Skocz do zawartości

endurak dla kobiety


dirne
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

125ccm w 4 suwie nadaje sie do kosiarki do trawy a nie motocykla......ma moc 80ccm w zwei takcie do tego równiej oddaje moc=mniej funu :buttrock:

 

Co Ty cwaniaku niepowiesz. Myslisz ze masz mocniejszy moto to kozaczysz wielce. Moze i 4T w 125 nadaje sie do kosiarki jak to powiedziałeś. Ale napewno tą kosiarką skopał bym Ci dupsko. Wielu było takich cwaniaków jak Ty, i udowodniłem nieraz ze takich jak Ty zjadam na sniadanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jedyne szanse bys mial w wyciaganiu maszyny z blota po pas , na reszcie bys dostal :icon_mrgreen: , wiec nie " cwanakuj" tak , jezdzilem na XT 125 i wiem jak to jezdzi ? - aczkowlwiek nie mowie ze dla amatora i poczatkujacego jest zle !!

KomaRR -->Simson S51-->2 x ETZ 250 i 251--->KLR 650 A1--> XR 600R - 94--->Obecnie VFR 800 Fi -98 oraz KTM LC4 620 GS - 98 na FCR 41

 

http://www.bikepics.com/members/rysiek24/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ok Nitomen ale dlaczego on obraza mój motocykl? czy ja się czepiam jego? To troche denerwójące wiesz, jak kazdy pisze ze 125 w 4T jest słabe itd. Jesli mu się niepodoba to niech jezdzi innym moto i tyle a nie pierdoli głupot.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej hej hej,

 

alez sie tu goraco zrobilo w miedzyczasie. Jakby tu odpowiedziec, zeby zawrzec w jednym poscie odpowiedzi na wszystkie zarzuty i niezarzuty:

 

po 1sze- dzieki Dziewczyny za wsparcie

 

po 2gie- dzieki Chlopaki za gorace obrady :D

 

moje podejscie jest jednak chyba najblizsze Ziggiemu. Chce stopniowac moc, kupic cos mocniejszego, gdy 125tke bede znac od podszewki, bede na niej krecic baczki, wywijac piruety i wywalac baranki;)

 

co do pospiechu- owszem, spieszy mi sie. w lutym wyjezdzam na kilka miesiecy do Slowenii w ramach sokratesa i chce zabrac motorek ze soba, bo marzy mi sie objechanie tamtejszych terenow czyms oszczednym i przyjemnie brzmiacym. i to koniec, wroce, bede czuc sie pewniej- zmienie motor. i wtedy ponowie pytanie, a Wy bedziecie mogli mnie znow zasypac propozycjami, klocic sie, nazywac nawzajem swoje sprzety kosiarkami, a siebie kozakami;))) do dwusuwow nie mam przekonania, przykro mi, w przyszlosci marzy mi sie deera 350. poza tym, z tego co czytalam, z rejestracja dwusuwa ze wzgledow ekologicznych moze byc problem. wiecie cos o tym?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:D Mądra dziewczynka.

 

Pieniądze lepiej wydać na mocniejsze moto zamiast na rehabilitację kończyn.

 

Swojego 2-suwa zarejestrowałem bez najmniejszych problemów. Nikt się nawet o to nie pytał.

Mam wrażenie, że większość jeżdżących skuterów to 2-suwy.

Destruction of the empty spaces is my one and only crime

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy raz slysze o problemach z rejstracja 2t- nic podobnego jezeli masz homologacje rejstrujesz bez problemow wiec sie o to nie boj. Co do zwiekszania stopniowo mocy to masz racje lepiej zaczynac od slabszych sprzetow a potem piac sie w gore i to jest bardzo zdrowe podejsci

 

No ok Nitomen ale dlaczego on obraza mój motocykl? czy ja się czepiam jego? To troche denerwójące wiesz, jak kazdy pisze ze 125 w 4T jest słabe itd. Jesli mu się niepodoba to niech jezdzi innym moto i tyle a nie pierdoli głupot.

