Skocz do zawartości

cała prawda o japonskich motocyklistach!!


Szymon_R6
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie niestety smutna prawda, że takich frajerów nigdy nie brakowało i pewnie nie zabraknie, ale tak to już jest nie ma się co stresować tylko robić swoje. :) A jeśli uda się komuś od czasu do czasu przytrzeć nosa takiemu baranowi to w duchu zazdroszczę mu tej wewnętrznej satysfakcji :clap: :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pokazac litrowym dresiarzom na malym torze ze wcale nie sa takimi kozakami

 

Tia. U mnie w Bydgoszczy jest właśnie taki mały tor. Niby dla kartingów ale czasem organizowane są mini-wyścigi moto. Pamiętam jak kilka lat temu kumpel zajął 2 miejsce a jechał Yamahą XS360 z 1980 roku czy coś w tej okolicy. :biggrin: A wygrał bo właśnie tor mały i nie ma miejsca żeby się rozpędzić więc kozaki na dużych moto nie dawali rady bo nie mieli gdzie nadrobić jak prawie same zakręty są. Pierwsze miejsce zajął jakiś dobry , polski zawodnik, nie pamiętam nazwiska ale jechał Kawasaki ZXR400 chyba. :icon_twisted: Był też ziomek na MZ150 czy 250, nieźle sobie radził z dużymi ale na jednym łuku poszedł w pole. :biggrin:

 

 

Właśnie hałasują mi tacy pod oknem. Nie cierpię tego dźwięku.

 

Heh. Nie ma gorszej kary niż kilku niewyżytych małolatów na Aprillia`ch RS125 z "tjÓningoFymi" wydechami.

:biggrin: :clap: ;)

 

A co powiesz na takie dźwięki?

http://www.joemonster.org/filmy/10657/Japo..._na_motocyklach

 

 

heheh odgłos owszem "specyficzny" możemy się umówić ;P :bigrazz: ale jak dla mnie to muzyka dla uszu takie 13 tys rpm w dwóch taktach :D Kwiczy jak zarzynane prosie ... a mimo to zapie**ala

 

Miałeś na myśli "Hałas jak sk****syn a ledwo jedzie 45km/h"? :icon_mrgreen:

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak juz mowa o umiejtnościach to znalazłem ostatnio takie cuś http://uk.youtube.com/watch?v=iVExD-Fz688&eurl

goście zaorali mi psychike :icon_twisted:

był jeszcze jeden filmik co skosnooki dawał na takim małym białym ścigu(silnik chyba v sądząc po dzwięku) po torze(kartingowy chyba) tylko tego nie moge znalezć!

Od wojny, głodu, TVN-u i Platformy, zachowaj nas Panie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

był jeszcze jeden filmik co skosnooki dawał na takim małym białym ścigu(silnik chyba v sądząc po dzwięku) po torze(kartingowy chyba) tylko tego nie moge znalezć!

 

Tu jeden z tych klipów. Drugiego nie mogę znaleźć. Tego co ziomek na nieobudowanej VFR śmigał w podobnym stylu. :P

http://www.uk.youtube.com/watch?v=bWaq0zOaAVU

 

 

A tu podobne ćwiczenia ale na prosiaku ważącym ok.350kg. Muszę się nauczyć takiej jazdy Electrą, ale moja waży 390kg. :biggrin:

http://uk.youtube.com/watch?v=99KKx7cB-Ok&feature=related

Edytowane przez qurim

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak juz mowa o umiejtnościach to znalazłem ostatnio takie cuś http://uk.youtube.com/watch?v=iVExD-Fz688&eurl

goście zaorali mi psychike :biggrin:

był jeszcze jeden filmik co skosnooki dawał na takim małym białym ścigu(silnik chyba v sądząc po dzwięku) po torze(kartingowy chyba) tylko tego nie moge znalezć!

 

Filmik swietny. Widac, ze kolesie sie tym bawia :P. Chcialbym kiedys dojsc do takiej wprawy zeby brac sobie tak lajtowo zakrety bokiem, nawet po trawie :eek:.

