Skocz do zawartości

III Spotkanie Starej Japonii


Buber
 Udostępnij

Termin spotkania  

24 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jaki termin Wam bardziej pasuje?

    • 15-17.05
      5
    • 22-24.05
      3
    • 5-7.06
      8
    • 11-14.06 (długi weekend)
      8


Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

 

Dużo się działo, ale pokrótce - nie mogliśmy planować nic wcześniej z Piaffe bo mieliśmy pewne domowe problemy. No i forum zdechło... :eek: Ale teraz sysko jest git i możemy robić.

 

To znaczy - proponuję jeden z weekendów majowych. Który? Wybierzcie który bardziej pasuje.

 

Miejsce - well, jesteście mile u nas widziani, chyba że już Wam się widoczki i zakręty znudziły, to wtedy chętnie się pojawimy gdzie indziej. Ale gdyby u nas, to mamy świeże zakręty w planach.. :icon_mrgreen:

 

Kto się łapie? - Wszyscy posiadacze japońskich motocykli o 20 lub więcej letniej historii są zaproszeni. Jeżeli spotkanie ma się odbyć u nas, to proszę o KONKRETNE deklaracje (celem obliczenia miejsca i wyżerki).

 

Formuła spotkania - ci co byli to wiedzą... :icon_mrgreen: a kto nie był, to zapraszam do przeczytania tematów

 

http://forum.motocyklistow.pl/Spotkanie-st...nii-t88977.html

http://forum.motocyklistow.pl/Spotkanie-St...II-t100371.html

 

A dla tych co byli i nie byli..... - widoczek z weekendu.. :icon_mrgreen:

Zdjęcie niezaładowane/zbyt duże

 

Zapraszam do ustalenia terminu! Do zobaczyska!! :icon_mrgreen: :icon_mrgreen:

 

Buber & Piaffe

Dezinformacja i fake newsy opierają się na tendencyjności w naszym myśleniu. Nie lubimy otrzymywać informacji, które są sprzeczne z tym, jak postrzegamy świat. Wolimy wiadomości, które potwierdzają nasze przekonania. Problem w tym, że wobec takich przekazów jesteśmy mniej krytyczni, więc jeśli dezinformacja będzie zgodna z tym, w co i tak już wierzymy, łatwiej będzie się nam na nią nabrać. Pamiętajmy, dezinformacja ma na celu radykalizację naszego światopoglądu, a nie jego zmianę.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy bardzo stary rusek też się załapie pod starą japonię? :] N.t. terminu się póki co nie wypowiadam. Ale im później, tym lepiej. A 24 maja mam imieniny, więc mogę je przecież świętować ze Starojapońcami :D

 

Aaaaaaha! No i ja jestem za tym, żeby znowu Wam się zwalić na chatę ;)

Edytowane przez Aśka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, skoro się dorobiłaś drugiej połówki, to pewnie że tak. Choć u nas, jeżeli xjta nie jeździ, to właśnie ja robię za plecak na Hondzie.

Aśka.., drugą połowę na plecak i heja... :D

 

Zapomniałem..

WAŻNE!!

 

Ponieważ maj w sumie blisko, i trzeba czas planować, proponuję ustalenie terminu i miejsca do, powiedzmy, 14-15 kwietnia? żeby był czas dobra nowinę ogłosić i odpowiednio się przygotować..

 

Dzięki za zrozumienie, i wypowiadajcie się!

Edytowane przez Buber

Dezinformacja i fake newsy opierają się na tendencyjności w naszym myśleniu. Nie lubimy otrzymywać informacji, które są sprzeczne z tym, jak postrzegamy świat. Wolimy wiadomości, które potwierdzają nasze przekonania. Problem w tym, że wobec takich przekazów jesteśmy mniej krytyczni, więc jeśli dezinformacja będzie zgodna z tym, w co i tak już wierzymy, łatwiej będzie się nam na nią nabrać. Pamiętajmy, dezinformacja ma na celu radykalizację naszego światopoglądu, a nie jego zmianę.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nazwa składa się z trzech członów: SPOTKANIE STAREJ JAPONII.

