Skocz do zawartości

GPZ 600R ZX 600A NINJA...87 r


andre
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No to ja Ci mówie,ze obraca się troszke bo byłem świadkiem takiego zdarzenia :biggrin: :biggrin:

Cisnienie rośnie ale kontrolka, się zapala...

 

TO PISAŁ BARTHEZZZ1

 

Pozdro 600

Ciśnienie to mnie rośnie jak czytam takie bzdury.

Człowiek mądrzeje z wiekiem i zwykle jest to wieko od trumny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą dostałeś 10% za upartość i głupotę.

Usilnie starasz się wypowiadać w temacie o którym nie masz zielonego pojęcia.

Wcześniej pisałeś:"No to ja Ci mówie,ze obraca się troszke bo byłem świadkiem takiego zdarzenia"

Takie teksty możesz opowiadać swojej lasce podczas spaceru ale nie w dziale mechaniki.

Byłeś świadkiem jak panewka się troszkę obracała ?

A ile to było te troszkę?

Wiesz chociaż kiedy zapala się kontrolka ciśnienia oleju.

Stek bzdur wyssanych z małego palca. Czytaj forum ale nie wypowiadaj się.

Człowiek mądrzeje z wiekiem i zwykle jest to wieko od trumny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą dostałeś 10% za upartość i głupotę.

Usilnie starasz się wypowiadać w temacie o którym nie masz zielonego pojęcia.

Wcześniej pisałeś:"No to ja Ci mówie,ze obraca się troszke bo byłem świadkiem takiego zdarzenia"

Takie teksty możesz opowiadać swojej lasce podczas spaceru ale nie w dziale mechaniki.

Byłeś świadkiem jak panewka się troszkę obracała ?

A ile to było te troszkę?

Wiesz chociaż kiedy zapala się kontrolka ciśnienia oleju.

Stek bzdur wyssanych z małego palca. Czytaj forum ale nie wypowiadaj się.

Doprawdy Pana upartość i zarozumiałośc nie zna granic...Nadużywanie Pozycji "moderatora" rownież...Chciałem w poscie wyzej napisac: "Ciekawe czy dostane ciekawą odpowiedz godną przemyslenia czy 10% i odpowiedz w tym stylu jaką uzyskałem" zatem jeszcze Proszę nie tym tonem,i więcej kultury...Świadkiem byłem,byc moze cos pokreciłem dlatego szukałem uzasadnienia i się zapytałem "dlaczego bzdury"...Jak to się mówi nie ma głupich pytan.Proponuje więcej kultury i wyjasnienia a nie bezczelnego zbycia..Swoją drogą gratuluje ogromnego Pańskiego mniemania o sobie i pokazywania swojej wyższosci...Jednak Bardziej doceniam ludzi skromniejszych ktorzy duzo wiedzą i starają się odpowiedziec na pytanie w sposób rzeczowy i kulturalny..Nadal wierze, ze pan Taki jest.Jednak opinia ostatnimi czasy została nadszarpnięta czytając często posty które są poprostu chamskie i niekulturalne,mało tego zalatuje to hipokryzją gdyz czytam niektore pańskie posty, w ktorych sa potepiane niekulturalne wypowiedzi...Aby nie wszczynac dalszej awantury,zachecam Pana do przemyslenia tego i zamiast rzucac kazdemu ostrzezenia czy tez pokazywac mu jak wielka ma niewiedze albo to przemilczec albo wytłumaczyc w grzeczniejszy sposób i godny dla człowieka z klasą i z pana stazem...

 

Edit:Niestety Przykre jest to, ze Pan Dudek nie był wstanie odpowiedziec na poziomie mi ani MichaelowiO-natomiast swietnie mu wychodzi rzucanie ostrzezen i usuwanie postów,dodam tylko, ze w nastepnych postach było o rzeczowych odpiwedzia pana Dudka w stylu "Ciśnienie to mnie rośnie jak czytam takie bzdury." Ma Pan racje to są Bardzo rzeczowe odpowiedzi...A jeszcze jedno nie jest to forum dla filozofów jak to Pa napisał,Racja, ale jest to forum dla ludzi z kultura osobistą oraz z klasą...

Z wyrazami Szacunku

Bartek

Edytowane przez barthezzz1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

barthezzz1 źle zinterpretowałeś fakty. Po pierwsze jeśli piszesz o tym kanaliku to znaczy że obróciła sie panweka główna, która w 90% przypadków obraca sie po korbowej- gdy ta jest już grubości żyletki.

Poza tym czujknik ciśnienia jest zazwyczaj "przed" panewkami, i ewentalnie zatkanie dopływu oleju do nich spowoduje (jak już wspomniano) wzrost ciśnienia. W przypadku o którym piszesz musieliście coś przeoczyć.

 

I zapomnij o naprawie metodą regenerowania wału- w takim wypadku najlepiej sprawdza sie naprawa poprzez wyrzucenie wału.

Edytowane przez baba_zanetti

8.96s 1/4mili GSX-R K1 1000 TURBO/NITRO
SPEEDBIKE.PL TURBO TAKŻE W TWOIM MOTOCYKLU!

