Skocz do zawartości

Nowy tor w Polsce?


Leszek Karlik
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A ja montuję hak do samochodu i będę dwa moto woził. :wink:

 

co jeden na czesci??? :icon_razz:

eee normalnie dla szpanu :bigrazz:

 

Ja jestem dobrej myśli.Oby sprawa potoczyła sie całkiem szybko i moze juz piewsze forumowe ustawki będą w maju.Pożyjemy zobaczymy.

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja montuję hak do samochodu i będę dwa moto woził. :wink:

Yuby - to może Ty przewieziesz mi moto (koszt wachy do podziału :bigrazz: ), a ja odwzajemnię się kawałkiem miejsca w przyczepie :D

 

Od razu wyjaśniam - mam żonę, więc bez głupich skojarzeń :biggrin:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakładając że tor powstanie i, że chłopy z Pionek nie wjadą tam traktorami jak im będzie za głośno... to pozostaje jeszcze sprawa dostępności toru dla szarego motocyklisty... Jeśli wolne treningi będą w środku tygodnia, to owszem ludkowie z okolicy skorzystają reszta już nie... mam nadzieję, że jakoś ktoś to mądrze poukłada, żeby był wilk syty i owca cała... Ja na wszelki wypadek jednak liczę , że Litwini poprawią nawierzchnię na torze pod Kownem i tam można będzie polatać w weekend.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie jest tez nadzieja ze w Płocku powstanie tor. Krakowska grupa Eskadra zajmująca się promowaniem miast opracowala koncepcje promocji miasta Płock m.in. poprzez wlasnie motoryzację, czyli budowa toru i jakies imprezy itd itp . Pomysl ten jest mocno popierany i trzymam kciuki za to zeby wypalil. Oczywiscie od pomyslu do realizacji dluzsza droga ale zawsze to cos.

Edytowane przez fabi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wy naprawde wierzycie ,ze w dwa miesiace ktos postawi tor wyscigowy???

 

Motocross'owy na pewno.

 

Osobiscie ludze sie, ze w Poznaniu bedzie mozna jeszcze posmigac, do Pionek mi za daleko.

 

:crossy:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...