Jump to content

Predkosc licznikowa VS GPS


Recommended Posts

witam

ostatnio bawie sie troszke nawigacja w aucie i zastanawia mnie fakt przeklaman licznik . Moj licznik zawyza o ok 8 - 10 km/h , ciekawi mnie jak potraktuje to polica - bo jesli im tez zawyza to moga sie czepic o predkosc , albo radary stacjonarne w puszkach kolo drogi ?

KomaRR -->Simson S51-->2 x ETZ 250 i 251--->KLR 650 A1--> XR 600R - 94--->Obecnie VFR 800 Fi -98 oraz KTM LC4 620 GS - 98 na FCR 41

 

http://www.bikepics.com/members/rysiek24/

Link to comment
Share on other sites

witam

ostatnio bawie sie troszke nawigacja w aucie i zastanawia mnie fakt przeklaman licznik . Moj licznik zawyza o ok 8 - 10 km/h , ciekawi mnie jak potraktuje to polica - bo jesli im tez zawyza to moga sie czepic o predkosc , albo radary stacjonarne w puszkach kolo drogi ?

No jezeli u Ciebie policja odczytuje predkosc z Twojego licznika, a dowodem na zdjeciu z fotoradaru jest wskazanie Twojego licznika-to tylko moge pogratulowac funkcjonariuszom sprawnosci fizycznej :notworthy: Borewicz sie chowa :D

Link to comment
Share on other sites

witam

ostatnio bawie sie troszke nawigacja w aucie i zastanawia mnie fakt przeklaman licznik . Moj licznik zawyza o ok 8 - 10 km/h , ciekawi mnie jak potraktuje to polica - bo jesli im tez zawyza to moga sie czepic o predkosc , albo radary stacjonarne w puszkach kolo drogi ?

 

Ale fotoradary nie działają na podstawie nadajników GPS, więc na jakiej podstawie snujesz takie wnioski?

 

Link to comment
Share on other sites

No wlasnie nie wiem w jaki sposob one odczytuja predkosc i na ile doklanie, w porownaniu do GPS-a, dlatego pytam :). Co do policji , to chodzi mi o ich liczniki w polonezach :D. np jada zamna i okazuje sie ze ich zawyza bardziej niz moj i na 40 maja 55?. Mialem kiedys podobna sutuacje na moto , policjant w busie zatrzymal mnie i czepil sie ze jade za szybko ok 110 na 90 - nie mail radaru , predksoc oblliczyl ze swojego licznika , aczkolwiek nic mi nie zrobil.

KomaRR -->Simson S51-->2 x ETZ 250 i 251--->KLR 650 A1--> XR 600R - 94--->Obecnie VFR 800 Fi -98 oraz KTM LC4 620 GS - 98 na FCR 41

 

http://www.bikepics.com/members/rysiek24/

Link to comment
Share on other sites

No wlasnie nie wiem w jaki sposob one odczytuja predkosc i na ile doklanie, w porownaniu do GPS-a, dlatego pytam :). Co do policji , to chodzi mi o ich liczniki w polonezach :D. np jada zamna i okazuje sie ze ich zawyza bardziej niz moj i na 40 maja 55?. Mialem kiedys podobna sutuacje na moto , policjant w busie zatrzymal mnie i czepil sie ze jade za szybko ok 110 na 90 - nie mail radaru , predksoc oblliczyl ze swojego licznika , aczkolwiek nic mi nie zrobil.

No wlasnie-moga sie czepic i nic wiecej :P Do stwierdzenia Twojej winy potrzebny jest dowod z homologowaneo urzadzenia. Radar reczny, stacjonarny, wideorejestrator i fotoradar-te urzadzenia moga Ci zrobic kuku. Licznik w Polonezie nie :D

Link to comment
Share on other sites

Mi w samochodzie (obecnie na zimówkach) prędkościomierz wskazuje (mniej więcej) 100km/h a wg. GPS 91-92km/h (na letnich) prędkościomierz wskazuje 100km/h a GPS 92-93km/h.

Oczywiście na prostej i trzymając stałą prędkość przez kilkanaście sekund.

 

Wystarczy poczytać testy z różnych gazet motoryzacyjnych a dowiemy się że prędkościomierze w samochodach i motocyklach nie są idealnie precyzyjne i przeważnie prędkość wskazywana jest wyższa od prędkości rzeczywistej (są to dopuszczalne różnice wskazań) im wyższa prędkość tym ta różnica może być większa.