SERWIS MOTOCYKLI- WARSZAWA, HAMOWNIA - STROJENIE

https://www.facebook.com/bados84/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde normalnie ręce opadają...nie wiem skąd się biorą tacy ludzie...

Jak zwykle na sił ignoranci próbują udowodnić swoją rację - zamiast słuchać ludzi doświadczonych - i tak macie szczęście z Piotrek się wypowiada- ja bym olał sprawę - no bo co tu regenerować, naprawiać, poprawiać- padlinę?

Parę silników Kawasaki miałem okazję rozbierać i widziały moje oczy już niejedno: a to końcówki dźwigienek zaworowych rozbite tak ze można używać jako widelca, a to rysy na gładzi jakby świeca tam wpadła, ale kiedyś był też Zx9 - "... panie trochę klekoce jak gazu dodam, jak jadę na kole, ale się kontrolka nie świeci, a potem nie wiem bo wydech głośny i nie słychać..."no to rozbiórka i tak- rysy na gładzi- jakby bez oleju jezdził, panewki korbowodowe jak żyletki, a panewki głowne miedzy 3/4 wytopione, że aż uszkodziły gniazda panewek- a kontolka się nie świeciła bo żarówki nie było, a na dodatek podczas rozbiórki przyjrzałem sie łożyskowaniu zębatki zdawczej i się okazało ze uszkodzony był blok silnika- od naprężeń przy ostrym traktowaniu- sposób naprawy? Kupił drugi silnik i tyle...

Pozdr. Janek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

barthezzz1 źle zinterpretowałeś fakty. Po pierwsze jeśli piszesz o tym kanaliku to znaczy że obróciła sie panweka główna, która w 90% przypadków obraca sie po korbowej- gdy ta jest już grubości żyletki.

Poza tym czujknik ciśnienia jest zazwyczaj "przed" panewkami, i ewentalnie zatkanie dopływu oleju do nich spowoduje (jak już wspomniano) wzrost ciśnienia. W przypadku o którym piszesz musieliście coś przeoczyć.

 

I zapomnij o naprawie metodą regenerowania wału- w takim wypadku najlepiej sprawdza sie naprawa poprzez wyrzucenie wału.

No i to jest rzeczowa odpowiedz..o to chodziło.Tak jak mówiłes zle zinterpretowałem fakty widocznie,ale przynajmniej sie o tym dowiedziałem...

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i to jest rzeczowa odpowiedz..o to chodziło.Tak jak mówiłes zle zinterpretowałem fakty widocznie,ale przynajmniej sie o tym dowiedziałem...

 

Pozdro

Witam

To dlaczego piszesz że byłeś świadkiem?? Wciskasz ciemnote innym nie doświadczonym i to jest chore i może doprowadzić do zabójstwa silnika, proponuje nie pisać w tematach o których się nie ma zielonego pojęcia a pisanie poto aby pisać to raczej nie tu, a później macie pretensje do Piotrka że to czy tamto ale niemacie racji a się kłucicie więc nie pozostaje nic innego jak sprowadzić z obłoków na ziemie bo nikt nie będzie tłumaczył komuś czegoś czego i tak nie zrozumie

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

To dlaczego piszesz że byłeś świadkiem?? Wciskasz ciemnote innym nie doświadczonym i to jest chore i może doprowadzić do zabójstwa silnika, proponuje nie pisać w tematach o których się nie ma zielonego pojęcia a pisanie poto aby pisać to raczej nie tu, a później macie pretensje do Piotrka że to czy tamto ale niemacie racji a się kłucicie więc nie pozostaje nic innego jak sprowadzić z obłoków na ziemie bo nikt nie będzie tłumaczył komuś czegoś czego i tak nie zrozumie

Pozdrawiam

łooo jeziu juz myslałem,ze koniec a tutaj dalej wątek ciągniemy...W jaki sposób mogłem doprowadzic tamtym postem do zabójstwa??..prosze wytłumacz mi to..byłem świadkiem!!, tylko tak jak kolega wyżej napisał zle zinterpretowałem to co widziałem..dokładnie działo sie to w gixie,podjade do kumpla obfotografuje bedzie dokładny obraz o co mi chodzilo ok??:D juz lepiej Ci ??A jeszcze jedno nikomu Ciemnoty nie wciskam :flesje:

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prosiłem abyś nie wypowiadał się w temacie o którym nie masz pojęcia.

Niestety nie mogę Cię odesłać do odpowiednich podręczników bo takich nie ma ale czytając sporo na tym forum starych wątków po jakim czasie może czegoś się nauczysz.

Człowiek mądrzeje z wiekiem i zwykle jest to wieko od trumny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś mi powie czy do mojego GPX mogę założyć wahacz od innego modelu kawy bo chciałbym założyć szerszą oponę a ten wahacz na to nie pozwala....

 

 

Jaka jest najczęstrza przyczyna braku ładowania???

 

 

Pozdro.......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...