Skocz do zawartości

Moje nowe nabytki


MOC
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

MOC :clap: Gratsy.....to kiedy startujesz w forumowym konkursie? FMM? :flesje: :icon_razz:

"Pamięć i szacunek dla tych którzy odeszli nagle,pozostawiając nam jedynie wspomnienia.Dla wszystkich tych którzy pomogli mi w życiu a już nigdy im nie podziękuje.Dla tych którzy odeszli tragicznie,mając przed sobą całe życie...na zawsze w pamięci"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratuluje! Była zamiana 2 suche Elki, na 1 sokolika 600 ? Nie no żart oczywiście :wink:. Wracając do tematu, to obserwowałem sprzedającego bo zgarniał jak leci części do m04 z allegro, i sądząc po tym, jaki i po aukcji udało się Panu kupić dwa śliczne okazy. To wdzięczne motorki - wiem coś o tym bo mam dwa tożsame okazy. Życzę przyjemności z posiadania (a jest ona duża) :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, no...super motorki. Marzy mnie się M04 ale tyle kasy dać za pierdzipęda to masakra. M04 idą w cenę ładnie. Bo fajne sprzęty to są. :biggrin: Pzdr.

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrzac po komentarzach jakie sobie ufundowaliscie to rozmowy musialy byc naprawde bardzo nerwowe. Gratuluje zakupu, piekne sztuki

 

NIe bede przytaczal slow, ale dzialo sie oj dzialo...

:icon_mrgreen:

 

Gratuluje! Była zamiana 2 suche Elki, na 1 sokolika 600 ? Nie no żart oczywiście :wink:. Wracając do tematu, to obserwowałem sprzedającego bo zgarniał jak leci części do m04 z allegro, i sądząc po tym, jaki i po aukcji udało się Panu kupić dwa śliczne okazy. To wdzięczne motorki - wiem coś o tym bo mam dwa tożsame okazy. Życzę przyjemności z posiadania (a jest ona duża) :icon_mrgreen:

 

 

Taka opcja nie istnieje :notworthy:

 

 

P.S.

poza tym bez przesady z tym panowaniem :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Motorki mają potencjał, ale jeszcze ładne pare złotych w nie trzeba wpompować, żeby wygładaly jak trzeba. Masz w obu parę takich sobie replik (zwłaszcza tłumiki), pare gratów jest nieoryginalnych. Ale to pewnie wiesz.

 

Cholera, robię taką czwórkę od roku, i chyba staciłem do niej serce. Myśle, że po częsci przez to, jak porażkowo odbieram (oczywiście generalizuję, są wyjątki) całe towarzystwo posiadaczy tego malego pierdka, którym wydaje się, że posiadają nie wiadomo jakie cudo motoryzacji. Życzę Ci żebyś nie dołaczył do tego zdechłego towarzystwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem twojego punktu widzenia :icon_rolleyes: Wg. mnie tlumi bardzo eleganckie a ze repliki, no wiesz te czesc nawet gdyby zachowaly sie oryginalne to w oplakanym stanie, akurat to mnie nie rusza :cool: Poza tym dogadalem sprawe i facet dokonczy restaurowanie tak abym odebral dwa w 100% sprawne sprzety...

:icon_mrgreen:

 

Co do towarzystwa to ja je wybieram i akceptuje a nie ono mnie :wink: A bufonady i nadetych ludkow nie trawie i mowie im na dzien dobry - do widzenia :flesje:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem twojego punktu widzenia :icon_rolleyes: Wg. mnie tlumi bardzo eleganckie a ze repliki, no wiesz te czesc nawet gdyby zachowaly sie oryginalne to w oplakanym stanie, akurat to mnie nie rusza :cool: Poza tym dogadalem sprawe i facet dokonczy restaurowanie tak abym odebral dwa w 100% sprawne sprzety...

Cóż , te tlumiki są niezgodne i wymiarowo, i ksztaltowo, nijak się mają do oryginalu, który dodatkowo nigdy nie widział ani grama chromu. Fakt, nie moja sprawa, przecież każdy sam odbudowuje swoj motocykl. Napisalem to tylko z racji tego, że sądzę, że obok porządnie odbudowanego Sokoła 600 powiny mieszkać porządnie odbudowane SHL-ki.

Co do towarzystwa to ja je wybieram i akceptuje a nie ono mnie :wink: A bufonady i nadetych ludkow nie trawie i mowie im na dzien dobry - do widzenia :flesje:

Spoko spoko. Tu pełna zgoda.

Edytowane przez mcfrag
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Cholera, robię taką czwórkę od roku, i chyba staciłem do niej serce. Myśle, że po częsci przez to, jak porażkowo odbieram (oczywiście generalizuję, są wyjątki) całe towarzystwo posiadaczy tego malego pierdka, którym wydaje się, że posiadają nie wiadomo jakie cudo motoryzacji. Życzę Ci żebyś nie dołaczył do tego zdechłego towarzystwa.

Wyczuwam pewną frustrację szanownego kolegi, połączoną z niechęcią do znacznej większości posiadaczy M04.

Należy sądzić (idąc tokiem rozumowania Kolegi), że "normalnych" posiadaczy tego modelu shl, jest ułamek procenta. Regułą jest zatem, że ogólnie to "zdechłe towarzystwo" (cokolwiek to znaczy). Hmmm wątpliwa teoria, ponieważ wg. mnie jest wprost inaczej. Ale jeśli komuś się nie podoba to, że części do M04-ek są "drogie" (bo pewnie, w przypadku Kolegi frustracja spowodowana jest tym faktem - choć mogę się mylić) to albo niech ich nie kupuje i sprzeda moto na części, albo niech płaci i płacze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż , te tlumiki są niezgodne i wymiarowo, i ksztaltowo, nijak się mają do oryginalu, który dodatkowo nigdy nie widział ani grama chromu. Fakt, nie moja sprawa, przecież każdy sam odbudowuje swoj motocykl. Napisalem to tylko z racji tego, że sądzę, że obok porządnie odbudowanego Sokoła 600 powiny mieszkać porządnie odbudowane SHL-ki.

 

 

Powiem szczerze ze SOKOl tez nie jest w pelni odmalowany zgodnie z oryginalem, np. nie bylo szparunkow ale ze mi sie bardzo podobaly i mialem taki kaprys wiec zostaly namalowane...

:icon_mrgreen:

 

P.S.

A co do chromow to chcialbym miec tylko takie zmartwienia :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Motorki ładne chociaż, aby wszystko wyglądało bardziej niż ładnie to jednak trzeba posiedzieć przy nich. Gość co wystawiał aukcje to jakiś analfabeta :wink: Nie dość że podstawowe błędy to strasznie chaotyczny opis.

MOC czyżby początek kolekcji polskich motorków??

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...