Skocz do zawartości

Rozpoczęcie sezonu na bemowie


pelocik
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Majkel ..... zbastuj troszke .... to że z kilkoma z EKG sie nie lubisz to nie znaczy że możesz nasz wszystkich wyzywać od "CIENIASÓW" .... to że nie jesteśmy obwieszeni pierdołami jak choinka na Boże Narodzenie nie znaczy że jesteśmy gorsi .......... :biggrin:

 

Pozdrawiam

Klaudiusz

 

Królik, z tego co zauważyłem to Majkel zaczął od wyswisk (nazwał nas z EKG "cieniasami")......... była to reakcja na słowa Cześka "Majkel nie przyjechał... szkoda..."

Jestem zaskoczony bo na żywo Czesiek sprawia wrażenie rozsądnego człowieka.

Zmienia się przed monitorem ? Zawiodłem się na człowieku poznanym w Kletnie.

Igor pisze per "chłopczyku"? No może powinien, czuję się młodo mimo że młodo nie wyglądam, dziękuję za komplement pomimo kontekstu. Spotkałem imiennika w Warszawie na wystawie motocyklowej organizowanej na tyłach Dworca Zachodniego - z wyglądu i zachowania, miły starszy pan, kapcie, gazetka i herbatka przed TV. Odwrotność wizerunku motocyklisty lansowanego przez media.

Ten internet to samo zło jeśli tak zmienia ludzi.

Klaudiusz, to że nie jesteś obwieszony nie czyni cię lepszym, gorszym też nie jest człowiek obwieszony.

Jeśli natomiast drażni widok postów tego czy owego, wystarczy ignorować użytkownika miast prowokować.

Osobiście tak robię względem kogoś na tym forum.

 

ps. kto to królik ?

 

pzdr

kjujik

 

EDIT: Do ORMO chciałem ale nie zdążyłem. Nie ma to jak lżyć innych, lać pałą i to w świetle prawa.

Obecnie ubiegam się o przyjęcie do bojówek oazowych lecz to już nie to samo.

 

pzdr

kjujik

Edytowane przez Kjujik
Od urodzenia skazany na sukces, a jesli teza o zaostrzaniu sie walki klasowej w miare postepu socjalizmu jest prawdziwa,
to w przyszlosci takze na wiezienie. :bigrazz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Majkel zaczął od wyswisk (nazwał nas z EKG "cieniasami").........

 

A czy cienias to wyzwisko ??

A jak mam nazwac osoby ktore nagle ni stad ni z owad, w momencie kiedy ja wlaczam sie do tematu warszawskiego o otwarciu sezonu, wpadaja z zaczepka ze dobrze ze majkel bedzie to mozna wpierdol spuscic .... cezsek, rebel i jeszcze Yuby tez swoje 3 grosze dodal :icon_mrgreen:

I co ??

Ja na otwarciu jestem, lansuje sie caly dzien w sobote, biore udzial w paradzie czekam do 18 i .... NIC

To samo w niedziele ....

Ten kto chcial to mnie znalazl, spotkal i pogadal a ...... ten kto mnie nie znalazl to CIENIAS

Sorry, ale nie bylo trudnym zadaniem znalezc mnie i moj, charakterystyczny motocykl jeszcze z tabliczka majkelpl.

Nie pozdrawiam :lapad:

ISRA: 27062
SREU: 614

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łojej,ale w internecie to wszyscy tacy grozni :biggrin: :biggrin: :crossy: :crossy: spotkajcie się wszyscy razem jak kibole,taka ustawka będzie.Jakies płyty chodnikowe,łancuchy i będzie ok :biggrin: za dużo filmow ??

 

 

 

Pozdrawiam i zluzować dooopy :crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawiodłem się na człowieku poznanym w Kletnie.

Kjujik, czy ja Ci coś obiecywałem, żebyś czuł się zawiedziony?

Nie przypominam sobie.