 

Tu kolejny filmik, tez niezly:

http://pl.youtube.com/watch?v=_BBBMmUk_B8 -koles ma jaja :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu kolejny filmik, tez niezly:

http://pl.youtube.com/watch?v=_BBBMmUk_B8 -koles ma jaja :P

 

Łożesz w morde! Koleś ma jaja. I dużo szczęścia. :biggrin:

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda ze postawila efektownosc ponad efektywnoscia. Zobacz w zlozeniu jak nienaturalnie mocno wyciaga to kolano, byleby tylko przyszlifowac slidera. Natomiast przeswit motocykla pozwala na duzo wieksze zlozenie. Moznaby szybciej przejechac to rondo, bez tarcia kolanem o glebe-tylko wykorzystujac mozliwosci sprzeta w wiekszym stopniu...

Nie ma co sie czepiac na siłe. Dziewczyna ma prawidłową technike i to sie liczy. A nie tylko ciągłe narzekanie. Ktos nie umie przyjac odpowiedniej pozycji w zakrecie to jest dupa, a jak juz sie nauczy to dalej zle. Zwroc jeszcze uwage w pierwszym filmiku 2:30 - o ile bardziej jest zlozona od tego drugiego gixa

Ja akurat pytałem o słuszność a nie o to czy dała radę. Bo z reguły na forum każdego młodzieńca się karci za wsiadanie na takie sprzęty a tutaj...

A to tylko w Polsce :clap:. Na brytyjskich forach, na ten przyklad, nie widac tego otumaniania ze jak pierwsze moto to koniecznie 500-ka. Tutaj wrecz zacheca sie ludzi do nieco mocniejszych sprzetow. Na przyklad sv650 jest bardzo polecana napierwsze moto. Na polskich forach to nie do pomyslenia :cool:

Why... So... Serious

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to tylko w Polsce :banghead:. Na brytyjskich forach, na ten przyklad, nie widac tego otumaniania ze jak pierwsze moto to koniecznie 500-ka. Tutaj wrecz zacheca sie ludzi do nieco mocniejszych sprzetow. Na przyklad sv650 jest bardzo polecana napierwsze moto. Na polskich forach to nie do pomyslenia :biggrin:

 

Może i tak jest, może i nie. Ja nadal twierdzę, że nikt kto zaczyna od duże sprzęta, nie będzie tak dobry jak ten, który trzyma w kieszeni dużo więcej doświadczenia. Doświadczenie jest bezcenne i na pewno nie zdobędziesz takiego wsiadając na dużo większy, szybszy i bezkompromisowy motocykl.

 

A kiedy taki młodzieniec/kobietka da radę wykrzesać maksimum techniki z jazdy na takim motocyklu? Dłuuuugo... Pomimo tego, że będzie myśleć, że dziduje już za*ebiście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może i tak jest, może i nie. Ja nadal twierdzę, że nikt kto zaczyna od duże sprzęta, nie będzie tak dobry jak ten, który trzyma w kieszeni dużo więcej doświadczenia.

Zgadzam sie z tym, tylko zdajesz sie nie zauwazac jednej oczywistej rzeczy. Jesli mowa o "byciu dobrym" (zostawiając kwestie bezpieczenstwa na boku) to wiadomo ze zalezy to przede wszystkim od doswiadczenia, i ze ten kto dopiero zaczął na sporcie nie bedzie tak dobry jak ktos kto zaczal od slabszego sprzeta i jezdzi juz od jakiegos czasu. Ale daj temu pierwszemu kilka lat i wcale nie jest powiedziane ze bedzie gorszy.

Doświadczenie jest bezcenne i na pewno nie zdobędziesz takiego wsiadając na dużo większy, szybszy i bezkompromisowy motocykl.

A dlaczego nie? Doswiadczenie zdobywa sie podczas jazdy. To na jakim motocyklu sie jedzie ma drugorzedne znaczenie.

Why... So... Serious

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na mniejszym, lzejszym sprzecie poprostu zdobywasz to doswiadczenie szybciej :)

Jasne, ale to nie znaczy ze na wiekszym sprzecie nie zdobedzie sie takich samych umiejetnosci jak na mniejszym, nawet jesli to dluzej zajmie (jeszcze raz podkresle zanim zacznie sie robic preclowo :biggrin: ze nie chce tu wchodzic w kwestie bezpieczenstwa, zdrowego rozsadku, itp. bo to zupelnie inne zagadnienia). Jak dla mnie to wszystko jest kwestią prawidłowego nastawienia. Odpowiedni stan umyslu i pewnosc siebie to polowa sukcesu zeby byc wzglednie bezpiecznym na drodze. Tak samo jak ze zdawaniem PJ, jesli wierzysz ze zdasz to masz wieksze szanse ze tak sie stanie.

Edytowane przez Lime82

Why... So... Serious

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...