 

Gorzej jeśli ktoś ma odwrotnie czyli GPS pokazuje 100km/h a licznik pokazuje 95km/h.

 

Zastanawiam się tylko jakie jest przekłamanie GPS.

 

A oto kilka linków:

http://www.auto-swiat.pl/poradnik_artykuly...,Artykul-22562/

 

http://www.autocentrum.pl/go/338__Liczniki...8.html?pagenr=2

 

z tym że w 2-gim przypadku nie zgadzam się ze wzrostem spalania, raczej spadnie niż wzrośnie (tekst na końcu artykułu)

Link to comment
Share on other sites

Przekłamania liczników mają swój sens i może nie wynikają z tego, że są niedokładne same w sobie i nie da się z tym nic zrobić, ale z tego, że celowo są tak konstruowane.

 

Niesie to za sobą same korzyści - ograniczenie do 50 km/h, kierowca "ustawia" sobie 50 km/h na blacie i jedzie, a w rzeczywistości jest 45 km/h = bezpieczniej.

 

Ktoś chwali się, że rozwinął maksymalną prędkość swoim autem np. 190 km/h, w rzeczywistości jechał co najwyżej 180 km/h.

Link to comment
Share on other sites

to prawda ,w moim Dafie predkosciomierz pokazuje predkosc identyczna jak GPS ..natomiast juz w osobowym aucie predkosc licznikowa jest wyzsza i w motku rowniez jakies 5km/h

Link to comment
Share on other sites

Fotoradary do pomiaru prędkości wykorzystują efekt Dopplera. W skrócie polega to na zmianie częstotliwości fali odbitej od poruszającego się obiektu. Fotoradar wysyła ciągły sygnał o znanej częstości. Jednocześnie odbiera sygnał odbity od poruszających się pojazdów. Na podstawie różnicy częstości sygnału wysyłanego i odbieranego (odbitego) fotoradar oblicza prędkość pojazdu. O efekcie Dopplera uczono kiedyś w podstawówce, obecnie nie wiem czy podstawówka czy gimnazjum. Oczywiście nie każdy musi to pamiętać ;)

 

Korzystając z faktu że fotoradary wysyłają sygnał można go wykryć i ostrzec kierowcę. Suszarki ręczne aktywowane są przyciskiem w chwili "strzału" operatora, czyli może być za późno. Nowe fororadary używają wiązki laserowej. Zasady działania nie znam, pewnie wujek google wie coś więcej :)

Link to comment
Share on other sites

prędkościomierze z tachografem podają realną prędkość.

To dużo wyjaśnia, jak jadę 90 km/h to jestem wyprzedzany przez TIR'y, a jak jadę 100km/h to trzymamy się równo.

No cóż, +10 km/h do każdego ograniczenia = prawidłowa prędkość, do tego jeszcze +4% na błędny pomiar szuszarek.

Link to comment
Share on other sites

Tia. Liczniki przekłamują ale nie ma co robić paniki wokół tego. Sugeruj się wskazywaną prędkością a GPS wyp**dol przez okno, te urządzenia tylko utrudniają życie i zwiększają niebezpieczeństwo. Jak pojedziesz wolniej niż realna prędkość to przecież nic Ci się nie stanie.

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Link to comment
Share on other sites

To dużo wyjaśnia, jak jadę 90 km/h to jestem wyprzedzany przez TIR'y, a jak jadę 100km/h to trzymamy się równo.

No cóż, +10 km/h do każdego ograniczenia = prawidłowa prędkość, do tego jeszcze +4% na błędny pomiar szuszarek.

Można założyć sobie wieksze opony i wtedy ten efekt zostanie zminimalizowany.

http://www.v10.pl/narzedzia/Kalkulator,-,d...u,opon,204.html

 

Tia. Liczniki przekłamują ale nie ma co robić paniki wokół tego. Sugeruj się wskazywaną prędkością a GPS wyp**dol przez okno, te urządzenia tylko utrudniają życie i zwiększają niebezpieczeństwo. Jak pojedziesz wolniej niż realna prędkość to przecież nic Ci się nie stanie.

...zwłaszcza gdy za GPS robi teściowa z mapą... :icon_mrgreen:

lewa noga: http://forum.motocyk...__1#entry782383
prawa noga: http://forum.motocyk...__fromsearch__1
...i tak wszyscy umrzemy...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...