Skocz do zawartości

To juz nie to co kiedys....


Rekomendowane odpowiedzi

kurde ale nie rozumiem. Dominik tlumaczy ze nie zlikwiduje podzialu bo duzo pracy to pochlonelo. To nie chce zlikwidowac bo szkoda bylo by zaprzepascic ta ciezka wlozona prace czy tyle samo czasu by zajelo zlikwidowanie podzialu.?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hey. Podpowiem, że jeśli chcesz(chcecie, chcemy) coś zdziałać to musimy współpracować. W grupie siła :) Sam, bartasjbl, prawdopodobnie nic nie zdzialasz. Dlatego jeśli możesz to dołącz do tego tematu ankiete, albo załóż nowy temat z ankietą gdzie będą tylko sensowne i uzasadnione propozycje zmian, uzasadnione pokazywanie wad i zalet obecnego i proponowanego rozwiązania itd. Będzie bez spamu, bez użalania się, wymądrzania że ja bym to zrobił w 10min itp. Potem powiedzmy po 100 oddanych głosach w ankiecie otrzymany wynik wraz z przeprowadzoną dyskusją można pokazać Dominikowi i zobaczycie (zobaczymy) co dalej. Tyle ode mnie :)

Pozdrawiam, Maciek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bartasjbl twój temat jest w oczyszczalni :D

 

http://forum.motocyklistow.pl/index.php?sh...0entry1402234

 

a co do subfor mnie też sie nie chce klikać tym bardziej że forum działa jak działa notorycznie wieczorami too many connections :D no ale widocznie taka była wola boża i tyle :D

"... i ujrzal Pan prace nasza i byl zadowolony a zapytawszy o zarobki nasze usiadl i zaplakal..." list Pawla apostola do koryntian

michoa-100% stylistów bez szyku

 

http://miszczua.cba.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Jak widać w tym przypadku (i przypadku każdego forum), zawsze rządzą admini i moderatorzy. Skoro "władze" forum tak ustaliły to zmiana tego może być trudna lub niemożliwa (ale próbować warto). Zawsze można zmienić forum lub założyć swoje, przyciągnąć użytkowników itp. itd. Jeśli wszyscy odejdą i zostaną tylko admini i ich najbliżsi, znaczy że obecna formuła forum była do .... niczego, else..... wątek będzie czczym gadaniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w porównaniu z wami jestem tu od bardzo niedawna, ale chyba się z tego cieszę, bo jeśli kiedyś było extra a teraz jest do dupy, a ja mimo wszystko codziennie tutaj jestem (czasem po kilkanaście razy) to chyba dobrze, że nie pamiętam tego "kiedyś", bo w takim razie od kompa bym nie odszedł..... dla mnie jest OK, ale myślę, że admini mimo wszystko powinni czasem jednak przyznać, że nowsze nie znaczy lepsze i że nie zmienią czegoś, bo za dużo pracy włożyli

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra czyli niestety nici z usunięcia na forum podziałow na marki. Szkoda. I tak powoli forum będzie sobie wymierac...pzdr

Hmmm, wymierać nie będzie a co najwyżej zmieni się część juzerów. Dla mnie to jest "paczka" z którą jakoś się zżyłem i w jakiś sposób znam.

Widząc w topiku, że ostatni post napisał X lub Y już wiem co może być tam napisane i to jest zaje...ste.

Może i czasami jest troche nudno a i wkurza mnie " tu meny konkszon" ale to jest część mojego świata, który lubię.

Minie pierd...na zima i wszystko wróci do normy, czyli dużo tematów, wrażeń i możliwości do kłótni, śmiechu i smutku.

 

Pamiętam "tamte" czasy i nie widzę jakiejś tragicznej różnicy.

Masz żal, że po podziale w pewnych subforach jest mało do gadania ale to tylko problem użytkowników danej marki, iż nie maja nic do powiedzenia lub, co lepsze, żadnych kłopotów ze sprzętem.

Howk.

lewa noga: http://forum.motocyk...__1#entry782383
prawa noga: http://forum.motocyk...__fromsearch__1
...i tak wszyscy umrzemy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie no, co do tych właścicieli marek, to niestety jest tak że każdy wejdzie w dział swoich motocykli albo takiego który go nastepny inrteresuje. Ja w dział enduro/cross wchodze tylko w yamahe i w tematy pod wybranymi działami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja wstrzymał bym się podejmowania jakichkolwiek decyzji ponieważ wydaje mi się ze powodem wg mnie obecnego stanu rzeczy jest dość długa zima która powoduje ze nic praktycznie w cross/enduro się nie dzieje ;) przyjdzie wiosna zacznie się jazda, problemy mniejsze lub większe a co za tym idzie będą tez tematy do rozmów ;)

Mika Ahola

1974 - 2012

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...