Skocz do zawartości

III Spotkanie Starej Japonii


Buber
 Udostępnij

Termin spotkania  

24 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jaki termin Wam bardziej pasuje?

    • 15-17.05
      5
    • 22-24.05
      3
    • 5-7.06
      8
    • 11-14.06 (długi weekend)
      8


Rekomendowane odpowiedzi

No a gdzie do jasnej d...... RYCERZ , który wyręczy mnie w obracaniu kiełbasek na grillu???

 

D... po zimie może i jasna, do rycerza mi daleko ale w ramach frycowego za pierwszy raz poobracam. Gospodarze, podajcie proszę na PW jakiś telefon jakbym miał zabłądzić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No a gdzie do jasnej d...... RYCERZ , który wyręczy mnie w obracaniu kiełbasek na grillu???

We Wrocławiu, na Stabłowicach...

A inne rzeczy też może obracać? Na ruszcie, oczywiście. Np. karkówkę, żużel*, kuraka, warzywy.

 

ucio vel Walczący Z Kawasem

 

* w języku potocznym - kaszanka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to zapowiada się smakowicie. :rolleyes:

 

A mnie udało się w końcu namówić małżonkę na wspólny wyjazd a wierzcie mi było ciężko :banghead:

 

Tak więc moto zatankowane, żona przekonana, opiekunka zaklepana(poklepana? hmm..), teraz tylko czekać piątku.

 

P.S. Zna ktoś może pogodę na nasz weekend?

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pogoda? - zawsze sprawdzam na tej stronie, serwis typowo żeglarski, z dużą dokładnością i sprawdzalnością. Trzeba tylko ustawić najbliższy zbiornik wodny - w linku jest ustawione czeskie jezioro koło Nachodu, jakieś 100 km o Jeleniej (po zmianie kraju są dane dla Polski, najbliższy jest Otmuchów). Tyle że Karkonosze i tak mają swój bardzo lokalny rozkład jazdy pogodowej, no ale jakiś tam pogląd jest.

 

 

http://www.windguru.cz/pl/index.php?sc=4

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż, ja wolę icm i pogodynkę. A na tym windguru, o wiele bliżej jest bukówka - to zaraz za Kowarami...

 

Wg. mnie to będzie dobrze, tzn nie będzie padać, ale jakoś super ciepło nie będzie....

Dezinformacja i fake newsy opierają się na tendencyjności w naszym myśleniu. Nie lubimy otrzymywać informacji, które są sprzeczne z tym, jak postrzegamy świat. Wolimy wiadomości, które potwierdzają nasze przekonania. Problem w tym, że wobec takich przekazów jesteśmy mniej krytyczni, więc jeśli dezinformacja będzie zgodna z tym, w co i tak już wierzymy, łatwiej będzie się nam na nią nabrać. Pamiętajmy, dezinformacja ma na celu radykalizację naszego światopoglądu, a nie jego zmianę.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie pogoda jest bez znaczenia, czy będzie lało czy nie i tak przyjadę :crossy:

 

To na pewno będzie nas dwóch :biggrin:

Wczoraj przemokłem do końca i jeszcze grad zaliczyłem... bolało, ale warto było (zlot MZ Klubu) :buttrock:

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie doszukałem sie Bukówki - masz rację jest w serwisie dla Polski. Na szczęście prognozy się zmieniają - myślę o tych temperaturach.

Się ma ta deskę po wiatą, nie? Tylko się nie pływa... :icon_eek:

 

Czyli finalnie mamy tak:

 

1. Peterek - pok1

3. Rejvoy +1 - pok1 wyrko

5. Matata - pok2

7. Toolman +1 - namiot

8. Browarny - namiot

9. Wolkan - pok1

13. Pik +3 - salon

15. Sadek +1 - namiot

16. Jeżyk - pok2

18. Ucio + 4sta15 - pok3

19. Wałek - pok2

20.Wopoz - namiot

 

No to nieźle... wygląda że nas będzie 20 sztuk.. i ze 16 moturów..... :D i jakby co to jest jeszcze rezerwa podłogi. I są chętni do obsługi grilla, no lodzio-miodzio Panowie (i Panie)!

 

Jeszcze tylko randka z kosiarką, żeby było równo pod namiot i randka z gałęziami w lesie na ognisko. :icon_biggrin:

Edytowane przez Buber

Dezinformacja i fake newsy opierają się na tendencyjności w naszym myśleniu. Nie lubimy otrzymywać informacji, które są sprzeczne z tym, jak postrzegamy świat. Wolimy wiadomości, które potwierdzają nasze przekonania. Problem w tym, że wobec takich przekazów jesteśmy mniej krytyczni, więc jeśli dezinformacja będzie zgodna z tym, w co i tak już wierzymy, łatwiej będzie się nam na nią nabrać. Pamiętajmy, dezinformacja ma na celu radykalizację naszego światopoglądu, a nie jego zmianę.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe... my namiociarze zdaje sie w nocy dostaniemy po dupie ;) ale poza tym pogoda do sobotniej jazdy baaardzo odpowiednia

Looknijcie na to (chociaż na 6 dni przed terminem prognozy są jeszcze zmienne):

http://images41.fotosik.pl/131/14aaa3be159d204amed.jpg

Buber będę mógł liczyć na cuś do przykrycia tak jak ostatnio? Bo zdaje się że sam śpiworek mi nie wystarczy.

 

 

SPOKOJNIE, POZWÓLMY DZIAŁAĆ NATURZE...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A widzisz? Trzeba z lepszą połową jeździć... :D

Spoko, jakiś śpiwór się znajdzie. Chyba nawet jakiegoś puchowca mam...

 

Ale jak słusznie zauważasz, jeszcze kupa czasu do terminu, więc... Bedzie OK. ;)

Dezinformacja i fake newsy opierają się na tendencyjności w naszym myśleniu. Nie lubimy otrzymywać informacji, które są sprzeczne z tym, jak postrzegamy świat. Wolimy wiadomości, które potwierdzają nasze przekonania. Problem w tym, że wobec takich przekazów jesteśmy mniej krytyczni, więc jeśli dezinformacja będzie zgodna z tym, w co i tak już wierzymy, łatwiej będzie się nam na nią nabrać. Pamiętajmy, dezinformacja ma na celu radykalizację naszego światopoglądu, a nie jego zmianę.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...