Skocz do zawartości

Pielgrzymka motocyklistów na Jasną Górę 2009


bart_b
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

W dniu dzisiejszym otrzymałem komunikat Stowarzyszenia "Rajd Katyński" będącego organizatorem pielgrzymki motocyklistów na Jasną Górę w którym podany jest już termin spotkania na 2009r. W

 

 

 

Drogi Przyjacielu,

 

JASNA GORA 2009 – radosne rozpoczęcie sezonu motocyklowego im. Księdza Ułana Zdzisława Peszkowskiego odbędzie się w dniach 18 – 19 kwietnia 2009 roku...

 

 

 

Wynika z tego że w tym roku planowane jest spotkanie dwudniowe.

 

Więcej szczegółów nie podano.

 

Wiem, że to jeszcze bardzo odległy termin, ale ze względu na to ze, zainteresowanie spotkaniem jest z roku na rok coraz większe, znając termin juz teraz będziemy mogli zaplanować wolne dni żeb uczestniczyć w tym spotkaniu

 

pozdrawiam

MOTOPROJEKT - Warsztat motocyklowy

 

serwis, naprawa, diagnostyka komputerowa, materiały eksploatacyjne

 

Sławek - 604 635 069 Bart - 695 880 500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To teraz 2 dni??

 

 

Tez jestem zaskoczony w/w faktem tak wiec jak tylko temat zostanie uscislony to zaraz podam szczegóły

MOTOPROJEKT - Warsztat motocyklowy

 

serwis, naprawa, diagnostyka komputerowa, materiały eksploatacyjne

 

Sławek - 604 635 069 Bart - 695 880 500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dostalem dzisiaj informacje ze nic sie nie zmienia czyli schemat jak w poprzednich latach.

 

12:00 msza a spotkanie na Górce Przeprosnej od samego rana

 

 

Dzisiaj w TV ogladalem ze w Cz-chowie wprowadzili.... zakaz wjazdu motocykli do centrum (najprawdopodobniej o deptak chodziło). Ciekawe czy wszystkich obmandatują :icon_twisted:

 

zakaz jest w calych alejach od 10 lat i jest grupa motocyklistow ktora walczy o jego zniesienie. zakaz nie obowiazuje w dniu pielgrzymki

MOTOPROJEKT - Warsztat motocyklowy

 

serwis, naprawa, diagnostyka komputerowa, materiały eksploatacyjne

 

Sławek - 604 635 069 Bart - 695 880 500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj w TV ogladalem ze w Cz-chowie wprowadzili.... zakaz wjazdu motocykli do centrum (najprawdopodobniej o deptak chodziło). Ciekawe czy wszystkich obmandatują :icon_evil:

 

heheh, to będzie "złoty strzał" dla policajów ;D.... 10 tys mandatów... pewnie już drukują kwity.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehehe zarobili by na kolejna FJR dla policji chociaz jedna juz maja druga czeka w salonie a trzecia "cywilna" bedzie przygotowana z videorejestratorem tak wiec drżyjcie piraci drogowi :icon_evil:

MOTOPROJEKT - Warsztat motocyklowy

 

serwis, naprawa, diagnostyka komputerowa, materiały eksploatacyjne

 

Sławek - 604 635 069 Bart - 695 880 500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem w 2007 , byłem w tym roku (nieszczęśliwie 4umowy ED manetka "KURCZAK" dostał mandat za ciągłą) i planuję w 2009 i jak dobrze pójdzie i VFR zpieniężę to juz na nowym koniu (licze , ze wpisze w rubryce to co informujący nas o pielgrzymce bart :icon_mrgreen:), tak sie składa, ze co JG to nowy sprzęt , w 2007 tydzień po sprzedałem XJ`ę której nie mogłem upłynnić przez prawie rok : )))))) Pielgrzymka conajmniej ciekawa i konkretnej atmosferze ... Pzdr i pewnie do zobaczyska !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, jak dawniej 1 dzień i dobrze.

Pomyśl po co tu przyjeżdżasz?

 

 

Kolego chyba sie nie zrozumielismy.Nie wiem jak Ty ale ja jade tam rozpoczac sezon :notworthy: Jak i rowniez pomodlic sie za pomyslne nawijanie kilometrow dla nas wszystkich.

Pozdr :icon_rolleyes:

"Pamięć i szacunek dla tych którzy odeszli nagle,pozostawiając nam jedynie wspomnienia.Dla wszystkich tych którzy pomogli mi w życiu a już nigdy im nie podziękuje.Dla tych którzy odeszli tragicznie,mając przed sobą całe życie...na zawsze w pamięci"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OTM Prudnik zamelduje się jak co roku.

2008Chorwacja 4530km 2009Chorwacja Czarnogóra 4480km 2010Czarnogóra Chorwacja 4550km 2010Czarnogóra Grecja 5100km

2012Macedonia Albania 4600km 2013Włochy Sycylia 6000km 2014Czarnogóra Albania 4490km 2015 Rumunia Bułgaria.4750km 2016Serbia Czarnogóra 4550km2017 Dagestan 8500km2018 Toskania 4500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jak wygląda sprawa zakwaterowania? Trzeba sie jakoś dużo wcześniej za tym zakręcić, czy wystarczy w ostatniej chwili czegoś poszukać? Pytam, bo nie wim czy mam namiot w swoich 'planach wydatków na okres niejeżdżenia' uwzględniać. A wydatków sporo, bo moto dopiero co kupione i w kolejce czekają: szyba, oparcie, bagażnik, rolka bagażowa, krawat, piórnik, kask porządny, ... itd, itp.

Liczę na podpowiedzi bardziej doświadczonych kolegów

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...