Skocz do zawartości

Problem z rozrzadem Suzuki GSX R 600 SRAD r99


czarnaa911
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

witam wszystkich bardzo serdecznie!!!

Miałem problem z rozrządem , był bardzo głośny , stwierdziłam ze jest to napinacz.

Po rozkręceniu napinacza wyciaglam sprężynę i naciaglem. Później wsadziłam spowrotem napinacz .

Po odpaleniu motocykla chodzi dobrze lecz gdy wchodzi na bardzo wysokie obroty słychać mocno łańcuszek rozrządu .Tak jakby napinacz się zawieszał.

Czy jest to możliwe żeby się zawieszał ??????

Czy ktoś ma jeszcze jakiś pomysł co to możne być możne ktoś z miał podobny przypadek????

Dodaje ze to Suzuki GSX R 600 SRAD 99rok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SRAD '99 mial juz wyeliminowny wadliwy napinacz

napisz jak regulowałas napinacz bo najprawdopodobniej tutaj tkwi problem

 

"Po rozkręceniu napinacza wyciaglam sprężynę i naciaglem. Później wsadziłam spowrotem napinacz ."

 

To nie problem napinacza który został niepowrotnie zniszczony tylko problem właściciela motocykla udającego dziewicę Orleańską. :banghead:

Człowiek mądrzeje z wiekiem i zwykle jest to wieko od trumny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SRAD '99 mial juz wyeliminowny wadliwy napinacz

napisz jak regulowałas napinacz bo najprawdopodobniej tutaj tkwi problem

 

 

 

 

A wiec slyszalam ze po naciagnieciu sprezyny powinno duzo dac i podczas odkrecania śruby bardziej wysunolem ten koncowy grzybek. Niewiem czy on jest w pelni sprawny poniewaz podczas naciskania go (ugniatania ) czasem sie zawiesza a pozniej chodzi normalnie .Podczas wsadzania go do motocykla hest tylko lekkie szumienie lancucha. Przy przygazowaniu motocykla do 5 tys obrotow chodzi ladnie, pozniej przy 9 10 tys obrotow zaczyna mocno sie wywodzic dzwiek waloncego lancuszka .potem za kazdym odpaleniem bylo slychac ten dzwiek..Po wyciagnieciu tego napinaczai po nacisnieciu na niego reka (zgniataniu) zalozylem go spowrotem i znowu bylo tak samo i tak w kolko

 

I mam jescze pytanie czy moze sie zawieszac w srodku przy lancuszku tzw. ŚLIWG???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...