Skocz do zawartości

Amerykańce....


Barnaby
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Tommo,

 

Problem w tym, ze zawsze bedzie sie do czego przyczepic. ´Ja bym to tej fury wstawil wolnossacy 2,5 do 3l lub 2,5 z turbina, mysle, ze chodzilo by trohe lepiej

 

:crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie znam ´rozlozenia mas ale gdybym mial to robic to napewno bym nad tym pomyslal.

 

Nie zmienia postaci rzeczy, ze z moca 200 KM ta fura ma za mala moc. Tak jak sam powiedzales z 250 KM bylo by znacznie ciekawsze.

 

:crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie znam sie na sportowych autach ale Viper to na pewno sportowy nie jest, jezdzilem tym kolega ma 99 r w zasadzie ten samochod nie nadaje sie do niczego.



Analogicznie wyposażenie i jakość środka w autach niemcowych i japońskich latach 80/90. Totalna przepaść. Jednak niemcowi producenci szybko zajarzyli i dzisiaj jak dla mnie japońce się pogubili i od wielu już lat stylistyką środka auta nie potrafią przykuć mojego zainteresowania.


TT

Pogubili sie ze stylistyka nie tylko srodka ale i linni nadwozia, bym powiedzial ze to raczej wybrane lub czesc modeli reszta jest ok

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie znam sie na sportowych autach ale Viper to na pewno sportowy nie jest, jezdzilem tym kolega ma 99 r w zasadzie ten samochod nie nadaje sie do niczego

 

 

 

Robert,

 

w nnowym roku mily chcialem byc, wiec jedno Auto dodalem :icon_mrgreen:

 

:crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie znam sie na sportowych autach ale Viper to na pewno sportowy nie jest, jezdzilem tym kolega ma 99 r w zasadzie ten samochod nie nadaje sie do niczego.

 

Pogubili sie ze stylistyka nie tylko srodka ale i linni nadwozia, bym powiedzial ze to raczej wybrane lub czesc modeli reszta jest ok

Zgadza się, zewnętrznie też odpłynęli.

 

Adziu, zegary ok ale reszta się nie do końca klei. Brak mi płynności i harmonii.

lewa noga: http://forum.motocyk...__1#entry782383
prawa noga: http://forum.motocyk...__fromsearch__1
...i tak wszyscy umrzemy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się, zewnętrznie też odpłynęli.

zegary ok ale reszta się nie do końca klei. Brak mi płynności i harmonii.

 

Nastepnym razem pojedziemy do Toyoty i wsiadziesz do Aurisa :icon_mrgreen:

 

Pozatym o gustach sie nie dyskutuje :icon_mrgreen:

 

:crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Cosmoss

 

To, ze toto ma ponad 600 KM czy nawet wiecej nie czyni z niego sportu, co najwyzej muscle :biggrin:

 

:crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale budowac skrzyn biegow jak nie potrafili, tak dalej nie potrafia !

 

:crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedzialbym i ja ze Amerykanie robia lepsze obecnie auta, a Japonczycy spadli troche. Od lat 80 do powiedzialbym 2010/15Japonskie samochody mialy spora przewage, teraz sie to powoi zaciera na korzysc Amerykancow.

Dwa tygodnie temu kupilem zonie wlasnie nowego Tahoe, a zaczalem od Japoncow po salonach i jazdy testowe, Z Toyota byl 4Runner, Sequoia 2018, nowy 4Runner to dziadostwo przeokropne, Mercedesy i BMW lipa same doladowane silniki ktorych nie lubie, samochody poza tym male, ciasne w klasie SUV, i na dodatek kiepsko wykonczone. Acura, Honda, Infiniti nic lepszego nie oferowaly w klasie SUV.

 

Z ta skrzynia zrobilismy rok temu objazd polowy stanow w Yukonie Denali jest ta sama skrzynia10 stopniowa skrzynia jest zajebista, a mam porownanie do X5 ktorym wczesniej przez chwile jezdzilem. Poza tym czy to Yukon Denali czy Tahoe ma fajne rozwiazanie, jak jedziesz wolno czy rownomiernie w miare trzymasz gaz na freeway pracuje tylko V4 4 gary pala tylko paliwo, niby jest tanie ale przy dystansach sie nazbiera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...