Powstrzymaj sie chopczyku troche z takimi tekstami. Rzucajac wulgaryzmami nikomu tu nie zaimponujesz a wrecz przeciwnie pokazesz tylko ze twoje zachowanie jest adekwatne do wieku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem za rozrusznikiem serca!

 

Miałam raz taką sytuację, że gdyby nie on to bym tam w błocie już dawno dokonywała przemiany w surowiec do oleju napędowego. Zabagniło mi się, motorek nie stał o własnych siłach i kopnąć byłoby trudno. Odpaliłam i wyborowałam.

 

Za to z drugiej strony - jestem przeciwko!

Raz ucek ze mną pojechał i tam padł akumulator. A że jeszcze nie obeznana byłam w technologii/technice/mechanice to nie wiedziałam gdzie dotknąć żeby zagadał i trzeba było pchać.

 

Mały moto na początek! Pewnie, zmienisz jak przyjdzie czas. Przynajmniej wzrost masz przyjemny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cytuje

' Motorki 125 4T mają przeważnie około 13KM i to nie jest wcale tak mało, do jazdy po asfalcie i drogach polnych wystarcza, oczywiście poszalec za bardzo nie można no ale początkująca kobieta raczej szale nie zamierza (choc bywają różne przypadki icon_biggrin.gif ) '

 

 

Miałem Honde Nx 125 4T. Moto sie spisywało swietnie ! W terenie jak i na asfalcie zalozylem kosteczki i smigałem po kazdymt terenie jaki napotkałem. Nie bylo problemow z paplaniem sie w blocie, preprawami przez rzeke [ glebokosc pokrywajaca cale przednie kolo ! ] jakimis nie duzymi podjazdami a nawet skokami na ch/hopie ! ! ! ! Teraz Honda stoi w garazu na emeryturze bo przesiadłem sie na Exc 125 2T. Miałem elektryczny starter wiec nie bylo problemow z odpalaniem. Rocznik 94 ale ssanie starter i odpalała bez problemowo ! Jedynym mankamentem bylo słabe zawieszenie co stało sie odczuwalne gdy zaczeło sie szalec. Ale uwazam ze dla poczatkujacego takie moto wystarczalne ! Dodam ze owa Honda na blokadzie na module szła 100-110 do 10tys obrotow. Spotkałem innego uzytwonika takiego Nx-a powiedzial ze zdjał blokade zamyka licznik 140 : o i kreci sie do ok. 13tys. czyli poza obrotomierz. A ile w tym prawy nie wiem nie jezdziłem.

 

Kuba Stolarek z tego forum swiadkiem co ta Honda potrafiła ! Oddam ze złamałem na niej obojczyk z przemieszczeniem. ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kuba Stolarek z tego forum swiadkiem co ta Honda potrafiła ! Oddam ze złamałem na niej obojczyk z przemieszczeniem. ;D

Złamac obojczyk z przemieszczeniem to i na rowerze można. :icon_razz: (sory za off)

Edytowane przez ghollum
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale chodziło o to ze Kuba potwierdzi ze sprawuje sie w terenie. ;D i co potrafi ten motorek ze naprawde duzo na nim mozna i nigdy mnie nie zawiodł.

 

 

a obojczyk złamałem w wakacje sam bez niego. Dodałem to jako ciekawostke, przezycie hitorie moja z tym moto.

Edytowane przez rivera666
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

. Spotkałem innego uzytwonika takiego Nx-a powiedzial ze zdjał blokade zamyka licznik 140 : o i kreci sie do ok. 13tys. czyli poza obrotomierz. A ile w tym prawy nie wiem nie jezdziłem.

 

Jestem posiadaczem 125 w 4T i są to podobne silniki co w hondzie nx i gadanie ze jechał nią 140km\h jest kąpletną głupotą i idotyzmem, oraz bajką wyssaną z palca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...