Skocz do zawartości

SUZUKI GSXR 1000 K7,K8 czy CBR 1000RR 2008 ? :)


Rekomendowane odpowiedzi

ciekawe jak na cbr w dwójke sie lata, przecie tam zadupka nie ma :D

 

 

 

Na to mogę Ci odpowiedzieć. Raz przewiozłem kumpla, też motocyklistę zresztą, więcej nie chciał siadać i minę miał nietęgę. Ale przyznam, że "troszkę cięliśmy" przez miasto i zdarzyła się mała akcja z puszką, więc miał prawo być obesrany.

 

Druga jazda z pasażerem to byliśmy z żoną na małym wypadzie. Ona jest wysoka ( w sumie wyższa ode mnie bo ma 181cm). Nie była zachwycona, na następny wypad pojechała już na 2 moto, o tylnym siedzonku nie chciała słyszeć.

 

Z punktu widzenia kierowcy, to Hondzia jest do d... do jazdy z pasażerem. Właśnie cbr jest taka malutka, że jeżdżąc sam przyzwyczajasz się, że motocykl lata ze złożenia w złożenie "sam" i hamuje prawie w miejscu. Sadzasz pasażera, a tu zonk, już nie ta frajda.

 

 

 

A teraz do meritum, Jak się martwisz, że wyrwana laska nie dojedzie w stanie nadającym się do użycia, to spokojnie, da radę. Najwyżej zzielenieje, ale to zależnie jak pojedziesz. ;)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to dla Ciebie najlepszy będzie rower, ewentualnie mogę zamienić swoją na Twoje 3/4

:icon_razz: Śmigając SVką zdarzyło mi się na torowisku przegonić kilka Gixów600, 3/4 i 1L więc rower odpada - wiesz jak "łyknięci" na jakimś winklu by się czuli? Nie mogę im tego zrobić :bigrazz:

 

Dzięki za propozycję zamiany, ale Honda jakoś mi nie pasuje. Wolę objeżdżać w winklach "mistrzów prostej" na Gixsie0,6 :wink: Albo na mapie "C" w 3/4.

 

Wracając do tematu: na litrzeK7/8 siedziało mi się bardzo wygodnie, łatwo było mi znaleźć pozycję, która nie obciąża ramion. Dodatkowo jest regulacja podnóżków, więc można trochę podłubać i dostosować je pod siebie (robiłem to już przy 3/4 - niezbyt skomplikowana operacja).

 

Na Cebrze1l 08 nie było mi już tak wygodnie. Kwestia pierwszego wrażenia :biggrin: Mam 185 cm i, w trakcie przymiarek do poszczególnych modeli, miałem 83 kg.

 

Trza się wziąć w garść i posadzić dupsko na poszczególnych maszynach. Sprawa sama się wyjaśni. Bo mocy to raczej w żadnym wypadku nie zabraknie. Życzę umiejętności pozwalających na jej wykorzystanie oraz częstych odwiedzin miejsc pozwalających na to. Ja jestem na litra zbyt cienki. Na razie "łycha" na mapie "A" w 3/4 na szczycie zakrętu też nie wchodzi w rachubę. A od roweru to tylko prostata się rozpada ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehehe :) powiedzcie mi jeszcze tylko taka rzecz :D czemu hondziarze tak bronią swoich maszyn ? :| normalnie z motocyklistów tworzą sie dwie grupy motocyklisci z hondy i motocyklisci na innych markach ? to jest dla mnie troche bez sensu ;/ ehhhhhhhh

cos w tym musi byc w tym suzuki :D wchodzac do salony gdzie stoja kolo siebie cebra i gix, siadam na gixuu od razu i sie podjaralem tak ze na styczen ku*wa mać :D:D sorry za bluzgi :) zobaczymy jak sie na torze bedzie spisywał bo chce zaczac odwiedzac od nowego sezonu poznań :P dosyc miasta :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehehe :) powiedzcie mi jeszcze tylko taka rzecz :D czemu hondziarze tak bronią swoich maszyn ? :| normalnie z motocyklistów tworzą sie dwie grupy motocyklisci z hondy i motocyklisci na innych markach ? to jest dla mnie troche bez sensu ;/ ehhhhhhhh

 

A miałeś kiedyś Honde? :icon_razz: Jakbyś miał to byś wiedział o co chodzi :flesje: :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no właśnie o takim czymś mówie :D czym jest to spowodowane :|?

 

No to jak już będziesz posiadaczem Hondy to sam sobie na to odpowiesz :wink:

 

IMO tak jest ze wszystkimi markami - wszędzie znajdą się otodoksyjni (mniej lub bardziej) wyznawcy jedynie słusznego producenta. Ot i wszystko :D

 

Tak, żarty żartami, nie jestem fanatykiem, ale do AD2008 wszystkie Hondy mi się z całej stawki podobają najbardziej i tyle :wink: Nie wybieram motocykla na podstawie cyferek z katologu a wiadomo Honda miała zawsze najbardziej ubogie :wink: Każźdy wybiera co mu bardziej leży. Ot i wszystko :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj zdałem sobie sprawe z tego ze krach finansowy jakby jest i moge nie dostac na nówke kredytu <lol> :D ku*wa musze wziac dupsko i sie ruszyc do banku w poniedziałek, a jak sie nie uda, to pilnie kupie 954 hehe :D

 

Polecam :notworthy: :clap: :flesje: :buttrock:

 

Myślę, że jeśli kupisz to na pewno będziesz zadowolony. 954 to taka ostoja spokoju :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...