Skocz do zawartości

SUZUKI GSXR 1000 K7,K8 czy CBR 1000RR 2008 ? :)


Rekomendowane odpowiedzi

a ciężko znaleźć pewnie ? Jesli jest na tym forum jakiś posiadacz 954rr co nigdy nie latał na kapciu i jest pierwszym wlascicielem i chce oddac motocykl za póldarmo a najlepiej mi doplacic to niech napisze :D:D:D:D:D hehe oczywiscie zartuje :) boje sie znowu wpieprzyć w coś cjolera :D bo znam swój fart ... ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ciężko znaleźć pewnie ? Jesli jest na tym forum jakiś posiadacz 954rr co nigdy nie latał na kapciu i jest pierwszym wlascicielem i chce oddac motocykl za póldarmo a najlepiej mi doplacic to niech napisze :D:D:D:D:D hehe oczywiscie zartuje :) boje sie znowu wpieprzyć w coś cjolera :D bo znam swój fart ... ;/

 

Marzyciel :biggrin:

 

Za taką jak napisałeś powyżej, będziesz musiał wyskoczyć z mniej więcej takiej sumki:

 

http://moto.allegro.pl/item513440698_honda...gsxr_zx10r.html

 

Także nie licz na cuda :wink:

 

Za dobre moto tak jak za samochód trzeba sypnąć konkretną kasą i nie ma ch*ja.

 

Ja sprzedam Ci swoją za 22 tysiączki :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładna sztuka. Tyle, że trochę mały przebieg jak na motocykl 6-letni. Wychodzi 5k przebiegu na rok w kraju gdzie sezon trwa 12 miesięcy ... . Sam zrobiłem ponad 13k w tym sezonie w PL :D

 

To wyobraź sobie Kirek, że jak kupowałem swoją 954 to kupiłem ją z przebiegiem 16 tysięcy - oryginalny przebieg :biggrin: Wierzcie mi, że zdarzają się okazje. Rzadko bo rzadko, ale się zdazrają. Ale niestety trzeba troszkę więcej zapłacić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wierzę, że okazje się trafiają. Sam nawet jedną SV sprzedałem za 10k (motocykl 2 letni, założone Yoshi TRS, polski salon, 17k przebiegu) :D

 

Trzeba by maszynę obejżeć, bez tego ciężko coś powiedzieć.

 

BTW - też mam nadzieję na jakieś wspólne latanie, mam nadzieję często być w Poznaniu w 2009 :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BTW - też mam nadzieję na jakieś wspólne latanie, mam nadzieję często być w Poznaniu w 2009 :D

 

:flesje: :buttrock:

 

W każdym bądź razie da się poszukać moto tylko, że trzeba do tego szczęścia i odrobiny większej kasy niż podobne padaki z allegro :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tą 954 tez widzialem nawet sie z gosciem wymieniamy emailami, wydaje sie igła, kupiłbym gdyby to co napisał jest 100% prawdą :) ale łaaaaaaaaaaadna :D no i moto w pokoju stoi to pewnie olejem od niego nie wali :) gośc miał peszek na 929 i nie jest w stanie jezdzic podobno" ;] troche droga no ale ''im taniej tym drozej" z tego zalozenia wychodze ';)

 

pozdro i wesołych świąt wszystkim tutaj zgromadzonym !! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ZX10R potem długo, długo nic!!!

 

:icon_mrgreen: :icon_mrgreen: :icon_mrgreen: :icon_mrgreen: :icon_mrgreen: :icon_mrgreen:

 

opowiesc wigilijna :biggrin:

 

:crossy:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesli temat jescze aktualny to polecam test, ktory zrobilem z kolega w lecie..

 

porownianie cbr 1000RR 2007 i gixera 2007 do cbr 1000 RR 2008

 

wygral zdecydowanie fajer 2008 pod kazdym wzgledem :)

 

no chyba ze ktos wyglad tez uznaje za testy to wtedy wg mnie wygralby fajer 2007 :)

 

http://forum.fireblade.pl/topics13/testowa...-2008-vt589.htm nawet filmik do sciagniecia :)

 

ogol;nie jak nowy fajer wskoczy na 8500 rpm to rakieta nie do pobicia.. wlasciwosci prowadzenia takie jak w cbr 600 RR (2008 testowalem) .. prowadzi sie lekko i przyjemnie - zajebisty sprzet :)

 

www.motoautostrada.pl zobacz co robią dla Ciebie inni motocykliści

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesli temat jescze aktualny to polecam test, ktory zrobilem z kolega w lecie..

 

porownianie cbr 1000RR 2007 i gixera 2007 do cbr 1000 RR 2008

 

wygral zdecydowanie fajer 2008 pod kazdym wzgledem :)

 

no chyba ze ktos wyglad tez uznaje za testy to wtedy wg mnie wygralby fajer 2007 :)

 

http://forum.fireblade.pl/topics13/testowa...-2008-vt589.htm nawet filmik do sciagniecia :)

 

ogol;nie jak nowy fajer wskoczy na 8500 rpm to rakieta nie do pobicia.. wlasciwosci prowadzenia takie jak w cbr 600 RR (2008 testowalem) .. prowadzi sie lekko i przyjemnie - zajebisty sprzet :)

 

Czytałem, czytałem i bardzo dobry test :lalag: Niezły ale mogłoby być takich więcej :wink: :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...