Skocz do zawartości

pierwszy kontakt z ducati


Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Dziś wydarzyła mi sie nieco dziwna historia,.Kumpel kupił za granicą starsze ducati 750 ss, w sumie decyzje o kupnie podsunąłem mu sam bo traktowałem to jako Śmieszną ciekawostkę, a że akurat trafila się okazja , szybka decyzja i jest.

Dzisiaj go odbierałem i miałem przejechac ok 30 km do domu i powiem Wam że moje oczarowanie tą maszyną powiększało się z kazdym przejechanym metrem, zsiadając byłem zaskoczony i szczęśliwy!

Myślę że nie chodzi tu już o osiągi , bo są moto szybsze, lepsze itd. Jako człowiek mający pierwszy kontakt z tą marką mogę powiedzieć tyle że jest coś magicznego w tych sprzętach, poprostu było...fajnie!

I nie wiem czy już go nie zatrzymam, bo w sumie fajność jest najważniejsza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No widzisz. To właśnie urok rasowych/kultowych sprzętów. Nie wiesz co to dopóki się nie przejedziesz. Tak samo jest z BMW bo są brzydkie i nikt tego nie chce, z Harleyem też bo ciężki i powolny. Ale jak wsiądziesz i pojedziesz kilka km to nie będziesz mógł już mysleć o innym moto. To własnie ten urok czy dusza danej marki.

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Święte słowa, święte słowa....

 

Miałem identyczne odczucia jak 8 lat temu pierwszy raz dosiadłem mojego SS 750 rocznik 1992. Wczesniej miałem tylko MZ ETZ 251 ale romans z Ducati zaczął sie wtedy i trwa po dziś dzień.

Edytowane przez duke75

DESMOBSESSION DOC POLSKA

 

www.ducati-klub.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Święte słowa, święte słowa....

 

Miałem identyczne odczucia jak 8 lat temu pierwszy raz dosiadłem mojego SS 750 rocznik 1992. Wczesniej miałem tylko MZ ETZ 251 ale romans z Ducati zaczął sie wtedy i trwa po dziś dzień.

 

Wiesz, Prezes, jak bys sie przejechal Repsolem to bys zmienil zdanie :icon_mrgreen: :icon_question:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe, spoko spoko, pojeździj jeszcze kilkoma innymi markami to jeszcze bardziej ci się horyzont wrażeń poprawi.... nie mówiąc o innych pojemnościach, itp, itd...

Dezinformacja i fake newsy opierają się na tendencyjności w naszym myśleniu. Nie lubimy otrzymywać informacji, które są sprzeczne z tym, jak postrzegamy świat. Wolimy wiadomości, które potwierdzają nasze przekonania. Problem w tym, że wobec takich przekazów jesteśmy mniej krytyczni, więc jeśli dezinformacja będzie zgodna z tym, w co i tak już wierzymy, łatwiej będzie się nam na nią nabrać. Pamiętajmy, dezinformacja ma na celu radykalizację naszego światopoglądu, a nie jego zmianę.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

świeżak .......!! :icon_mrgreen: a kto mówił w pewnym lokalu w pewnych okolicznościach LEJE NA JAPOńSKIE LITRY..... :icon_mrgreen: :icon_mrgreen: :icon_question:

 

Czlowieku, musisz uwaznie czytac JoeBara :notworthy: "leje na v-ki i smierdzace zweitakty" Akurat Tobie chyba nie musze tlumaczyc ze Eddy Manetka nigdy sie w takich kwestiach nie myli :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie pisałem o słowach Eda tylko o twoich......bye the way dla miłosnikow hond i innych wynalazków masowych

:icon_mrgreen:

 

A co mialem powiedziec jak tez sobie kupilem wloski wynalazek? Ale ja przynajmniej zdaje sobie sprawe z jego niedoskonalosci (delikatnie mowiac) :icon_mrgreen: , a nie bronie go mowiac ze jest fajny, orginalny i w ogole taki czerwony. Albo jak wolisz zolty :icon_mrgreen: To ze jezdze czym jezdze nie oznacze ze nie podziwiam doskonalej japonskli mysli inzynierskiej. Moze beda jakies promocje na wiosne to kupie Repsola i dam Ci sie przejechac. Od razu sprzedaz Monstera :icon_question:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie nawet nie spróbuje dziekuje wiem że inna droga dla mnie.....jakiś ładny Vincent lekko dłubniety Norton....

ale honda..... :icon_question: nie mnie chodzić tą stroną ulicy.szanujmy sie panowie.......

Edytowane przez troublemaker
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie nawet nie spróbuje dziekuje wiem że inna droga dla mnie.....jakiś ładny Vincent lekko dłubniety Norton....

ale honda..... :icon_rolleyes: nie mnie chodzić tą stroną ulicy.szanujmy sie panowie.......

 

No tak - ta strona ulicy zarezerwowana jest tych ktorzy potrzebuje naprawde szybkich i dopracowanych w najmniejszych detalach sprzetow. Oczywiscie mozna dorabiac teorie o duszy, pieknym dzwieku itp Tylko co z tego jak potem taka japonia nas objezdza, a wracajac trzeba jeszcze zbierac srobki co odpadly, bo jakis turek we wloskiej fabryce mial wszystko gdzies...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak - ta strona ulicy zarezerwowana jest tych ktorzy potrzebuje naprawde szybkich i dopracowanych w najmniejszych detalach sprzetow. Oczywiscie mozna dorabiac teorie o duszy, pieknym dzwieku itp Tylko co z tego jak potem taka japonia nas objezdza, a wracajac trzeba jeszcze zbierac srobki co odpadly, bo jakis turek we wloskiej fabryce mial wszystko gdzies...

 

 

Ducat i tylko Ducat :icon_twisted:

 

Japończyki dla mnie to wyjce i nic po za tym :biggrin:

 

To moja opinia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...