Skocz do zawartości

Rozpoczecie sezonu 2009


505iK
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Na bułgarskiej ??? :icon_eek:

tam już postawili następny płot i coraz gorsze warunki dla motórzystów . Ale co tam - nie w takie miejsca się wjeżdżało :biggrin:

byłe do wiosny (no nie musi być wiosna byle nie było śniegu :biggrin: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w kwietniu to chyba chcecie zakończenie robić!!:)

Zestaw naprawczy zacisku hamulcowego Brembo BMW R850 R1100 K1200 K100 K1 K1100

https://allegro.pl/oferta/zestaw-naprawczy-zacisku-brembo-przod-bmw-r-1100-850-k-1200-gs-r-rs-s-rt-lt-14830948090

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No fakt, trochę późno. Ale za to może pogoda będzie ładna i ludzkość trochę zdąży się "wjeździć" w maszyny po zimowej przerwie. Jak byłem w zeszłym roku na zakończeniu (pierwszy raz zresztą) to pomyślałem sobie, że jakby się ktoś wy****ł w tej grupie. To cały peleton by się wyłożył jak w Tour De France. :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Uważam, że termin dobry bo jest szansa na ładną pogodę. Przypominam, że otwarcie ma charakter symboliczny, a jak ktoś chce to może przecież latać zimą po śniegu.

2. Skutery w paradzie to faktycznie padaka, niektórym się myli parada z MotoGP.

3. Stadionu na Bułgarskiej nie widzę bo startują z budową drugich trybun i nie wiem czy będzie

po prostu miejsce. Pytanie do Jacka czy uzgodnił z włodarzami miasta (Bułgarską)?

 

CDN. :flesje:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak byłem w zeszłym roku na zakończeniu (pierwszy raz zresztą) to pomyślałem sobie, że jakby się ktoś wy****ł w tej grupie. To cały peleton by się wyłożył jak w Tour De France. :biggrin:

Bo na te spedy (otwarcia i zamkniecia sezonu, parady itp) to chyba tylko najbardziej zdesperowani jezdza. Co to za przyjemnosc turlac sie po miescie, w takim tlumie, nie majac pewnosci czy ten jadacy pol metra za Toba nie wpie**oli Ci sie w dupe, bo cale jego "doswiadczenie" jezdzieckie to wyjazd na otwarcie sezonu. Dla mnie zbyt duze ryzyko,a frajda zadna-tylko zarzynanie sprzeta pod publike :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie tam pasuje - w sobote otwarcie z Poznaniu a w niedzielę lecę na Jasną Górę co by Najświetsza Panienka miała nad nami piecze :)

 

 

 

pewnie jeszcze sie zgarnie z kilka osób :) jak co będziemy w kontakcie a na rozpoczeciu uzgodnimy wszystko pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze jakoś dawaliśmy rade to i teraz damy (może być ciężko ale ....... nie raz było ciężko ha ha ha i zawsze jakoś dojechaliśmy )

zresztą ty pisałeś że trenujesz , ja wczoraj trenowałem (oj ostro trenowałem :biggrin: ) więc nie jest źle :biggrin:

Grunt to nie wypadać z formy :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli nie macie nic przeciwko chętnie bym się przyłączył na tą imprezkę. Narazie tylko w Poznaniu bo na chwilę obecną posiadam malutki sprzęt (Suzuki rg 80) i na takim czymś dłuższa trasa odpada. Choć na ten sezon chciałbym zmienić maszynę na jakąś spokojną 500-750 ale to zależy od funduszy i jak szybko uda mi się opchnąć rg (problem z kobietą w domu). W najgorszym wypadku na rozpoczęcie jak zwykle nie będę miał sprzętu bo będę w trakcie zmiany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...