Skocz do zawartości

zginął kolega z gsx-r cup :(


Emil2
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

wyrazy współczucia dla rodziny.Polscy kierowcy puszek zatrzymali się w rozwoju na latach 80 tych kiedy je.zdziły WSK-i i ETZ-ki.Dzisiaj ich reakcja na to co się dzieje na drodze pozostawia wiele do żyezenia.Kierowcy motocykli reagują bardzo szybko lecz nie zawsze zdążą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Imbecyl zamknął życiorys... . Nie swój.

 

[*]

Witam,smutny dzien.Zmieniajac slowa poety i ksiedza Twardowskiego,,,, szanujmy motocyklistow Oni tak szybko odchodza,,,,,,,,,Pozdrawiam zycze szerokiej drogi :lalag: :crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To przykre... Ilu motocyklistów jeszcze musi zginąć ,zanim w naszej (POLAKÓW) mentalności ,przestaniemy być niegodnymi poszanowania na drodze oszołomami i zbójami?

Nagminne zajeżdżanie drogi, politowanie we wzroku i próba ścigania się np. przy ruszaniu na światłach aby COŚ udowodnić motocykliście...

Kondolencje dla bliskich zmarłego, choć do ust ciśnie się dla bliskich zamordowanego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i jeszcze kierowce wypuszczą...

 

A dlaczego mają go zamykać? Przyznał sie do wszystiego, zapewne złozył zeznania, więc tymczasowy areszt nie jest potrzebny. Dostanie wyrok, zostanie ukarany. Być może nawet pójdzie siedzieć. Tego mu życzę.

 

Stała się tragedia. Ktoś totalnie zlekceważył obowiązujące przepisy. Tak jak lekceważymy je MY -MOTOCYKIŚLICI - codziennie. Tyle tylko, że my zabijamy rzadziej. Jedyna róznica.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

A dlaczego mają go zamykać? Przyznał sie do wszystiego, zapewne złozył zeznania, więc tymczasowy areszt nie jest potrzebny. Dostanie wyrok, zostanie ukarany. Być może nawet pójdzie siedzieć. Tego mu życzę.

 

Stała się tragedia. Ktoś totalnie zlekceważył obowiązujące przepisy. Tak jak lekceważymy je MY -MOTOCYKIŚLICI - codziennie. Tyle tylko, że my zabijamy rzadziej. Jedyna róznica.

 

 

 

i jeszcze dostanie wyrok w zawiasach. Jedyne co to bedzie zyl ze swiadomoscia ze kogos zabil.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stała się tragedia. Ktoś totalnie zlekceważył obowiązujące przepisy. Tak jak lekceważymy je MY -MOTOCYKIŚLICI - codziennie. Tyle tylko, że my zabijamy rzadziej. Jedyna róznica.

Przykre ale to fakt.

Wprawdzie to nie jest dobre miejsce na tego typu pogadanki, ale zastanów się co piszesz. Może Ty zabijasz rzadziej - ja nie utożsamiam się z takim debilnym stwierdzeniem.

Edytowane przez aker
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może Ty zabijasz rzadziej - ja nie utożsamiam się z takim debilnym stwierdzeniem.

 

Nie utożsamiasz się z prawdą stwierdzoną, że motocykliści dość sporadycznie zabijają w wypadkach przez siebie spowodowanych? Rozumiem, że według Ciebie kazdy wypadek motocyklisty równa się śmierci współuczestnika?

 

Pewnie nie zrozumiałeś o co mi chodzi ... Cóż. Pogodzę sie z tym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dlaczego mają go zamykać? Przyznał sie do wszystiego, zapewne złozył zeznania, więc tymczasowy areszt nie jest potrzebny. Dostanie wyrok, zostanie ukarany. Być może nawet pójdzie siedzieć. Tego mu życzę.

 

Stała się tragedia. Ktoś totalnie zlekceważył obowiązujące przepisy. Tak jak lekceważymy je MY -MOTOCYKIŚLICI - codziennie. Tyle tylko, że my zabijamy rzadziej. Jedyna róznica.

"święte słowa"

 

[*]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam za OT, ale ... :icon_mrgreen: :biggrin:

Nie utożsamiasz się z prawdą stwierdzoną, że motocykliści dość sporadycznie zabijają w wypadkach przez siebie spowodowanych? Rozumiem, że według Ciebie kazdy wypadek motocyklisty równa się śmierci współuczestnika?

 

Pewnie nie zrozumiałeś o co mi chodzi ... Cóż. Pogodzę sie z tym.

Wiesz, zastanów sie co i gdzie piszesz. Podobnie jak Aker, ja do twojej grupy "zabijających rzadziej" nie należę. A swoje uogólnienia dot. "nas - motocyklistów" zachowaj dla siebie. Albo wsadź gdzieś :wink:

 

To jest temat związany ze śmiercią Maćka. Jeśli masz pomysł na inny topic - to go po prostu utwórz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobnie jak Aker, ja do twojej grupy "zabijających rzadziej" nie należę.

 

Skoro nie należysz to znaczy, że według Ciebie motocykliści ZABIJAJĄ częsciej niż kierowcy puszek.

 

Coraz bardziej dojrzewam do zrobienia sobie koszulki oraz napisu na kurtce: "NIE JESTEM MOTOCYKLISTĄ".

 

Wiem, że temat jest zwiazany ze śmiercią motocyklisty. Tyle tylko, że ja nie będę udawał płaczu. Codziennie giną ludzie. Codziennie giną ludzie niesprawiedliwie. Gdybym miał wylewać łzy po każdej bezsensownej śmieci to ... musiałbym bez przerwy płakać.

 

Śmierć powinna być nauczką dla tych, którzy przeżyli. Kierowca puszki złamał BEZSENSOWNIE, bezmyślnie przepis. ZABIŁ. Ale moja refleksja była taka "kurde, ja tez czasami przeginam, uważam, że jakiś przepis jest bez sensu". Uświadomiłem sobie, że zarówno w puszce jak ina moto wiem lepiej, że mogę złamac przepis. I czasami pojechałem na czerwonym, skręciłem w zakaz, wyprzedziłem na ciągłej. Niczym to nie różniło się od tego, co zrobił ten koleś w puszce. Ok - różniło się. Ja nie zabiłem. Miałem szczęscie.

Edytowane przez abraxas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

stary przeczytaj ostatnie zdanie Kirka...

 

No i co z tego zdania? Po co sa takie tematy? By pobluzgać na sprawcę wypadku? By zapalić bezsensowną internetową świeczkę? Czy może po to, by wyciągnąć wnioski? Zastanowić się, dlaczego po raz 5896 raz w tym roku na drodze zginął człowiek? By zastanowić się co JA mam zrobić, jak jeździć by nie zginać?

Edytowane przez abraxas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...