Skocz do zawartości

Co myślicie o Suzuki GSX600F / GSX750F ? ( GSX 600 F , GSX600 F , GSX 750 F , GSX750 F )


Rekomendowane odpowiedzi

Moim zdaniem większość streetfighterów w Polsce są to trupy,ostro walone motocykle,zajeżdżone i ''stjuningowane'' za jak najmiejsza kase.Owiewka ufo,manetki,brak owiewek,i mini kierunkowskazy-oto polski*(8czyt. nie każdy) streetfigter.Wystarczy chociaż popatrzeć na streety z Niemiec,pięknie zrobione w każdym szczególiku,pewnie też są ostro dojechane ale chociaż wizualka jest extra zrobiona.

Moim zdaniem bez wlożenia sporej sumy pieniedzy i bez cieżkiej roboty nie można zrobić prawdziwego streetfighetra.Jeżeli chcialbym zrobić dobrego streeta to musialbym mieć kase,jeżeli kasy niemam-nie bawie się w to.

 

Pozdrawiam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siwy_ , tylko że te pieknie zrobione streety w niemczech nie służą do ekstrymalnej jazdy bo gleby są prawie nieuniknione a jak wpakujesz kupe kasy w moto to go pózniej żal

SPRZEDAM CZĘŚĆI HONDA XR XL NX 600 650, kontakt 600031499 lub [email protected]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już definiowałem to!Miał być do normalnej "szkoleniowej"jazdy, jako pierwszy sprzęt.Miał w miare wyglądać,ze tak to nazwe-podstawowo.Ale pal licho to, własnie próbuje sprzedać auto i na wiosne jak tylko będe w kraju kupuje normalny, dobry sprzęt, tą informacją napewno podziele się z szanownymi kolegami. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gsx 600 f hmm wygląda wielko... masywna maszyna...na koło ciezko strasznie postawic.. ale drogi sie trzyma jak przyklejona w zakretach tez mi sie spisywała na medal .. zalezy jeszcze jakie oponki miała..jednym słowem .....bardzo mile ją wspominam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Witam.

 

Mam pytanko do tych co się znają lub mają coś takiego.

Na co zwrócić uwagę przy zakupue GSXF'a z roczników 1992-1994? Jakie detale, co się sypie, charakterystyczne wady lub coś w tym stylu. Jakie przebiegi osiąga silnik (rzeczywiste, bo licznikowe to co innego :D ). Jakie koszty ewentualnych napraw czy podzespołów?

Jak ktoś by miał lin do stronki z wzorami malowań - też chętnie spojrze.

 

Dzięki.

 

Pozdrowienia.

I byle do wiosny......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj GlowBatr jeździłem GSX750 F, ale znałem gości co mieli 600 F.

Mówisz o roczniku 92-94 ale z jakim przebiegiem do 50 tys czy powyżej 50 tys km.

do 50 tys km nic się nie dzieje, chyba że ktoś katował sprzeta.

65-75 tys wymiana łancucha rozrządu, napinacz i ślizgacze i jeszcze jedna ważna sprawa wyrabiają się tuleje które odpowiadają za mocowanie tarczy hamulcowej.

Sam silnik 100 tys powinien wytrzymać, a przy zakupie oglądaj wszystko (znam gościa który kupił 600 F z krótszą ramą o 3 cm )

 

[ Dopisane: 24-02-2006, 14:50 ]

i jeszcze jedno w modelu 92 można załapać się na wżery na krzywkach wałków rozrządu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam

 

Moj znajomy ma na sprzedanie sprowadzony dopiero motorek ;)

Jestem zainteresowany ale niewiem czy jest sens go kupować....

 

Jest to GSX 600F z 1988 roku i ma przebieg 71.000 km.

Wiem ze to bardzo duzo ale teraz reszta opisu:

Jezdzila nim kobieta, był cały czas zbokowany do ok. 30 koni. Mąż tej babki jeździ Ducati a zonie kupił "jajko"

Odpala i chodzi pieknie, nic nie zęzi, równiutko i ładnie

Były wymieniane łańcuszki itp.

Motor jest naprawde zadbany, widac ze jexdzila nim kobieta. Odblokował go przymnie.

 

Nie wciska mi zadnej lewizny bo to moj bliski znajomy, wiec to nie zaden "odpicowany bubel"

 

Zażyczył sobie za niego 4500 + opłaty bo jest na białych blachach.

Co o tym sądzicie? Pojeździ jeszcze troche ?? czy ten przebieg jest już "śmiertelny"?

 

Dzieki za pomoc i pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to silnik z gsx-ra więc te silniki za długo nie żyją, weź pod uwagę że zrobisz nim 30 tys km i będzie miał już nabite 100 tys więc może być problem ze sprzedaniem takiego motocykla, poza tym za 6000 bo tyle Cie wyniesie na gotowo to żadna okazja więc może warto jeszcze trochę zaczekać.

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na swoim mam nabite prawie 100.000km i dalej hula. Jak za ten rocznik to troche drogo chce,poczekaj troche a jeszcze trafi sie jakas okazja. Jakis miesiac temu u nas tez sprzedawali gsx 94r. i chcieli za niego 5000zl(byl zarejestrowany).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...