Skocz do zawartości

Pielgrzymka motocyklistów na Jasną Górę 2009


bart_b
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Impreza chyba zaczyna robić się problematyczna, bo ilość motocykli wokół JG mówi tylko jedno: jeśli z roku na rok będzie się powiększać w takim tempie jak teraz, to za rok/dwa nie będzie gdzie przejść, a co dopiero wjechać.

 

Oczywiście żart, ale myślę że za 2 lata już naprawdę nie będzie gdzie postawić maszyny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Byłem,pojechałem......wróciłem...jeśli ktoś widział Czarnego GsxFa 750 i kierowce w żółtej koszulce"KIEROWCO PATRZ W LUSTERKA!to bylem To ja :icon_mrgreen: Fotek mam baaardzo malo i sa niewyrazne :evil:

Edytowane przez Pozytywnie Zakrecony Wariat

"Pamięć i szacunek dla tych którzy odeszli nagle,pozostawiając nam jedynie wspomnienia.Dla wszystkich tych którzy pomogli mi w życiu a już nigdy im nie podziękuje.Dla tych którzy odeszli tragicznie,mając przed sobą całe życie...na zawsze w pamięci"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OTM Prudnik było jak co roku.Nasze zdjęcia będą niebawem w naszej galerii. http://www.towarzystwomotocyklowe.opole.pl....php?id=galeria .

2008Chorwacja 4530km 2009Chorwacja Czarnogóra 4480km 2010Czarnogóra Chorwacja 4550km 2010Czarnogóra Grecja 5100km

2012Macedonia Albania 4600km 2013Włochy Sycylia 6000km 2014Czarnogóra Albania 4490km 2015 Rumunia Bułgaria.4750km 2016Serbia Czarnogóra 4550km2017 Dagestan 8500km2018 Toskania 4500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Otwarcie jak co roku udane w 100%. Wrócilismy cali i zdrowi do Skierniewic chociaż była jedna mała przygoda - kupiony miesiąc temu Transalp "zagotował sie" w korku i trzeba było chwilkę poczekać aż ostygnie. Powód? ... Poprzedni właściciel namieszał coś z bezpiecznikami ale szybko zwołana ekipa "mechaników" dała sobie radę :crossy: . Jeżeli ktoś widział 3 osobową ekipę + niebieskiego DR650 i zielonego Transalpa na pasie zieleni rozdzielającym pasy ruchu to bylismy my ...

 

Impreza juz dziś wyczerpuje możliwości parkingowe Jasnej Góry - co będzie za kilka lat?

 

Ps. Pozdrowienia dla sympatycznej pary z Łodzi na białym DR650 którym mój kompan poprzełączał kilka kabelków dzięki czemu mogli jechac dalej ... życie jest piękne !!!

 

Do zobaczenia za rok.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka

Ja tez bylam i juz wrocilam - Bylooo czadowooo :-))

Bylam pierwszy raz na tak ogromnej imprezeie, ale to sie zmieni- teraz z mezem bedziemy czesciej

na takich imprezach- kolejna planowana to oczywiscie Olesno :-))

W Czestochowie byl tlok i maszyny jakie sie chcialo- do wyboru dokoloru- bylo co podziwiac.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spęd jak cholera sie zrobił ... Rok temu było spokojniej a 2 latka temu jeszcze fajniej, chyba faktycznie już wyczerpane zostały możliwosci parkingowe J.G. -palca nie szło wcisnąć. Nie wspominając o odnalezieniu sie w tym bałaganie, ale cóż byłem, nie żałuje, za rok pewnie też zawitam. Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie chyba pomysł z JG i Bemowem w ten sam weekend nie był taki zły. Byłoby luźniej i nie dostawałbym zawału jak pociski z naddźwiękowymi prędkościami przelatywały mi 20 cm od nogi. :] A spęd pod zamkiem Olsztyn uważam za bardzo udany. Mimo stania w korku :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wycieczka udana, cała sobota poświęcona na zwiedzanie zamków, nawineliśmy 200 km. Nocleg w Zrębicach, wieczorem kiełbaska z ogniska i rozmowy motocyklistów przy piwku. W składzie ekipy Bielsko, Trójmiasto i Bydgoszcz. Pojemności 500, 750, 900, 2000 wszystko dwucylinrówki od rzędowej po V-ki w różnym układzie:) i jeden czterogarowy 1300. W niedzielę jeszcze zaliczone Diabelskie Mosty i groty i zamek Ostrężnik, potem do zapchanej Częstochowy, msza i powrót do domu. Zlądowałem o 20:00 a zimno było ja diabli, ciekawe jak dojechali chłopacy z m3m? ;)

 

na razie mam to Częstochowa 2009

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...