Skocz do zawartości

endurak dla kobiety


dirne
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

... suzuki dr 350, ktora owszem- mnie kreci,

 

Kobiety obnizaja sabie DR'ke i wtedy jest OK. dylemat tylko w tym, w zaleznosci od zuzycia silnika moze troche kiepsko palic. czasem trzeba sie go niezle nakopac, zwykle gdy jest juz cieply. Proponowalbym wiec z elektrycznym rozrusznikiem, nie wiem jednal czy w tym przewidzianym przez Ciebie budrzecie sie zmiescisz.

 

:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ks-rider, po pierwsze budżet a nie budrzet.

Po drugie, błagam Cię, niech chociaż ten dział będzie wolny od Ciebie i Twoich mądrości.

 

 

hehe, alez sie usmialam. Ziggi, moj ojciec jest dysortografem i zadne wyklady o zasadach ortograficznych nic tu nie wskoraja. dla niego budzet pozostanie budrzetem, chyba, ze przypadkiem napisze budzet, nieswiadom dlaczego :icon_idea:)

 

a co do mnie (to prawie jak blog- jak kupowalam motor), pojechalam do Woliborza, obejrzelismy motor z pomoca sciagi, ktora ktos zyczliwy kiedys zamiescil na liscie: ogledziny uzywanego motoru czy cos takiego. przepytywalam kolesia punkt po punkcie, wiec sie troche nagimnastykowal. ale jak przyszlo do jazdy probnej, to poszla linka sprzegla i dupa:)) ale za to pojawil sie pretekst i zaczelismy jezdzic rowno, ze miala byc igla!! ze mial byc tip top! generalnie motorek wyglada ladnie, nie dymi, nie ma sladow kombinowania, dokumentacja git, dalismy zadatek. Ma wymienic linke, a gdyby podcZas jazdy probnej wyszly na jaw jakies usterki, to zawieszamy cala transakcje. Ale to bedzie po 10 i bedzie mogl ze mna pojechac znajomy, ktory jest prawnikiem-mechanikiem w jednym, wiec UFF nic nie ryzykuje. dzis kolezanka mnie uswiadomila, ze jezeli transakcja przepadnie z jego winy, to kolo zwraca mi zadatek podwojny. Ktokolwiek widzial, ktokolwiek wie?

 

A co do calej tej dysputy 4t 2t itp. to HALO, juz postanowione. Troche to rzeczywiscie male i zabawkowe, w koncu jestem dosc wysoka, ale bede sie czuc pewnie i do nauki na 1sezon w sam raz. Leciutkie, poreczne, pod pache moge wziac i heja;) Znajoma zaczynala od skuterka, to ja zaczne od hondy xr 125;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"ale za to pojawil sie pretekst i zaczelismy jezdzic rowno, ze miala byc igla!!"

No i o to chodzi w czasie zakupu, trzeba wybrzydzac ile wlezie wtedy zwykle "rura mięknie" (No chyba że koleś wie co ma i nie ulega sugestią :icon_idea: ). A swoją drogą żeby linka sprzęgła wykonała "kaput" w czasie jazdy próbnej, tego jeszcze nie przerabiałem, to raczej nie świadczy dobrze o użytkowniku moto.

Edytowane przez ghollum
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe, alez sie usmialam. Ziggi, moj ojciec jest dysortografem i zadne wyklady o zasadach ortograficznych nic tu nie wskoraja. dla niego budzet pozostanie budrzetem, chyba, ze przypadkiem napisze budzet, nieswiadom dlaczego :))

 

W przypadku pisania na kompie ten problem nie istnieje, bo wszystko nieortograficzne jest podkreślone na czerwono. ;) Można się wysilić.

 

Ks-rider to Twój ojciec??? :)

Destruction of the empty spaces is my one and only crime

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W przypadku pisania na kompie ten problem nie istnieje, bo wszystko nieortograficzne jest podkreślone na czerwono. :icon_mrgreen: Można się wysilić.

 

Ks-rider to Twój ojciec???

 

Haha, nie. Choc wiek podobny;)

 

A co do linki sprzegla- no widac Bog mi sprzyja i chcial podwazyc autorytet sprzedawcy. a co do uzytkownika-nie wiem, bo sciagany z Niemiec. chcieli mi nr dac, zebym sobie do niego zadzwonila, ale w sumie, o co bym miala zapytac? No i przede wszystkim, to chyba moze sie zawsze zdarzyc nie? Dobrze, ze poszla na podworku, a nie w trasie miedzy Nowa Ruda a Boleslawcem, bo bym sie miala z pyszna :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

własnie szukałam takiego tematu i o to jest :icon_razz: Też mam zamiar kupić sprzęt do ,,wyhasania się" po lasach, od dłuższego czasu przeglądam ogłoszenia i zastanawiam się nad Suzuki DR 125 a w przyszłości Cagiva W16. Motocyklami jeżdże od kilku lat, ale z enduro nie miałam w ogóle styczności, czy to dobrze,że chce zacząć od 125 ccm, czy znudzi się szybko? / przepraszam dirne za wtrącenie się w twój temat, ale nie widze potrzeby otwierania nowego :flesje: /

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...