Skocz do zawartości

Stunt i problemy z nim zwiazane.


Adam M.
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Tak czytam niektóre tematy i dochodzę do wniosku że powinna być jakaś segregacja użytkowników dróg. W dzisiejszych czasach gdzie coraz gęstszy ruch jest powinno się odsiewać uliczne małpy co zamiast mózgu maja płynne gówno w głowie.

 

Natomiast dziwi mnie fakt ktoś może rozumieć jak prowadzić motocykl a nie potrafi zrozumieć tak makabrycznie prostego słowa jak BEZPIECZEŃSTWO i jego znaczenie, nie wspominając już o prymitywnym egoizmie jaki wykazują swoim sraczkowatym brakiem myślenia.

Nie pozostaje nic innego jak wziąć butlę 5L przepalonego oleju silnikowego i przyczaić się gdzieś przy drodze na "retardów" na motocyklach i wtedy lać na ulicę jak nadjeżdżają. Oby wszyscy pozdychali jak najszybciej.

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Linki i nie mam, ale strunę kupię w OBI, co do rozjeżdżania, to na razie rozjechałem dwa koty, ale kumpel rozjechał dziadka na ulicy. Oczywiście wina emeryta, no bo po co chodzić po pasach.

 

 

Wine to chyba w takiej sprawie sad orzeka.

 

Adam M.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie! Ja to nawet w gazecie byłem:)

Terror miasta to jest to!!! Bart ile wyciągasz na maksa na gumie? Mnie się udaje 220 na 4biegu:)

8.96s 1/4mili GSX-R K1 1000 TURBO/NITRO
SPEEDBIKE.PL TURBO TAKŻE W TWOIM MOTOCYKLU!

SERWIS MOTOCYKLI- WARSZAWA, HAMOWNIA - STROJENIE

https://www.facebook.com/bados84/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie! Ja to nawet w gazecie byłem:)

Terror miasta to jest to!!! Bart ile wyciągasz na maksa na gumie? Mnie się udaje 220 na 4biegu:)

Eee tam, nie wierzę. :) Najlepiej jako dowód wstaw filmik na youtubie jak jedziesz te dwie paczki na kole przez miasto. Ale wiesz, tak żeby twoją twarz było wyraźnie widać. Wtedy ci wszyscy uwierzymy. :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

więcej niż 200 na 6ce nie dało rady :D w końcu mam mocarną półlitrówke, hehehehe

 

ale jak na wiejską drogę między samochodami i ludźmi idącymi do kościoła na sume (no bo to było w niedziele przed 12 nastą) to nawet nieźle. nawet mi się udało ze dwa berety z antenką noga strącić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak głupota? jechałem w kasku (tylko że mi się szybka rozwaliła, więc jechał bez niej) no i na długich światłach, więc wszyscy mnie widzieli. poza tym nową oponkę sobie załozyłem, kumpel mi przywiózł bo był we francji i leżały koło salonu motocyklowego, kurde prawie nówki sztuki, głupie grancuzy, w głowach się im od pieniędzy przewraca że takie dobre opony wyrzucają

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak głupota? jechałem w kasku (tylko że mi się szybka rozwaliła, więc jechał bez niej) no i na długich światłach, więc wszyscy mnie widzieli. poza tym nową oponkę sobie załozyłem, kumpel mi przywiózł bo był we francji i leżały koło salonu motocyklowego, kurde prawie nówki sztuki, głupie grancuzy, w głowach się im od pieniędzy przewraca że takie dobre opony wyrzucają

 

Liczysz , że jakiś precel się złapie na twoja prowokacje, :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bart sie tak nie chwal sie jaki to kozak jesteś bo jezdzisz dziewczęcą pińcetką i cinki bolek jesteś :) i w ogóle!

 

a do tego mam różowo-fioletowe wstawki na kasku i różowe gogle do niego! to dopiero zniewieścienie :icon_razz: (akurat to o kasku i goglach to serio piszę, hehehe)

 

Visuz, na nic nie licze, poprostu nie zawsze chce się człowiekowi pisać na serio :wink: i pociągnąłem temat, heheh

Edytowane przez bartMFK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a do tego mam różowo-fioletowe wstawki na kasku i różowe gogle do niego! to dopiero zniewieścienie :icon_razz: (akurat to o kasku i goglach to serio piszę, hehehe)

 

Visuz, na nic nie licze, poprostu nie zawsze chce się człowiekowi pisać na serio :wink: i pociągnąłem temat, heheh

 

 

a masz frendzle szybkości na kierownicy?? :icon_mrgreen:

 

 

 

 

a z tym stunterem nikt nie ma szans;]

Edytowane przez Sidi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a masz frendzle szybkości na kierownicy?? :icon_mrgreen:

a z tym stunterem nikt nie ma szans;]

 

kurde nie mam frędzli, gdzie można je kupić? :icon_biggrin:

 

a co do tego terroru, to myśle że jeszcze pare sezonów i nawet u nas takie rzeczy będą się działy :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Obawiam się że z TYM bikerem nikt nie ma szans:

http://pl.youtube.com/watch?v=DRW-0W3PpSE

 

 

 

a co do tego terroru, to myśle że jeszcze pare sezonów i nawet u nas takie rzeczy będą się działy :buttrock:

 

Jak już reszta świata zapomni co to stunt. :biggrin:

Uczcie się od ziomków z Pakistanu czy Mongolii, oni tam prezentują chociaż jakiś level, może kiedyś im dorównacie. :biggrin:

 

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...