Skocz do zawartości

Wehikuł (kotmobil)


kotmobil1
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

To jest wehikluł, Kotmobil Skonstruował go mój kolega Bartek Kot (16l) z Tyśmienicy (woj. Lubelskie). Silnik pochodzi od WSK3 125 ccm (7,3HP przy 7300RPM, oczywiście jak był nowy, teraz ma dużo mniej;))

Kotmobil - filmik- dobra jakość\

Edytowane przez kotmobil1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko PO CO ?

Gdyby z przodu była kosiarka do trawy to gratuluję ale nie podoba mi się oranie trawnika na boisku piłkarskim o które powinna dbać cała społeczność a nie bezmyślnie niszczyć coś co w wielkim trudzie inni zrobili.

Człowiek mądrzeje z wiekiem i zwykle jest to wieko od trumny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piotr ale o co ci chodzi? Chłopaki fajnie spędzają czas, mają coś do roboty, zamiast pić browar pod budą. A co tam masz opony z kostką że tak trawe niszczą? Podobnie niszczysz trawę grając w korkach. W taką pogodę nikt nie gra a chłopaki testują to co zrobili.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem to dobrze, że młodzi znajdują sobie zajęcie zamiast siedzieć całymi dniami przed kompem albo kraść radia z samochodów itp.

A tej trawy aż tak nie zniszczyli chyba strasznie. Poza tym nie to jest przedmiotem tematu.

 

Pozdro

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajowe, załóżcie oponę z kolcami na tył i na lód jak znalazł :)

Trzeba by dodać hamulce na przednie koła (nawet rowerowe).

 

Brawo za muzę w tle :buttrock:

 

PS> A w ramach zadość uczynienia za zniszczoną murawę zapiszcie sie chociaż do tego klubu po boisku którego jeździliście :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chwała mu za to że sam zbudował i ma jakieś zamiłowanie do majsterkowania, ja tylko zwróciłem uwagę na niszczenie murawy boiska. Na tym terenie jest na pewno dużo nieużytków które można tym sprzętem wyrównywać bez szkody dla innych.

Pojazd jest ładniejszy od pierwszego pojazdu Carla Daimlera i na pewno szybszy.

Człowiek mądrzeje z wiekiem i zwykle jest to wieko od trumny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Idea nie jest zła ale czemu pocięliście ramę od WSK? Na 2 kołach lepiej się jeździ. :biggrin:

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

=>> Aftys6

No Tyśmienica od Lubartowa jakieś 25-30 km:) Ludzie faktycznie się za tym oglądają, szczególnie jak się tym jedzie i mija mnie samochód:)

=>> Piotr Dudek

Sorry, ale to nasze boisko i nasza trawa, z resztą w kosza nikt nie gra u nas. Czasami tylko w gałę ale do wiosny odrośnie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Mi sie podoba :clap: dziwny ten wynalazek bo ja mym zrobił tradycyjnie dwa koła z tyłu ale przynajmniej zwraca uwagę :icon_eek: :bigrazz:

Hmm ale z dwoma kołami z tyłu to by się chyba mechanizm różnicowy przydał. Chociaż część quadów ma także niedzieloną tylną oś.

Może przyszły inżynier-wynalazca nam się narodził :wink:

Pozdro i powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...