Skocz do zawartości

ZX10R vs ??


Rekomendowane odpowiedzi

Słaba głowica i wał w ZX10 :biggrin: no pierwsze słyszę... Ja też myślałem nad 1000RR jako następny motocykl, ale wybrałbym ZX10 chociażby z tego względu, że CBR i ERŁAN to najbardziej lampasiarski sprzęt. Szkoda, bo to naprawdę dobre motocykle. ZX10 jest bardzo fajny stylistycznie, mocny i dobrze radzi sobie na torze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bierz Kawe i bądź indywidualistą, przecież nie każdy musi jeździć Hondą :biggrin: Kawasaki od ostatnich lat robi naprawdę super motocykle. Jeśli już kupisz Kawe to weź pod uwagę że ona Ci żadnego błędu nie wybaczy, a Honda jakiś mały zakresik tolerancji dla rider'a zachowuje. pozdro

Edytowane przez DawidP
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciężki wybór :)

Nie sądzę,żeby CBR lub R1 z 2006r miały dużo wytrzymalszą ramę od ZX10...po prostu przy obecnych trendach do zmniejszenia masy większość ram nie wytrzymuje nawet lekkiego strzała czy większego szlifa....sam znam K6, która po drobnej stłuczce miała przekoszoną główkę ramy.....mój kumpel z pracy ma ZX10 z 2006r, często zdarza mu się długa guma i jak na razie wszystko gra....

Co do wyglądu - kwestia gustu...a bezawaryjnośc w dużej mierze zależy od traktowania przez poprzedniego właściciela, wszak i w 929 zdarzały się wyjścia korby bokiem a w R1 problemy z dwójką.......także drodzy Panowie nie popadajmy w stereotypy......

 

Nawiązując do tematu odpowidział bym sobie na pytanie: czy moto ma się łatwo i szybko sprzedać-jeśli tak najłatwiejszy temat będzie z R1 i 1000RR, na Bladego zawsze bedą chetni i napewno dostaniesz na nim mniej w dupę niż na ZXie.....czy są to lepsze moto kwestia preferencji-poza tym kto z nas wykorzysta sportowegoi litra na ulicy w 100%??????

 

Zaleta posiadania ZX10 to pewna indywidualność w tłumie R1 i RRek....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie to na Twoim miejscu brał bym Kawasaki w jedynym i słusznym oczojebnym zielonym kolorem :D :D Indywidualność wśród japońskiej wielkiej czwórki. Mnie najbardziej urzeka w modelu 2004 charakterystyka silnika - agresja, agresja i jeszcze raz agresja. Dodam od siebie, że moim następnym motocyklem będzie na pewno ZX-10R ;) :) Tak jak napisał DEALER - nie popadajmy w stereotypy bo nawet Hondy się psują. Aha i jeszcze dodam od siebie, że jeśli zdecydujesz się na Hondę, to tak jak ja to powiadam przygotuj się na jedną z najbardziej bezłpłcuiowych charakterystyk silnika...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam ZX7R i wiem jedno ze jak bede miał troche wiecej $$$ i bede zmieniał sprzeta to raczej kupie ZX10R. CBR na pęczki, R1 zna każdy dres, poza tym ten wygląd już sie przejadł. Jedynie nad czym bym sie jeszcze zastanawiał to gixer.

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam najaralem sie na kawe zx10r z 06' jestem na drodze do jej zakupu lecz obilo mi sie o uszy ze kawasaki to w krzaki :icon_razz:??? czy lepsza by byla np. 1000rr z 04'

 

prosilbym o jakies porady czy warto czy nie. :banghead:

 

thx.

 

KA - WA - SA - KI !!

Kolego, powiem Ci jedno. Mam dziesiątkę od miesiąca - model z tego roku. I jak dotąd nie widziałem drugiej takiej na mieście. :lapad:

Na Twoim miejscu zastanowił bym się właśnie nad taką - czyli bierzącym modelem. W tych poprzednich są gorsze heble i ogólnie motocykl jest spokojniejszy w porównaniu z modelem 04 -->> 05. W obecnym chłopaki znowu postawili na dzidowanie (dodali ponadto promieniową pompę przedniego hamulca (w 06-07 chyba jeszcze nie bylo takiej) i powiększyli nieco tarcze.

W porównianiu z Hondą z tego roku Kawa jest nieco większa, mimo że masy ma podobne do szećsetki.

No i nieśmiało wspomnę na koniec, że to najmocniejszy obecnie (katalogowo) 'liter' na rynku :lapad:

 

ps. No i koniecznie zieloną :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:D dzieki za wyczerpujace odpowiedzi ja caly czas stalem za kawasaki mi sie zaje.. podoba myslalem nad honda bo ponoc jest lepsza technicznie ale co do dresow to fakt prawda :)

wolalbym gixa ale to juz duzo $$$$ :eek:

hamownie i tak zmienie na tuning mam teraz taka w gixe i jest naprawde kozacka

wiec niedlugo pewnie zakupie kawke jest zulta (dla mnie super)

dzieki i pozdrawiam

 

 

 

sorki Adamie.M >juz nie bede< :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...