Skocz do zawartości

Nowy tor w Polsce?


Leszek Karlik
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

albo ze tor jest miejscem spotkan ludzi, ktorzy potem "tworza" ludzi, ktorzy tworza CO2. wiec nie mozna do tego dopuscic :D.

Ale jesli tor jest juz w jakims stadium, to moze bedzie cos wiecej niz gadki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat mieszkam w Pionkach budowa toru stoi jak wiadomo potrzeba papierka od zielonych pierdzieli :cool: ale myśle ze nie ma co się martwić ... ja wieże w to ze pejser doprowadzi budowe toru do końca ... tor ma być oddany z opuznieniem :evil: ale raczej w tym sezonie wstega alfaltu będzie :icon_biggrin: natomiast infrastruktura ma być budowana puzniej ale nas, a przynajmniej mnie obchodzi bardziej sam tor :crossy:

 

Akurat mieszkam w Pionkach budowa toru stoi jak wiadomo potrzeba papierka od zielonych pierdzieli :cool: ale myśle ze nie ma co się martwić ... ja wieże w to ze pejser doprowadzi budowe toru do końca ... tor ma być oddany z opuznieniem :evil: ale raczej w tym sezonie wstega alfaltu będzie :icon_biggrin: natomiast infrastruktura ma być budowana puzniej ale nas, a przynajmniej mnie obchodzi bardziej sam tor :crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Niestety po przeczytaniu tego widzę ,że miałem rację w moim poprzednim poscie :(((( Jak ten tor powstanie przed końcem 2009 to będzie sukces

Edytowane przez Bacacyl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety po przeczytaniu tego widzę ,że miałem rację w moim poprzednim poscie :(((( Jak ten tor powstanie przed końcem 2009 to będzie sukces

Bacacyl - Surowy napisał, że "so far so good" na razie zgodnie z planem. Problemy są po to aby je rozwiązywać - i mam nadzieję, że raport ten problem rozwiąże. Optymizmu :biggrin:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzymam kciuki za Pionki i inwestorów, żeby im się udało z tym torem...

Miasto, a raczej jego władze sprzyjają motonitom - ostatnia "Pogoń za lisem" była właśnie w Pionkach i otwierały ją szyszku z urzędu. W Pionkach jest też fajny, ogónodostępny "tor" crossowy - no może nazwa trochę na wyrost, ale da się poskakać i jest popularny wśród skoczków z mojej rodzinnej wioski Kozienice...;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bacacyl - Surowy napisał, że "so far so good" na razie zgodnie z planem. Problemy są po to aby je rozwiązywać - i mam nadzieję, że raport ten problem rozwiąże. Optymizmu :biggrin:

 

Kirek ja za długo w tej branzy siedzę żebym był przesadnym optymistą. Z mojej strony to nie jest sprawa optymizmu czy pesymizmu, jestem realistą gdyż jak wspomniałem trochę "siedzę" w temacie.Inwestorowi natomiast optymizm jest bardzo potrzebny, inaczej rzuciłby to wszystko w diabły....

Edytowane przez Bacacyl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miejmy nadzieję że wszystko się uda i wreszcie w cywilizowany sposób będzie gdzie się wyszaleć. W sferze marzeń pozostaje chyba nadal taka sytuacja jaką mają chłopaki z tego forum:

 

http://www.polishbikers.com/forum/trackdays/

 

Normalnie guuuul mi śmigaaa :rolleyes:

 

Pzdr

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No coś sie dowiedziałem dziś ;) Jak narazie przygotowywują teren pod budowe (etap wycinka) ... na najbliższe terminy zamówionych jest 5 firm (w związku z przygotowaniem i budową) wiec wszystko OK ! przedsięwzięcie prze na przód ! jak zrobi się ciepło to może sie tam wybiore luknąć na własne oczy co i jak ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i git. Bacacyl, czasami wszystko idzie w trochę inny sposób -niezgodny ze standardem :)

 

 

Jeżeli tną drzewa i mają na to decyzje to dobry znak, znaczy się okres lęgowy ptaków nie przeszkodzi w wycince i rozpoczęciu robót. Teraz prawomocna decyzja pozwolenia na budowę i można będzie rozpoczynać roboty. Przy pomyślnych wiatrach późne lato , wczesna jesień może tam ktoś pojeżdzi na dwóch kołach ( nie licząc walców :icon_biggrin: )

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...