W Kletnie sprawiałeś wrażenie luzaka, więc wyluzuj... :)

A sprawa osobnika, który tu (i gdzie indziej też) się lansuje (widocznie nic innego nie potrafi), niekoniecznie jest Twoją sprawą...

Do czasu, kiedy skorzystałem z internetu, nie wiedziałem, że w kraju jest tylu idiotów. (by S. Lem)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kjujik, czy ja Ci coś obiecywałem, żebyś czuł się zawiedziony?

Nie przypominam sobie.

W Kletnie sprawiałeś wrażenie luzaka, więc wyluzuj... :)

A sprawa osobnika, który tu (i gdzie indziej też) się lansuje (widocznie nic innego nie potrafi), niekoniecznie jest Twoją sprawą...

Gdybyś coś obiecał a słowa nie dotrzymał, nie rozmawiałbym z tobą.

Sprawa wspomnianego osobnika to wyłącznie jego sprawa i innych osobników poznanych z nim w realnym świecie.

Kto jest bez winy niech pierwszy itd. Śmiech mię pusty bierze gdy rozsądni faceci obrzucają się obelgami miast rozwiązać problem twarzą w twarz. A lepiej zamilknąć nie dając pożywki gapiom.

 

Majkel odpuść : :bigrazz:

 

pzdr

kjujik

Edytowane przez Kjujik
Od urodzenia skazany na sukces, a jesli teza o zaostrzaniu sie walki klasowej w miare postepu socjalizmu jest prawdziwa,
to w przyszlosci takze na wiezienie. :bigrazz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto jest bez winy niech pierwszy itd.

No właśnie...

Nie znasz całej sprawy, więc nie bardzo rozumiem, czemu próbujesz wcielić się w rolę arbitra...

 

Do czasu, kiedy skorzystałem z internetu, nie wiedziałem, że w kraju jest tylu idiotów. (by S. Lem)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie...

Nie znasz całej sprawy, więc nie bardzo rozumiem, czemu próbujesz wcielić się w rolę arbitra...

Was obu spotkałem na żywo i żaden z was nie wygląda na to czym stara się być tutaj.

Nie rozsądzam, nie osądzam - apeluję o spokój i rozejm a zwłaszcza o mniej alergii na drugiego.

Wyobraź sobie mnie i mojego imiennika z EKG na sparingu i myślę że humor się poprawi ;)

 

pzdr

kjujik

 

 

Od urodzenia skazany na sukces, a jesli teza o zaostrzaniu sie walki klasowej w miare postepu socjalizmu jest prawdziwa,
to w przyszlosci takze na wiezienie. :bigrazz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wracając do tematu otwarcia. Mam jedno smutne spostrzeżenie. Nie da się ukryć ,że łaziłem wyszukując głównie Wildków. Nie wiem jak Wy, ale mój moto musi być perfekt. Żadnych drucików, sznurków, klejenia czegos na kropelkę (no chyba, że jakas awaria na trasie). I byłem w szoku, że tak wielu z nas najzwyczajniej nie dba o swoje zabawki. Jedna rzecz, która mnie rozbiła całkowicie, to głowica w Wildku zaklejona poksiliną... Dokładnie dziury po AIS-ie.... No ręce mi opadły. Jak by nie można tego było zabić odpowiednim kołkiem....

Wiele maszyn było najzwyczajniej powiązanych sznurkami, drucikami.... Porysowane i brudne...

Wystarczyło przejść między motorami, żeby zobaczyć kto swoje moto szanuje, dla kogo to zwykła zabawka do lansu czy czego jeszcze innego a dla kogo to pasja...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wracając do tematu otwarcia. Mam jedno smutne spostrzeżenie. Nie da się ukryć ,że łaziłem wyszukując głównie Wildków. Nie wiem jak Wy, ale mój moto musi być perfekt. Żadnych drucików, sznurków, klejenia czegos na kropelkę (no chyba, że jakas awaria na trasie). I byłem w szoku, że tak wielu z nas najzwyczajniej nie dba o swoje zabawki. Jedna rzecz, która mnie rozbiła całkowicie, to głowica w Wildku zaklejona poksiliną... Dokładnie dziury po AIS-ie.... No ręce mi opadły. Jak by nie można tego było zabić odpowiednim kołkiem....

