Skocz do zawartości

Opony do choppera/cruisera


Rekomendowane odpowiedzi

Ja gadałem ostatnio z kumplami z Troopers of Highway... troche chłopaki jeżdżą... bardzo pozytywnie się wypowiadali o Heidenau, nawet o jeździe na mokrym. Dziwne.

Być może chodzi właśnie o to , co napisałem wyżej:większość wypowiedzi na forum dotyczy starszych modeli opon tej firmy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka !

 

Nigdy o tej firmie nie slyszalem ( co zreszta o niczym nie swiadczy ). stosujac przyslowie ; czego chlop nie zna tego nie jada, nie zdecydowal bym sie na ich kupno. Osobiscie wolalbym smigac na markowych urzywlach :icon_mrgreen: ( oj jaki psychiczny komfort, ze nie musze ).

 

Jest to moja wlasna opinia ktora nie podlega dyskusji.

 

:lalag:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam opony tej firmy, całkiem nieźle się smiga ale ... mam je założone w rowerze ;)

 

 

Masz rację - rozpiętość cen opon rowerowych tej firmy jest dość znaczna są badzo dobre i zwykłe kartoflaki

może tak samo jest z oponkami do moto?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam

Przymierzam się do zmiany opony w moim Wildku. Dotychczas miałem oponę na tytle 150kę. Na szybko zaproponowanio mi w serwisie oponę 160 (firma Kingkrejz czy jakoś tak). Pasuje mi cena i szybka dostępność. Czy ktoś ma doświadczenie lub może podpowiedzieć jakie są plusy lub minusy większej opony w Wildku? Czy 160 pogarsza trakcyjność itd... :)

Pozdrawim

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Jest już wątek Wild Stara, także poczytaj tam.

 

Wiem. Tam poruszany jest wątek opony 200 i 180.

Poruszam temat 160 i chciałem dać możliwość wypowiedzenia się także użytkownikom innych cruiserów.

:icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmiana rozmiaru opon ma zawsze wplyw na trakcje. W tym przypadku bedzie troche trudniej skladac motocykl w zakretach. Jesli zwiekszy sie obwód koła, to pogorszy sie troche dynamika, ale wzrosnie predkosc maksymalna motocykla...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Przymierzam się do zmiany opony w moim Wildku. Dotychczas miałem oponę na tytle 150kę. Na szybko zaproponowanio mi w serwisie oponę 160 (firma Kingkrejz czy jakoś tak). Pasuje mi cena i szybka dostępność. Czy ktoś ma doświadczenie lub może podpowiedzieć jakie są plusy lub minusy większej opony w Wildku? Czy 160 pogarsza trakcyjność itd... :icon_eek:

Pozdrawim

Jesli chodzi o rozmiar 150 a 160 to raczej nie poczujesz różnicy, ale jak mialeś dobra firmową oponę a ta jest Made In Taiwan to ta różnica może już być wyczuwalna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na majowym moto bajzlu w Łodzi nabyłem Metzelera Marathon 880 którego załorzyłem na przód i jak narazie jestem bardzo zadowolony (wczesniej mialem Danlopa). Opona trzyma się drogi bardzo dobrze, super składa się w zakręty, bez porównania z moim starym Danlopem. Polecam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na majowym moto bajzlu w Łodzi nabyłem Metzelera Marathon 880 którego załorzyłem na przód i jak narazie jestem bardzo zadowolony (wczesniej mialem Danlopa). Opona trzyma się drogi bardzo dobrze, super składa się w zakręty, bez porównania z moim starym Danlopem. Polecam

Też założyłem na Metzelera i jest ok....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...