Skocz do zawartości

SUZUKI GSXR 1000 K7,K8 czy CBR 1000RR 2008 ? :)


Rekomendowane odpowiedzi

a na forum suzuki ciekawe co by wygrało hehe xD :D W salonie zostały dwie sztuki gixów k8 :D chyba czas zarezerwowac ehhh xDxD :D

ku*wa zeby mi Bóg jakos podpowiedział co kupić to łatwiej by było :D gixx mnie cholernie ciągnie, a z rozsądku wypadało by wybrac rr'ke ;/ dzizyssssss po****ne to wsycko ;(

xD

Edytowane przez maciekzx6r
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli decyzje na drodze podejmujesz z takim zdecydowaniem jak decyzje odnośnie zakupu moto to zaczynam się bać o Twoje zdrowie :)

Chłopie, kup ten motocykl bo najwyraźniej chcesz by forum podjęło za Ciebie decyzję i wzięło na siebie jej skutki! Więcej odwagi! :)

Kawasaki GPZ500S 1991 -> Honda CBR 600 F3 1998 -> Suzuki GSX-R 750 K7 -> Suzuki DRZ 400 SM K5 -> Triumph Street Triple R 2014 & Vespa ET4 125 2004 -> BMW R NineT 2017

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gixer xD

 

 

I nie mówcie mi o umiejętnościach ;) 2 lata na 600tce bez zadnej gleby (czy w zime czy w lato) ale myśle że jeszcze wiele musze się nauczyć, tak jak każdy z was za pewne :] chyba ze jest tu jakis proFF o którym nie wiem [;

 

"Kup sobie K1/929 i w razie ewentualnej gleby czy szlifu nie będzie takiego płaczu i lamentu.."

 

Nie kupuję motocykla pod wzglądem, czy się wypier**le czy nie, kazdego motocykla szkoda tak samo... Zadałem temat z takim zapytaniem żebym mógł dowiedzieć sie o awaryjnościach tych sprzętów.

 

A najbardziej mnie wku**ia na tych wszystkich forach, takie odp jak; nie kupuj tego bo se nie poradzisz ;/ kuuuuuuuuuurwa szmać. No chyba ze jakiemus 14-latkowi mama pozwoliła na motor i sie pyta na forum czy r1 jest dobry na I moto XD XD :D:D:D:D znalazlem juz taki temat ale na innym forum :)

 

szczesliwego nowego roku ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uważasz że 2 lata bez wywrotki to juz są takie wysokie umiejętności.

Ja mam za sobą 3 lata i tez lato (gpz, bandit, cross) i zima (crossik i teraz na enduro) i uważam że jeszcze mi dużo brakuje.

Nie wiem jakie tam masz umiejetności, ale uwierz mi że 2 lata (3 też) to nie jest długi staż.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...