Wiele maszyn było najzwyczajniej powiązanych sznurkami, drucikami.... Porysowane i brudne...

Wystarczyło przejść między motorami, żeby zobaczyć kto swoje moto szanuje, dla kogo to zwykła zabawka do lansu czy czego jeszcze innego a dla kogo to pasja...

Uważam że to niesprawiedliwe bo jako pasjonat powinienem mieć prawo do frędzli przy varadero.

No przynajmniej do chromowanych daszków na kierunki :bigrazz:

 

pzdr

kjujik

Edytowane przez Kjujik
Od urodzenia skazany na sukces, a jesli teza o zaostrzaniu sie walki klasowej w miare postepu socjalizmu jest prawdziwa,
to w przyszlosci takze na wiezienie. :bigrazz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uważam że to niesprawiedliwe bo jako pasjonat powinienem mieć prawo do frędzli

 

 

Jakbys zapomnial ... fredzelki to moja domena, wiec sie nie wpierd .... :icon_twisted:

 

Śmiech mię pusty bierze gdy rozsądni faceci obrzucają się obelgami miast rozwiązać problem twarzą w twarz.

 

Mnie tez, przyjacielu, ale co mam robic i jak reagowac skoro ktos mnie czyms straszy ze mnie dopadnie itp. na Bemowie a potem gada bzdury ze mnie nie bylo ??

Mocny w gebie w necie ?

Wiedzial ze tam bede i jakby tak naprawde chcial, to by mnie znalazl :icon_mrgreen:

 

łaziłem wyszukując głównie Wildków.

 

W niedziele byly dwa ( oprocz mojego ) :crossy:

Edytowane przez majkelpl

ISRA: 27062
SREU: 614

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

żaden z was nie wygląda na to czym stara się być tutaj.

Jedyne o co się staram, to zachować zimną krew...

 

 

 

 

...bo poza tym, to ja niespotykanie spokojny człowiek jestem...

 

 

 

 

...a co ma wisieć, nie utonie...

 

Do czasu, kiedy skorzystałem z internetu, nie wiedziałem, że w kraju jest tylu idiotów. (by S. Lem)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Buahahahahhahahahhahahahhaha...

 

 

 

 

 

...za bramą se stanął... :biggrin: :biggrin: :biggrin:

 

 

 

 

 

 

 

Muszę sobie monitor wyczyścić.... :icon_biggrin: :icon_biggrin: :icon_biggrin: :icon_biggrin:

Do czasu, kiedy skorzystałem z internetu, nie wiedziałem, że w kraju jest tylu idiotów. (by S. Lem)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla kogo to zwykła zabawka do lansu czy czego jeszcze innego a dla kogo to pasja...

 

moto przestały być zabawkami do lansu od kiedy można je kupić za nieduże pieniądze.

chyba dobrym wyznacznikiem jak dużo w tym prawdy była impreza...

impreza na której wszystkie samotne/szukające laski można było policzyć na palcach jednej ręki

:flesje:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

impreza na której wszystkie samotne/szukające laski można było policzyć na palcach jednej ręki

:flesje:

 

No nie, troche tego towaru bylo :icon_mrgreen:

 

Muszę sobie monitor wyczyścić.... :icon_biggrin: :icon_biggrin: :icon_biggrin: :icon_biggrin:

 

Nie tylko monitor wymaga czyszczenia u Ciebie :icon_mrgreen:

A po kiego sie pchac do srodka w dziki tlum jak zaraz sie na parade wyjezdzalo ??

W niedziele to byl totalny luzik, ale ....... Ciebie tam nie bylo to skad mozesz wiedziec :bigrazz:

ISRA: 27062
SREU: 614

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...