Skocz do zawartości

Czy Stolica Mikołajuje?


tita
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ho ! ho ! ho ! Grzeczni chłopcy i dziewczynki. Spisaliście się wspaniale. Prawdziwy Mikołaj przyniesie Wam za to wór prezentów pod choinkę.

Dzięki wszystkim za fajną zabawę. Btw następna okazja to WOŚP w styczniu. :bigrazz:

 

Zwaliła mnie z nóg dziewczynka która najpierw dziarskim krokiem zaprowadziła mnie za rękę do maszyn a potem z przerażeniem w oczach poprosiła żeby któryś z panów ją przewiózł mówiąc „ciociu tylko poproś tego wujka żeby jechał wolno” :smile: Niesamowita mała....

Tia, fajna mała. Przed ruszeniem powowiedziała: "wujku, tylko jedź powoli, bo ja się boję". Pod koniec pierwszego kółka: "fajny masz motor", a w połowie drugiego kółka: "wiesz, już się mniej boję, możesz trochę szybciej". :icon_biggrin:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ponieważ każdy dobry uczynek zostanie odpowiednio ukarany-jestem chora :banghead:

Nie no, to pewnie jakies niedobre wirusym ktore uciekly szczurowi ;)

Wracaj szybko do zdrowia - kolejne dobre uczynki czekaja ;)

A ten wczorajszy byl wyjatkowo dobry :) Bezcenny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Dokladnie :clap: Niech mi teraz ktos napisze ze nie warto bylo jechac..... :icon_evil:

Bylo przekozacko....i na nastepna akcje tego typu napewno sie pisze! :notworthy:

 

"Pamięć i szacunek dla tych którzy odeszli nagle,pozostawiając nam jedynie wspomnienia.Dla wszystkich tych którzy pomogli mi w życiu a już nigdy im nie podziękuje.Dla tych którzy odeszli tragicznie,mając przed sobą całe życie...na zawsze w pamięci"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Zwaliła mnie z nóg dziewczynka która najpierw dziarskim krokiem zaprowadziła mnie za rękę do maszyn a potem z przerażeniem w oczach poprosiła żeby któryś z panów ją przewiózł mówiąc „ciociu tylko poproś tego wujka żeby jechał wolno” :smile: Niesamowita mała....

 

Śnieżynko,

Już dawno nikt nie mówił do mnie wujku :wink:

Ja.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zwaliła mnie z nóg dziewczynka która najpierw dziarskim krokiem zaprowadziła mnie za rękę do maszyn a potem z przerażeniem w oczach poprosiła żeby któryś z panów ją przewiózł mówiąc „ciociu tylko poproś tego wujka żeby jechał wolno” :smile: Niesamowita mała....

 

Śnieżynko,

Już dawno nikt nie mówił do mnie wujku :wink:

Ja.

 

 

Tylko mi nie mów że Ci się nie podobało :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słyszałem iż w styczniu jest kolejny finał WOŚP-u....ktoś się piszę?(nieśmiało pytam :icon_mrgreen: )

hehe....fajnie bylo poznac przy okazji tej szczytnej akcji pare forumowych twarzy :flesje:

Tak czy siak nie widzialem wczoraj zadnego innego jajka oprocz mojego,nie to zebym sie chwalil :icon_razz:

"Pamięć i szacunek dla tych którzy odeszli nagle,pozostawiając nam jedynie wspomnienia.Dla wszystkich tych którzy pomogli mi w życiu a już nigdy im nie podziękuje.Dla tych którzy odeszli tragicznie,mając przed sobą całe życie...na zawsze w pamięci"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Tak czy siak nie widzialem wczoraj żadnego innego jajka oprócz mojego,nie to zebym sie chwalil

 

Po pierwsze to nie był czas na pokazywanie jajek. Może na Wielkanoc ??

a po drugie czym tu się chwalić jak się ma tylko jedno ?? :biggrin:

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

: :wink:

Ja również przyłączam się do ogroooooomnych podziekowań dla wszystkich uczestników tej wspaniałej akcji :clap: Nie powiem, ale takiej frekwencji nikt się nie spodziewał.... Niesamowity klimat, przechodnie na Placu Zamkowym mile zaskoczeni ( w tym najmłodsi milusińscy ze smoczkami w buziach :biggrin: ). Dzieciaczki w DD...Tutaj nie chcę się rozwodzić, khem,khem...łzy kręcą się w oku....Asiu, Ty też miałaś nos czerwony i cosik Ci do oczu wpadło, bo jakoś rzewnie wyglądałaś, Kobietko? Tuż przed wejściem do Domu Dziecka? :biggrin:Wiele wzruszeń wewnątrz, w czasie spotkania z dziećmi....

 

Rozmawiałam z jedną z wychowawczyń: to co jest poza budżetem DD i bardzo cenne ,to różnego rodzaju gry( ktoś miał przyjechać autem zapakowanym po sam szczyt grami, hm...), oraz artykuły papiernicze. Pod koniec przyszłego tygodnia wyjedzie od nas jeszcze jedna paczka z artykułami dla tych dzieciaczków :icon_biggrin:

 

Zak miał pomysł, żeby laurkę którą trzymała Asia, powiesić w 2oo....Co Wy na to? To najbardziej uczęszczane miejsce przez motocyklistów w W-wie. No może oprócz Migawki :wink: Niech przypomina te dzisiaj przeżyte chwile...

 

Postaram się wrzucić zdjęcia (o matko,albo walka z fotosikiem, albo z Picasem) . Moja cierpliwość będzie wystawiona na ogromną próbę :wink:

 

Sciskam, owad miodopędny

 

Mam pytanko,

pracuję w empiku i koleżanka powiedziała, że może uda jej się załatwić jakieś bajki dla dzieciaków (nic pewnego ale może coś z tego będzie). Czy ktoś kto się kontaktował z DD mógłby się dowiedzieć czy są w posiadaniu DVD ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze to nie był czas na pokazywanie jajek. Może na Wielkanoc ??

a po drugie czym tu się chwalić jak się ma tylko jedno ?? :biggrin:

 

 

:icon_mrgreen: No wiesz PEPE lepszy rydz niz nic :icon_razz: :icon_rolleyes: Nie dosc ze jedno to jeszcze czarne jakies... :(

 

P.S

Co do finału WOŚP w styczniu prosze informowac na biezaco co i jak gdyz pracuje a u mnie forum w domu nie dziala:(tzn sie krzaczy....Forbidden itd :icon_evil:

 

 

"Pamięć i szacunek dla tych którzy odeszli nagle,pozostawiając nam jedynie wspomnienia.Dla wszystkich tych którzy pomogli mi w życiu a już nigdy im nie podziękuje.Dla tych którzy odeszli tragicznie,mając przed sobą całe życie...na zawsze w pamięci"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...