Skocz do zawartości

Moje nowe nabytki


MOC
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Motorki ładne chociaż, aby wszystko wyglądało bardziej niż ładnie to jednak trzeba posiedzieć przy nich. Gość co wystawiał aukcje to jakiś analfabeta :wink: Nie dość że podstawowe błędy to strasznie chaotyczny opis.

MOC czyżby początek kolekcji polskich motorków??

 

 

eetam tak jakos samo z siebie :wink: chociaz nie mozna tego wykluczyc...

:icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pogratulować :clap: Aż mnie zazdrość zżera od środka :bigrazz: Pare lat temu kuzyn nagrał sobie takie trzy 04 za 900 złotych polskich we Wrocławiu,ale pech chciał że była powódź i chyba gościa zalało bo już tel. nie odebrał :banghead:

Ciekawe jaki następny rarytasik sobie sprawisz,może dkw nz 350? Niezła kolekcja się zbiera :lalag:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pogratulować :clap: Aż mnie zazdrość zżera od środka :bigrazz: Pare lat temu kuzyn nagrał sobie takie trzy 04 za 900 złotych polskich we Wrocławiu,ale pech chciał że była powódź i chyba gościa zalało bo już tel. nie odebrał :banghead:

Ciekawe jaki następny rarytasik sobie sprawisz,może dkw nz 350? Niezła kolekcja się zbiera :lalag:

 

 

Posiadam juz NZ 250 :bigrazz:

Ale gdyby pojwil sie ptak 125 to chetnie bym nabyl...

:icon_mrgreen:

 

P.S.

Zapewne jedna po zrobieniu pojdzie do ludzi albo wymiane na inny polski sprzet :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam a ile będzię kosztował ten sprzęt po renowacji,i pytanie kolega na allegro wystawia taką shl 04 za5990 co o niej myślisz czy warta jest tej kwoty i czy w razie zdecydowania na zakup można by było prosić o fachową poradę.I gratulacje za udany zakup.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...