 

SPOTKANIE - to chyba jasne.

 

STAREJ - ojciec-organizator określił wiek "starej" japonii na minimum 20 lat (chociaż ja bym dał 25, albo rok '80 jako graniczną datę produkcji. Nie, jednak 25 lat jest lepsze). Więc przyjmujemy 20 lat. I to jest zobowiązujące. Dlatego moja Karola, jeżeli uda nam się przyjechać, przyjedzie nie na swojej CB 500 z roku 1997, tylko u mnie na plecach (jej RD 250 '76 czeka cierpliwie na lepsze czasy).

 

JAPONII - to taki wyspiarki kraj. I to jest spotkanie użytkowników i miłośników sprzętów wyprodukowanych właśnie przez ten wyspiarski kraj. Nie pytajcie o ruski, angole czy amerykany - to ma być spotkanie starej japonii, a nie kolejny zlot.

 

Wybaczcie, że tak się szarogęszę (trudne, stare słowo). ale wkurwiający jest fakt, że ze spotkania miłośników określonego typu motocykli znów robi się (lub próbuje) spęd ogólny.

 

Niech niektórzy pomyślą, zanim znów zadadzą kretyńskie pytanie. Chyba, że nie przeszkadza Wam to, co mnie irytuje, wkurza. boli...

 

Pozdrowienia z Wrocławia

ucio

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aaaaaaaaaa, ale się cieszę, super!!!! :buttrock: :buttrock:

Co do wypowiedzi: to ja jestem za starą formułą spotkań, z mojego punktu widzenia :icon_biggrin: czyli u Bubera.

Jeśli chodzi o terminy to będę musiał wybierać, jeśli będzie to koniec maja, bo MZ-kowy zlot w tym czasie wypada.

 

pozdro

 

ps. Ania upiecze ciasto orzechowe?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nazwa składa się z trzech członów: SPOTKANIE STAREJ JAPONII.

 

SPOTKANIE - to chyba jasne.

 

STAREJ - ojciec-organizator określił wiek "starej" japonii na minimum 20 lat (chociaż ja bym dał 25, albo rok '80 jako graniczną datę produkcji. Nie, jednak 25 lat jest lepsze). Więc przyjmujemy 20 lat. I to jest zobowiązujące. Dlatego moja Karola, jeżeli uda nam się przyjechać, przyjedzie nie na swojej CB 500 z roku 1997, tylko u mnie na plecach (jej RD 250 '76 czeka cierpliwie na lepsze czasy).

 

JAPONII - to taki wyspiarki kraj. I to jest spotkanie użytkowników i miłośników sprzętów wyprodukowanych właśnie przez ten wyspiarski kraj. Nie pytajcie o ruski, angole czy amerykany - to ma być spotkanie starej japonii, a nie kolejny zlot.

 

Wybaczcie, że tak się szarogęszę (trudne, stare słowo). ale wkurwiający jest fakt, że ze spotkania miłośników określonego typu motocykli znów robi się (lub próbuje) spęd ogólny.

 

Niech niektórzy pomyślą, zanim znów zadadzą kretyńskie pytanie. Chyba, że nie przeszkadza Wam to, co mnie irytuje, wkurza. boli...

 

Pozdrowienia z Wrocławia

ucio

 

 

Cóż pytanie o możliwość udziału "starego ruska" zadała osoba która wytrwale uczestniczyła w obu "Spotkaniach Starej Japonii". Kolega Ucio z tego co pamiętam był przez wszystkich wyczekiwany ale nie dotarł.

 

Poza tym, uczestnicząc w obu spotkaniach u naszych sympatycznych Gospodarzy przekonałem się ze w Ich gościnnych progach schronienie i ciepła strawe znajdzie każdy zdrozony biker bez wzgledu na wiek i pochodzenie swojej maszyny.Pozdrawiam.

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...