Skocz do zawartości

Rozpoczęcie sezonu na bemowie


pelocik
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Majkel ..... zbastuj troszke .... to że z kilkoma z EKG sie nie lubisz to nie znaczy że możesz nasz wszystkich wyzywać od "CIENIASÓW" .... to że nie jesteśmy obwieszeni pierdołami jak choinka na Boże Narodzenie nie znaczy że jesteśmy gorsi .......... :biggrin:

 

Pozdrawiam

Klaudiusz

 

Królik, z tego co zauważyłem to Majkel zaczął od wyswisk (nazwał nas z EKG "cieniasami")......... była to reakcja na słowa Cześka "Majkel nie przyjechał... szkoda..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... a. treści obraźliwych, obscenicznych, wulgarnych, oszczerczych, nienawistnych, zawierających groźby;

b. wulgaryzmów i przekleństw;

c. treści podżegających do kłótni, konfliktów, sporów;

...

Czekam na reakcję administracji.

...

Ty to chyba nie zdążyłeś się do ormo zapisać :icon_evil: ?

Po pierwsze - gdzie ty w zacytowanych postach widzisz to, co wyróżniłeś?

Po drugie - prawie każdy post na forum jest przyczynkiem do dyskusji, co ty nazywasz "treścią podżegającą do ... sporów".

Zastanów się nad sobą, chłopczyku.

pzdr

Znawcy mówią, że znacznie zabawniej jest najpierw się kochać, a potem zadawać pytania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cesiu a mówiłem coby podjechać nad ten Bilgoraj ,byłoby dwa w jednym :biggrin: Daleko nie było.

Cierpliwość jest cnotą :biggrin:

 

"spotkalem sie z kilkoma znajomymi "

Majkel to ty masz znajomych ?? :icon_eek:

 

Edytowane przez RAFAL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bym proponowal ustawke .Titanium vs Ekg ;)

 

w tamtym roku pamietam zmoklem bo deszcz padal. zaplacilem zeby sobie postac i zjesc kielbe po drugiej stronie siatki. W tym juz nie bylem i w nastepnych pewnie tez nie bede. Ale za to za niecaly miesiac extreme moto :D !! Tam się coś przynajmniej dzieje.

Edytowane przez fabi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przypomnijcie mi - Majkel to ten kolo z youtube, co podpierając się nogami jechał dragstarem po rondzie gdzieś w Anglii?

Był gdzieś tu na forum kiedyś odnośnik do tego widowiska...

 

Mylisz się kolego Majkel to prawdziwy rokers i twardziel całą sobotę stał na Bemowie i brał udział w paradzie!!!!! a i w niedzielę pojechał do na święcenie z .ipami - jesteście po prostu zazdrośni ze tak nie potraficie i nie dajecie rady bo jesteście starzy i macie brzydkie motury no kto z was ma takie przebiegi w weekend jak Majkel ?!?!? kto wie tyle rzeczy?!?!?! i przed kim piszczą nastolatki?!?!?!? a fuj zazdrośnicy !!! :bigrazz:

a i kto z was ma tak charakterystyczny motocykl jak Majkel przecież każdy kto był w Częstochowie widział Michasia a kto nie był to i nie widział .

 

P.S.

A tak w ogóle Michałku napiszesz co zrobił Ci pan od Wfu w podstawówce żeś taki obrażalski i nerwowy - przecież wiesz że jesteś najlepszy więc po co reagujesz na chamskie burków zaczepki- uraz z dzieciństwa ?

Edytowane przez Barył
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piaskownica odpada - nienawidzę kurzu!

Poza tym, ja jestem oazą spokoju, chciałem tylko ustalić kwalifikacje kolegi z forum, który wyzywa mnie od cieniasów, aby jakoś "spozycjonować" swoje umiejętności - bo wiesz, jest różnica być nazwanym "cieniasem" przez Rossiego czy innego Zdunka (zakładając, że chodzi o umiejętności jazdy) a np. MajkelaPL, o którego umiejętnościach wiem tylko tyle, co widziałem na youtube - tam były, mówiąc oględnie, dość mierne...

 

pzdr różowo

P.S. I nie pytaj mnie, co sądzę o Twoich umiejętnosciach w doborze gatunku farby - Asiu :)

Edytowane przez Staszek_s
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

a i kto z was ma tak charakterystyczny motocykl jak Majkel przecież każdy kto był w Częstochowie widział Michasia a kto nie był to i nie widział .

 

No proszę, znowu niespodzianka :biggrin: to Majkel był w Częstochowie??? :banghead:

No jak nic jest ich dwóch :bigrazz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...