Skocz do zawartości

TVN 19:45 Reporter o enduro i quad.


Kovic
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Podobały mi się wypowiedzi zawodników na temat ludzi którzy kupują chiński złom albo przeszkadzają ludziom w niedziele w lesie, czyli plus dla PRO :) Plus też za wzmianke o mało precyzyjnych przepisach :buttrock:

 

Minus dla Pana na Grizzli z dzieckiem, bez kasku - wiochą dawało na kilometr i za pytanie o prawo jazdy, CROSS nie wymaga prawa :lalag: i na koniec turyści "uciekaliśmy w popłochu na bok bo nas nie widzieli", no Ja naprawdę rozumiem ze kask ze szczęką i gogle wyglądają jak żelbetonowy kloc ale żeby odrazu posądzać nas o ślepote ? :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogolnie to troche 'oczernili' offroad na oczach paru polakow , ale kolesie latajacy po parku tez lekko przegieli..

Do tego co mowili , ze aby sie wyszalec to najlepiej pojechac na tor np. w lublinie(tam mieszkam) km cross stara sie o tor motocrossowy od 6 lat i zawsze cos sie miastu lub jego mieszkancom nie podoba wiec chyba cos tu jest nie tak najlepiej to schowac motocykle i nie wyjezdzac? a chlopaki z km crossu naprawde maja niezle wyniki indywidualne i druzynowe , wstyd zeby nie mieli gdzie trenowac w swoim rodzinnym miescie

Wlasnie to jest denerwujace ,

takie jest MOJE zdanie

 

 

pozdrawiam Bartek :buttrock: :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Burak na grizzly chyba nie wie, że może pójść siedzieć :( Ogólnie po programie nie musiałem się zdenerwować. Przyczepili się tylko do tych którzy jeżdżą po rezerwatach. Turyści też niewybrednie przesadzali. Chyba Uwadze zabrakło afer i musieli zapchać czymś swój czas antenowy. Ten materiał był trochę bez ładu i składu, sklecony na szybko (tak mi się wydaję), więc już od wczoraj o nim zapomniałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem z qładami jest tego typu że mają cztery koła :banghead: i co oczywiste trudniej o glebę, w związku z tym kolesie którzy nie wleźli by no moto, bo do tego trzeba trochę umiejętności (a często srają w gacie ze strachu) gramolą się na qady. A wiadomo że im większa liczba użytkowników tym więcej bezmózgich pacanów się zdarza, i właśnie dzięki takim kretynom wszyscy offroadowcy postrzegani są jak kryminaliści, i niestety wraz ze wzrostem liczby qadów będzie tylko gorzej. Niestety to samo ale w nieco mniejszym stopniu tyczy się motocykli. Sam osobiście byłem świadkiem takiego zdarzenia: lecę sobie polną drogą, jest wiosna(pierwsza połowa kwietnia) wyskakuje z za górki i.... opadła mi szczena, na świeżo wzeszłym zbożu grupa (chyba ze cztery)qadów cwiczy sobie baczki :evil: , zborze wraz z ziemią fruwa w koło, w pierwszym momencie myślałem że to tornado. Zatrzymałem się i podnoszę szczenę z ziemi, po kilku minutach "zawodowcy" w końcu mnie zauważyli i bez pośpiechu łaskawie puścili "plac zabaw". Stałem tam jeszcze z 15min. i oglądałem to co zostało po popisach qadów, dopiero po chwili dotarło do mnie że trzeba stąd spieprzać bo ten bajzel może byc zaliczony na moje konto. Więc nie ma co się dziwic że potem rzucają w nas kamieniami. :evil:

Edytowane przez ghollum
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się. Umnie nawsi jest taki przypadek, ze koleś jeździ bez prawka autami, traktorami itp. Jest o rok odemnie starszy, ale mniejsza z tym, no i popierdyla starym polonezem, jest lekko jebnięty, jak widzi bawiące się dzieci to zamiast zwalnia to dopier***a do pieca. Kiedyś nawsi się zdenerwowali i zadzwonili na policje, no a jak już łapią to wszystkich, i mnie też by złapali ale uciekłem bo dobrze znam swoje okolice i puzniej przez jakiś czas niewyjezdzałem w ogóle bo policja pare razy dzienie przejezdzała. No i tak to jest, ja jeżdze zdala od zabudowan itd niewadząć ani nieniszcząc niczego, a znajdzie się debil i wszyscy mają dym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...