicielami firmy, ,żeby dowiedzieć się czy takowe nakrętki w ogóle są produkowane...

Zostaje chyba faktycznie albo salon suzuki, albo części z demontażu... :banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nakrętka się znalazła w końcu, ma ją jakiś salon suzuki "gdzieś w europie", sprowadzą mi ją do Gdyni po długim weekendzie.

 

A dla FilipaR wielkie dzięki i duży browar za pomoc i zaangażowanie :flesje: Mam nadzieję, że spotkamy się gdzieś na trasie w tym roku i będę miał okazję się odwdzięczyć :flesje:

 

pzdr!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nakrętka się znalazła w końcu, ma ją jakiś salon suzuki "gdzieś w europie", sprowadzą mi ją do Gdyni po długim weekendzie.

 

A dla FilipaR wielkie dzięki i duży browar za pomoc i zaangażowanie :flesje: Mam nadzieję, że spotkamy się gdzieś na trasie w tym roku i będę miał okazję się odwdzięczyć :flesje:

 

pzdr!

 

Oj tam:) Bez przesady :) I tak w sumie nie udało mi się załatwić... Ale browarka chętnie wypiję :)

Grunt, że nakrętka będzie a w long weekend coś mówiono, że ma popadać niestety.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wystarczyło nie cudować tylko od razu pójść do salonu zamówić taka jak trzeba. ehhhh.....

 

 

 

silnik to nie płot zeby dobierać co podpasuje.

 

 

MOTOPROJEKT - Warsztat motocyklowy

 

serwis, naprawa, diagnostyka komputerowa, materiały eksploatacyjne

 

Sławek - 604 635 069 Bart - 695 880 500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...