Skocz do zawartości

Czy Stolica Mikołajuje?


tita
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanko,

pracuję w empiku i koleżanka powiedziała, że może uda jej się załatwić jakieś bajki dla dzieciaków (nic pewnego ale może coś z tego będzie). Czy ktoś kto się kontaktował z DD mógłby się dowiedzieć czy są w posiadaniu DVD ?

 

Załatwiaj te bajki. Dowiem sie czy maja dvd a jeśli nie mają to załatwie sprzęt, to nie problem :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pewnie mają, jakby co zrzucić się można...

A teraz...

 

tądąddadaaąą

 

co prawda nie przedpremierowo, ale już do ściągnięcia reportaż (polskie radio I) z wczorajszej imprezy. Króciutko, bo jakieś 2,5 minuty, ale słucha się tego sympatycznie...

Ja.

http://rapidshare.com/files/171565876/007EEDBF.wav

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Załatwiaj te bajki. Dowiem sie czy maja dvd a jeśli nie mają to załatwie sprzęt, to nie problem :smile:

 

Kochani, z pewnością są potrzebne 2 czajniki bezprzewodowe dla 2 grup dzieci(bardzo potrzebne!), prośba o magnetofon z CD, szampony dla dzieci, szczoteczki do zębów ( zróżnicowanie wiekowe) . To taka niesmiała prośba...ze strony DD. Okazuje się, że wiele im brakuje....

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szczoteczki do zębów ( zróżnicowanie wiekowe)

Staruszkowie z EKG jako zwolennicy super klejów do protez obiecują, że poszukają w szafkach mniej lub bardziej starych szczoteczek (uwzględniamy zróżnicowanie wiekowe) i z chęcią je przekażą. Co do nocników i pampersów niestety, rozumiecie......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Staruszkowie z EKG jako zwolennicy super klejów do protez obiecują, że poszukają w szafkach mniej lub bardziej starych szczoteczek (uwzględniamy zróżnicowanie wiekowe) i z chęcią je przekażą. Co do nocników i pampersów niestety, rozumiecie......

 

Hehe, mniemam jednak ,że w ułomności ciała jest ogromny hart ducha i serducha :biggrin:

Dlatego liczy się również wsparcie żwawych staruszków( biorąc pod uwagę zróżnicowanie wiekowe) :biggrin:

 

 

Sciskam, pszczolisko

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pewnie mają, jakby co zrzucić się można...

A teraz...

 

tądąddadaaąą

 

co prawda nie przedpremierowo, ale już do ściągnięcia reportaż (polskie radio I) z wczorajszej imprezy. Króciutko, bo jakieś 2,5 minuty, ale słucha się tego sympatycznie...

Ja.

http://rapidshare.com/files/171565876/007EEDBF.wav

 

Nie masz przypadkiem innego miejsca do udostępnienia tego pliku? Rapidshare to taki bullshit, że łeb urywa...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siemanko,

więc mam jakieś baje ale tak jak wspominałem raczej dla najmłodszych, chodź od siebie mogę coś dorzucić. Jedną książkę z motocyklami (żeby było wiadomo, że to od nas ;) ) a jutro powinienem mieć jakieś puzzle plus gre planszową - nie są to rzeczy o które prosiły opiekunki ale myślę, że jeśli można to warto się podzielić.

 

Teraz pytanko,

czy ktoś jeszcze coś dorzuca i robimy jedną paczkę ? czy mam to sam zawieść ? Wcześniej ktoś wspominał coś o piątku więc chętnie dołączę.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siemanko,

więc mam jakieś baje ale tak jak wspominałem raczej dla najmłodszych, chodź od siebie mogę coś dorzucić. Jedną książkę z motocyklami (żeby było wiadomo, że to od nas ;) ) a jutro powinienem mieć jakieś puzzle plus gre planszową - nie są to rzeczy o które prosiły opiekunki ale myślę, że jeśli można to warto się podzielić.

 

Teraz pytanko,

czy ktoś jeszcze coś dorzuca i robimy jedną paczkę ? czy mam to sam zawieść ? Wcześniej ktoś wspominał coś o piątku więc chętnie dołączę.

 

Ja chętnie dorzucę coś z listy rzeczy potrzebnych (wiem, szczoteczki i corega tabs odpada :wink: ).

 

Może dajmy towarzystwu czas, powiedzmy do przyszłego piątku, zbierzmy wszystko co chcemy tam zawieźć i pojedziemy tam w sobotę tj. 20 grudnia? Co na to reszta mikołajów?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...