Skocz do zawartości

Pielgrzymka motocyklistów na Jasną Górę 2009


bart_b
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

a co jazda alejami ma do picia w kulturze ?? hehehe :bigrazz: :bigrazz: :bigrazz: :biggrin: :biggrin: :biggrin: :biggrin:

To samo, co bydło do drapania się po jajkach... kopytem nie dasz rady... simple...

Do czasu, kiedy skorzystałem z internetu, nie wiedziałem, że w kraju jest tylu idiotów. (by S. Lem)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bydło to tam jest co roku ;) I dlatego lubie te impreze, ale niektórzy mogliby sobie darować smichy i pierdzenie podczas mszy. Ja tam sie jakoś nie zagłębiam w to co mówi ksiądz, ale podstawowe zasady kultury wypada zachować.

 

 

Konus0: yyyy... a my sie z Zakrzówku spotkaliśmy? Tak jakoś poszło że mocy brakło i jest co jest ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

W tamtym roku nie zdąrzyłem prawka odebrać to w tym roku już musi się udać :))

 

Kurcze.... to sprawdzali prawka przy wjeździe do Częstochowy?

1/4 powinni nie wpuścić :icon_twisted: :icon_twisted:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam, nie chcę spamować, alee...

Był gdzie taki topic o tym, o zakazie poruszania się jednośladów w centrum Częstochowy. Jest gdzieś to? Bo jest taka incjatywa, żeby po zlocie na Jasnej Górze wszysycy motórzysci władowali się do centrum w ramach protestu:P :bigrazz:

Ja rozumiem, ze mieszkajac w Wolczynie za Kluczborkiem zakaz jazdy po alejach w Czw motocyklem komplikuje Twoje codzienne zycie (szczegolnie zima) i dlatego nalezy go za wszelka cena zwalczyc. Czy moze chodzi o zrobienie bydla tylko? Kurde ja w Czw jestem co chwile latem i jakos zakaz na alejach ani razu mi jazdy nie skomplikowal. Wszedzie dojechalem gdzie chcialem. No chyba ze komus brakuje lansu i lasek sciagajacych majtki przez glowe jak sie moto na gume postawi.

AWO Sport -> AWO Sport -> Kawasaki Vulcan 800 -> Honda VT1100 Shadow C3 -> Yamaha Road Star Silverado 1,7 -> HD Road King Custom

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No chyba ze komus brakuje lansu i lasek sciagajacych majtki przez glowe jak sie moto na gume postawi.

 

qrwa to cos slaba gume chyba robie bo takiego efektu jeszcze nie wywołałem ;)

Edytowane przez fabi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja rozumiem, ze mieszkajac w Wolczynie za Kluczborkiem zakaz jazdy po alejach w Czw motocyklem komplikuje Twoje codzienne zycie (szczegolnie zima) i dlatego nalezy go za wszelka cena zwalczyc. Czy moze chodzi o zrobienie bydla tylko? Kurde ja w Czw jestem co chwile latem i jakos zakaz na alejach ani razu mi jazdy nie skomplikowal. Wszedzie dojechalem gdzie chcialem. No chyba ze komus brakuje lansu i lasek sciagajacych majtki przez glowe jak sie moto na gume postawi.

 

Chodzi o zwykłą, motocyklową solidarność i pomoc tym ,którzy tam walczą o swoje. Jak Ci sie nie podoba to trudno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja proponuje zagłębić się w ten temat, dowiedzieć tego i owego, a dopiero potem "walczyć" o cokolwiek. Organizowanie niewiadomo czego na podstawie informacji zasłyszanych "skądśtam" nie ma żadnego sensu. Przez centrum wraca większość motocyklistów, a Ci co latają bokami pewnie wolą nie tłuć sie w tłumie a o zakazie nigdy nie słyszeli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi o zwykłą, motocyklową solidarność i pomoc tym ,którzy tam walczą o swoje. Jak Ci sie nie podoba to trudno.

 

Tu nie chodzi o to, ze mi sie nie podoba. Pytanie o co ta walka. Aleje w Czw to sklepy i nic wiecej - acha no i piesi lazacy jak bydlo wszedzie co to zawsze pierwszenstwo maja. Przyjemnosc z jazdy alejami jest rowna zeru obojetnie czy moto czy autem wiec jedyny powod pojawinia sie na tym kawalku asfaltu to lans bo pomimo zakazu praktycznie wszedzie dojechac mozna. Ot moje zdanie.

Pzdr.

AWO Sport -> AWO Sport -> Kawasaki Vulcan 800 -> Honda VT1100 Shadow C3 -> Yamaha Road Star Silverado 1,7 -> HD Road King Custom

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na youtube są chyba jeszcze reportaże różne na ten temat. Wypowiadają się motocykliści, którzy tam mieszkają i mówią jakie są trudności z tym związane. Skoro tak jak pisał vpower aleje w Cz to sklepy i nic więcej to czemu nie zamkną ruchu w ogóle? dla aut także?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...