Skocz do zawartości

Tor kartingowy w Radomiu


cabaniero
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

450 zł jeden dzień speed day'a. Plus reszta kosztów oczywiście (dojazd, paliwo na jazdy po torze, ew. nocleg - choć można za darmo spać na torze, moto karta - 25zł).

 

 

Super dzieki bardzo, a kalendarz speed day na wrzesien znajde pewno na stronie Poznania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...

Cytując to co masz w avatarze "jak się umie jeździć, niczym się nie ryzykuje". A tak poważnie, to nie zamierzam bić rekordu toru, tylko potrenować. Może trochę lepiej jak zimno to się inaczej nastawie, i inne rzeczy poćwiczę. Może w ogóle poćwiczę, bo zazwyczaj to jest tak, że zamiast treningu to mam dwie trupie czachy w oczach i zap..dalam bez sensu.

"Leję na fałki i śmierdzące cwajtakty"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Mailowo dostałem info, że jeszcze nie dziala wg harmonogramu, ale na jutro zapowiedziało się już kilka osób wiec są jazdy.

 

"Najbliższy termin na jaki zapowiedzieli się motocykliści to ten piątek"

Edytowane przez TomaszKoo

Strony internetowe i aplikacje www: www.seeyou.net.pl

Automatyzacja produkcji, kartoniarki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedziemy na Radom 30'stego (Niedziela). Dzwoniłem i pytałem o dostępność toru, jak dobrze pójdzie, jazdy zaczną się jutro (tj. 26.03).
Z nowości, w niedzielę wprowadzili możliwość wykupienia 'sesji' porannej i popołudniowej, więc coś rusza naprzód w organizacji. Cenowo nic się nie zmieniło w stosunku do 2013r.

 

Pozdrowienia!

Poszukujesz ubioru, części eksploatacyjnych?

Zapraszam -> http://www.facebook.com/bimoto

http://moto.allegro....hp?us_id=681059

11111lyo.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...