Skocz do zawartości

Funkcjonowanie dzialu


MOC
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Moc zamiast robic ankiete to po prostu trzeba bylo sie zapytac i od razu bys wiedzial - brak pododdzialu marki czeskie i do tego ja osobiscie uwazam ze watek "Dzis pytanie, dzis odpowiedz" na temat ruskiej mechaniki powinien byc w Mechanice Weteranow, a nie u was.

 

Adam M.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prosze bardzo ze mna jak z dzieckiem za reke i do baru :bigrazz:

Sonda do dupy wiec zostala usunieta, a pomysl z markami czeskimi jest bardzo dobry. Odnosnie "dzis pytanie...." to wydaje sie ze temat jest tak skasztaniony i tyle roznorodnych w nim poruszonych zostalo tematow ze do mechaniki to on sie malo nadaje, no ale jak wiekszosc glosow bedzie optowac za ta opcja to zostanie przeniesiony...

:icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...)a pomysl z markami czeskimi jest bardzo dobry

...o to prosiliśmy już dawniej - ale cieszę się, że powstanie taki dział;

Wracając do sondy, to faktycznie była trochę nie trafiona...

Co do mojego zdania na temat funkcjonowania forum, to uważam, że jest OK (a będzie całkiem fajnie, jak powstanie dział "marki czeskie.....a może "czechosłowackie" :icon_razz: );

Ps;

Papierosy faktycznie........zbyt szybko się konczą, i to za zwyczaj w chwili, kiedy są potrzebne :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Papierosy faktycznie........zbyt szybko się konczą, i to za zwyczaj w chwili, kiedy są potrzebne :biggrin:

 

Aaatam. Ja mam paczkę 0,5kg tytoniu z PL więc fajek nigdy mi nie brakuje. Gorzej jak się browar skończy, wtedy odechciewa się żyć. :biggrin:

 

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...o to prosiliśmy już dawniej - ale cieszę się, że powstanie taki dział;

Wracając do sondy, to faktycznie była trochę nie trafiona...

Co do mojego zdania na temat funkcjonowania forum, to uważam, że jest OK (a będzie całkiem fajnie, jak powstanie dział "marki czeskie.....a może "czechosłowackie" :icon_razz: );

 

Rozmawialem z Dominikiem i w odpowiedzi u uslyszalem ze taki dzial sie pojawi, musismy natomiast uzbroic sie w cierpliwosc bo troche to potrwa...

:icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dział bez zastrzeżeń, jak dla mnie i tematyka i podział jest dobry. O forumowiczach też złego słowa nie powiem. Jedna rzecz mnie tylko nurtuje: czemu do działu weterany trzeba się logować, a do poddziałów np. motocykle radzieckie, czy amerykańskie nie jest to wymagane. Jeśli ktoś chce sobie tylko poczytać to wszędzie powinien być swobodny dostęp, a odpowiadanie i czynne uczestnictwo po zalogowaniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi sie ze zeby wpierw wejsc do poddzialu markowego wpierw trzeba wejsc do dzialu weterany. Zeby wejsc do dzialu weterany trzeba sie zalogowac a po zalogowaniu mozna juz przegladac dowolne poddzialy....

:icon_rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat z logowaniem jak dla mnie jest bardzo poważny. Blokując dostęp do możliwości przejrzenia zawartości działu (która moim zdaniem broni się sama) odcinamy się od napływu świeżej krwi ludzi z "zewnątrz", którzy w przyszłości pomogą tworzyć forum. Rozumiem, że trzeba mieć konto żeby umieścić posta, ale żeby przejrzeć jakie bzdury tu wypisujemy to myślę że autoryzacjia jest zbędna;) Wiem że ktoś może powiedzieć, że jak już ktoś się zaloguje aby przejrzeć forum to już zostanie. Jak dla mnie to G. prawda i tylko fikcyjne nabijanie liczby użytkowników forum. Tyle... do dyskusji...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu masz rację z tym nabijaniem liczby użytkowników. Ale jest też druga strona medalu - potencjalny "szukacz" jeśli zobaczy że trzeba się logować to zapewne sobie odpuści to forum i poszuka info gdzie indziej. A w przyszłości będzie wspominał FM jako forum do bani bo trzeba się logować żeby w ogóle poczytać itd. :biggrin:

 

 

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt - wychodzi na to, że forum zawiera "tajne informacje dostępne tylko dla nielicznych" :bigrazz: , a żeby poczytać porady, lub sprawdzić czy w ogóle znajdzie się tutaj coś odpowiadającego naszym oczekiwaniom, należy się zalogować......

Nie jest to krytyka wymierzona w kogokolwiek - a jedynie potwierdzenie tego, co zostało już wcześniej wspomniane...

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alez geneta tego watku bylo wlasnie to aby forumowicze napietnowali i wypunktowali slabe strony dzialania forum tak ab moglo byc one bardziej uzyteczne i przyjazne dla zatowno aktualnych forumowiczow jak i tych potencjalnych, wiec kazda konstruktywna krytyka mile widziana...

:icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiec kazda konstruktywna krytyka mile widziana...

:icon_mrgreen:

 

No popatrz. Akurat nie mam się do czego czepić w tym dziale. A bym się zajął krytyką, niekoniecznie konstruktywną. Wydaje mi się tylko że za dużo tematów o Junaku jest. :biggrin: :buttrock:

 

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak ab moglo byc one bardziej uzyteczne i przyjazne dla zatowno aktualnych forumowiczow jak i tych potencjalnych,

jezeli komus zalezy, to i tak zdobedzie informacje.. zarejestrowanie trwa tylko kilka minut..

 

Goska

Dzika, tak jak natura chciała

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...