Skocz do zawartości

Stunt i problemy z nim zwiazane.


Adam M.
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No nie, nie wierzę ile komuny tkwi jeszcze w polakach. Człowiek ma pieniądze i ochotę to niech kupuje sobie stunt dziwkę i robi z nią co chce. Dla mnie może nakręcić 8 terabajtów materiału i zapchać nim jutuba. I co z tego. Polata dwie godziny na kole i mu się znudzi i co z tego? Może nawet wyrwie dwie dupy na swojego psa, zazdrościcie mu? Czy to dres czy lanser lub inny koleszka dla którego erłan w serii jest nie trendy, jakie ma to znaczenie dla każdego z was. Chooy kogo obchodzi co robi człowiek z zarobionymi przez niego pieniędzmi, chyba, że wyrwał tego psa z pod twojej dupy.

Luzik panowie, luzik.

A... jeszcze jedno stuntpoland jest ok. Pisze tam parę gości co mają kilka tematów motocyklowych w małym palcu.

 

:lalag:

 

Każdy niech robi co chce, też leje na to czy ktoś lata w klapkach erłanem, czy w dresie, czy w stringach, albo w czapce św. mikołaja - mam to w dooopie.

Kto chce niech lata na kole, pali gume, jak ktoś ma ochote może nawet rozpędzić się do 280 i przypie*dolić w betonowy mur, oby tylko innych w to nie mieszał. :notworthy:

 

Sory za off top, ale to chyba nasza narodowa cecha, że na drodze wszyscy się pozdrawiają, pomagają sobie a w kulisach (na forach) je*ią się wzajemnie po rajtach i skaczą do gardeł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:lalag:

 

Każdy niech robi co chce, też leje na to czy ktoś lata w klapkach erłanem, czy w dresie, czy w stringach, albo w czapce św. mikołaja - mam to w dooopie.

Kto chce niech lata na kole, pali gume, jak ktoś ma ochote może nawet rozpędzić się do 280 i przypie*dolić w betonowy mur, oby tylko innych w to nie mieszał. :notworthy:

 

Sory za off top, ale to chyba nasza narodowa cecha, że na drodze wszyscy się pozdrawiają, pomagają sobie a w kulisach (na forach) je*ią się wzajemnie po rajtach i skaczą do gardeł.

 

 

z tym uderzenim w mur to nie czasem nasza legenda Stunt DR Mentos?? :icon_mrgreen: :banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam nadzieję że choć połowa z was umie jeździć w jednej trzeciej tak dobrze jak mentos, nie bronie go ale to już mono jak cały czas jedzie się po nim

uuuu chyba fan :D, widze lubelskie.

co do jazdy - nie jeździ źle, co do zachowania - pozostaje wiele do życzenia.... to już daleka i długa historia. Jak to twój przyjaciel to niech ci opowie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego, co się orientuję, swojego czasu zrobił kilka głupich rzeczy w środowisku i od tego czasu jest jakby na indeksie (moja subiektywna opinia jest taka,że w pełni zasłużenie). Od tego czasu praktycznie się nie rozwinął, a klimaty, typu: buduję pierwszy polski jet-pack, podawanie w mediach o zlotach, które się nie odbyły, robienie z siebie idioty na stuntlife.com czy handel przyczepkami do motocykli, których rzekomo jest konstruktorem że nie wspomnę o wielu, wielu innych krzywych akcjach powoduje brak szacunku i conajmniej uśmiech z politowaniem.

 

W sumie trochę szkoda,bo to jedna z barwniejszych postaci w Polsce, niestety tak traktowana na własne życzenie. W chwili obecnej, pod względem poziomu znacznie odbiega od czołówki, rzekłbym nawet,ze jest znacznie poniżej przeciętnej z większości zawodów.

Podpisuję się pod słowami przedmówcy. Mógł 5 lat temu zdezynfekować wrzątkiem jamę ustną, zająć się dalszymi treningami, ale wybrał i kontynuuje drogę bussinessu ... :icon_eek:

 

Jedna sprawa, szanowni koledzy motocykliści nie utożsamiajcie kogoś praktykującego spod świateł szybkie 40-centymetrowe powerwheelie mylnie z pojęciem stuntu. To są dwa różne światy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie oto kaman. Mentos był pionierem, potem nastali inni, kto był bardziej prawdziwy? Ten bardziej lubiany na forum czy ten co miał jakąś wizję?

Ja dorównuję Mentosowi bo podrywam koło na dwie trzecie wysokości tego co on wyczyniał, może być?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stunt jest trudny ja zaczynam . jezdze troche i nie ma lekko!! najgozej to ze jak teleskopy s ado gory to strach i czlowiek opuszcza moze nei jade nei wiadomo ile ale kolo 100 m !!!

za to palenie gumy na boku mi idzie zacnie!!!!! na boku klade motor i gaz do odciecia.. ludzie klaskali mi wczoraj !!!

pozdro !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile lat przezyles w Stanach, bo cos mi traci, ogladaniem wypowiedzi czarnuchow z getta.

 

Jakos nigdy nie widzialem aby ktokolwiek jadacy w kombinezonie zostal zatrzymany czy doznal represji, inna bajka, ze tam zadko kto w kombi jezdzi, mimo tego sie zadza.

 

 

ten znowu swoje , kiedyś był słyszał i w ogóle....

przeczytaj dokładnie to co napisałem , potem przeczytaj całe stuntlifei jak bedziesz miał wątpliwości to zapytaj, pamiętaj usa jest BARDZO wielkie i każdy stan czy nawet jego część ma swoje odrębne prawo ! w jednym lubią motocyklistów w innym nie , w jednym jest radiowóz co skrzyżowanie schowany za budynkiem w drugim zrobisz 400mil i policjanta niezobaczysz :icon_razz:

wiec jak odłożysz coś z renty na bilet to Cie zapraszam do mnie i Ci pokaże usa takie, że dnia nieprzeżyjesz bez bycia nękanym przez policje!<tylko i wyłącznie za motocykli inny niż HD>

WERA#111

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

YUBY- też jestem poskładany... i to kolo co ma 31 lat takie rzeczy pisze publicznie

to jest podstawowy typ osoby nie rozumiejącej do konca co znaczy stunt, jak była mowa wcześniej o sezonowych stunterach.

ogólnie cały jego opis mnie rozje**ł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i wszystko wiadomo. Dopóki nie poznałem bliżej osoby Tacza, a widziałem tylko jego Nyskę to jego odbiór był bardzo pozytywny. Ale im dalej w las....

8.96s 1/4mili GSX-R K1 1000 TURBO/NITRO
SPEEDBIKE.PL TURBO TAKŻE W TWOIM MOTOCYKLU!

SERWIS MOTOCYKLI- WARSZAWA, HAMOWNIA - STROJENIE

https://www.facebook.com/bados84/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...