Skocz do zawartości

Piotrus z WHS :)


Kwiatek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

lol :)

jeszcze kilka latek i mamy mistrza :biggrin:

 

Niekoniecznie, może się okazać że tak na prawdę nie ma talentu ... ale miejmy nadzieję że tak nie będzie :icon_mrgreen:

 

BTW mówić jeszcze dobrze nie umie a już jeździ :evil:

Edytowane przez hubert_afri
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niekoniecznie, może się okazać że tak na prawdę nie ma talentu

 

 

Dokładnie, na razie to jest rzemieślnictwo a nie talent :biggrin: Życzę dzieciakowi jak najlepiej ale fajnie jakby też miał czas na normalne dzieciństwo...

Kawasaki GPZ500S 1991 -> Honda CBR 600 F3 1998 -> Suzuki GSX-R 750 K7 -> Suzuki DRZ 400 SM K5 -> Triumph Street Triple R 2014 & Vespa ET4 125 2004 -> BMW R NineT 2017

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ważne, że już był w telewizji :biggrin: dzieki takim pozytywnym materiałom ludzie beda bardziej pozytywnie patrzec na stunt i na motocykle w ogole. Czekamy na wiecej filmikow z Piotrusiem :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki takim pozytywnym materiałom ludzie beda bardziej pozytywnie patrzec na stunt i na motocykle w ogole.

 

Mam uprzejmą prośbę: mógłbyś rozwinąć swoją myśl? Od kilku minut siedzę i kminię co tez ma wzbudzić zmianę myślenia o stuncie? Po mojemu, to jak ktoś jest przeciwnikiem to będzie jeszcze głośniej krzyczał: "nawet dzieci niewinne narazają na niebezpieczeństwo!! Bandyci!!"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam uprzejmą prośbę: mógłbyś rozwinąć swoją myśl? Od kilku minut siedzę i kminię co tez ma wzbudzić zmianę myślenia o stuncie? Po mojemu, to jak ktoś jest przeciwnikiem to będzie jeszcze głośniej krzyczał: "nawet dzieci niewinne narazają na niebezpieczeństwo!! Bandyci!!"

 

myślę, że chodziło o to, że generalnie dzieci wzbudzają ciepłe uczucia, patrząc na małego nie myslisz przecież "co ten idiota wyczynia z tym motocyklem" ale raczej "taki maluch a ile już potrafi?", tym samym sympatyzujesz ze wszystkim co tak wdzięcznie robi ten maluch, proste nie?

a wracając do stuntu: dla mnie OK, ale nie na ulicach, ja osobiście potrafię dźwignąć koło tylko wtedy kiedy nie chcę ;-) , innych rzeczy się boję, bo dla mnie są za niebezpieczne i uważam, że jesli chce ktoś to super, ale bez narażania "przypadkowych przechodniów", ostatnio widziałem gościa na jednym kole przez skrzyżowanie myknął - efekt fajny, ale facet idiota... właśnie dlatego większość ludzi tak nie lubi "dawców", bo pojawiają się znikąd i nigdy nie wiadomo co się potem stanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam uprzejmą prośbę: mógłbyś rozwinąć swoją myśl? Od kilku minut siedzę i kminię co tez ma wzbudzić zmianę myślenia o stuncie? Po mojemu, to jak ktoś jest przeciwnikiem to będzie jeszcze głośniej krzyczał: "nawet dzieci niewinne narazają na niebezpieczeństwo!! Bandyci!!"

No cóż, jesli tak myslisz to trudno :D

a odpowiedz masz bardzo lanie napisana przez kolege zenoo :rolleyes:

 

myślę, że chodziło o to, że generalnie dzieci wzbudzają ciepłe uczucia, patrząc na małego nie myslisz przecież "co ten idiota wyczynia z tym motocyklem" ale raczej "taki maluch a ile już potrafi?", tym samym sympatyzujesz ze wszystkim co tak wdzięcznie robi ten maluch, proste nie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż, jesli tak myslisz to trudno :rolleyes:

 

Nie, ja tak nie myśle. A odpowiedź mi udzielona absolutnie do mnie nie trafia. Przecież jeśli ktoś nienawidzi motocyklistów to chyba widzi, że ten dzieciaczek nie hałasuje na osiedlu w nocy, nie smiga 250 km/h po mieście. Nawet zaślepiony nienawiścią to widzi. I nawet jak sobie pomyśli: "O, ale fajnie dzieciaczek pomyka" to za chwilę rzuci wiąchę gdy zobaczy kolesia na kole na osiedlowej drodze. Albo czymś w niego rzuci. Ale najprawdopodobniej 5latek podziała na wroga jak płachta na byka ...

 

Napiszę inaczej - przyjmijmy, że nie lubię myśliwych (to jest tylko przykład). Jak zobaczę 5latka ze strzelbą to ... to tym bardziej się wkurzę. Pomyślę, że moi wrogowie uczą sie znienawidzonego procederu już od dziecka. W życiu nie przyjdzie mi do głowy, by nienawidząc myśliwcych pomyślec - "ale fajny bobas, myśliwi to fajni goście".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...