Skocz do zawartości

Czy warto kupić junaka?


merfi
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nom. Może autor tematu kupił już Junaka i teraz nie może wyjść z garażu bo jest przysypany częściami.

Albo podliczył wstępnie koszt remontu i okazało się ze musi sprzedać komputer dlatego cisza na forum. :biggrin:

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nooooo to dla mnie jestes gość :banghead: po tylu głupich gadkach po prostu wziołes i kupiłes worek junaka, to masz u mnie darmo płyte z fotokopia instrukcji obsługi,bo sam nie dasz rady tego poskładac w całosc(nie zebym ci nie ufał, ale sam składałem urala z puzli to wiem co to jest) tylko mnie molestuj o to bo ja mam pamiec dobra tylko krótka:-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Zgadza się kupiłem junaka w przysłowiowej skrzynce. Niestety bez silnika więc jeśli ktoś posiada będę wdzięczny za informacje. Stan nie robi mi większej różnicy. A komputera sprzedawać nie muszę. Pozdrawiam

no wreszcie kolega pokazał jaja, nie dosłownie oczywiście, a już zapowiadało się, że na gadce się skończy.... to gratuluję zakupu i cierpliwości życzę

pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlep fotki, bedziemy cie rozliczac z postepów w składaniu:-)

 

A i moja rada, kupuj tanie czesci ale nie zniszczone z mysla o renowacji, nie kupuj "dobrych uzywanych" bo takie nie istnieja:-)a jak zrobisz od zera to dłuuugo pojezdzisz:-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co jest lepsze od Junaka ? Dwa Junaki :biggrin:

Święte słowa :icon_mrgreen: dźwięku tej maszyny nic nie zastąpi kochałem swego Janeczka ale mówcie co chcecie posłuchałem rady kolegi i powiem, że ja chcę jeździć nie reperować (widać leniwy jestem).

Cztery lata temu pozbyłem się Jana i wsiadłem na obecną Hondę CBR 1000F i wiem teraz co znaczy czerpać radość z jazdy.

 

 

Pozdrawiam i życzę wielu tysięcy km bez awarii.

 

 

:buttrock:

81620200.jpg

Spotykam na trasie pędzących niebezpiecznie wariatów...

... aż ciężko ich wyprzedzić!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Święte słowa :notworthy: dźwięku tej maszyny nic nie zastąpi kochałem swego Janeczka ale mówcie co chcecie posłuchałem rady kolegi i powiem, że ja chcę jeździć nie reperować (widać leniwy jestem).

Cztery lata temu pozbyłem się Jana i wsiadłem na obecną Hondę CBR 1000F i wiem teraz co znaczy czerpać radość z jazdy.

I tu sie z toba zgodze, zeby czeroac radosc z jazdy to do weterana trzeba miec miłosc i najlepiej drugi motocykl który jezdzi, typu wisienka, wtedy jest ok, wiadomo sa zapalency :notworthy: którzy emami jezdza po całym swiecie, tez mozna, poznałem osobiscie takiego goscia masakratora(chwała mu na wieki) ale.... japonia musi byc-ukłon w strone Bielska:-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podepnę się pod temat bo tez trafia mi się okazja zakupić Junaka. Mam tylko jedno pytanie:

 

Ile można dać za Junaka M10, oryginał z papierem, ponoć kompletny (jeszcze go nie widziałem), stoi sobie gdzieś w stodole (czyt. nie na chodzie do remontu)?

 

Patrzyłem na alledrogo i rozbieżność jest spora.

 

 

P.S.Lokalizacji stodoły nie podam :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Zgadza się kupiłem junaka w przysłowiowej skrzynce. Niestety bez silnika więc jeśli ktoś posiada będę wdzięczny za informacje. Stan nie robi mi większej różnicy. A komputera sprzedawać nie muszę. Pozdrawiam

 

Kupiłem kiedyś Junaka(rama+ dwa worki gratów)- moje pierwsze moto, silnik składany w pokoju na III piętrze to były zwariowane dawne czasy, pół roku pracy i kombinacji i..... jeździło bezproblemowo.Wrzuć max. nowych częsci jakie trzeba, popraw po fabryce bo też trzeba(było dużo publikacji na temat+net) i ciesz się weteranem jak to lubisz powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podepnę się pod temat bo tez trafia mi się okazja zakupić Junaka. Mam tylko jedno pytanie:

 

Ile można dać za Junaka M10, oryginał z papierem, ponoć kompletny (jeszcze go nie widziałem), stoi sobie gdzieś w stodole (czyt. nie na chodzie do remontu)?

 

Patrzyłem na alledrogo i rozbieżność jest spora.

P.S.Lokalizacji stodoły nie podam :flesje:

 

 

To juz zalezy od pertraktacji, jak masz dobre gadane i trafisz na podatny gunt to mozesz kupic w miare tanio, a jesli sprzedajacy zna wartosc motocykla to przygotuj sie na odpowiednia cene. jezeli jest kompletny z papierem to mysle ze jakies 4 KPLN musisz dac...

:biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podepnę się pod temat bo tez trafia mi się okazja zakupić Junaka. Mam tylko jedno pytanie:

 

Ile można dać za Junaka M10, oryginał z papierem, ponoć kompletny (jeszcze go nie widziałem), stoi sobie gdzieś w stodole (czyt. nie na chodzie do remontu)?

 

Patrzyłem na alledrogo i rozbieżność jest spora.

P.S.Lokalizacji stodoły nie podam :flesje:

za janka płacisz tyle ile chca i ile wytrzyma twój portwel, i zadna cena nie jest zła:-) sooory janki sa w jakies zajebistej cenie, i to tylko z powodu patryjotyzmu bo nie z powodów technicznych:-)

 

co do stodoły, to gdzies niedaleko mnie? ciepło?zimno?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tu sie z toba zgodze, zeby czeroac radosc z jazdy to do weterana trzeba miec miłosc i najlepiej drugi motocykl który jezdzi, typu wisienka, wtedy jest ok, wiadomo sa zapalency :biggrin: którzy emami jezdza po całym swiecie, tez mozna, poznałem osobiscie takiego goscia masakratora(chwała mu na wieki) ale.... japonia musi byc-ukłon w strone Bielska:-)

 

Dobrze mówisz to się sprawdza. Kolega ma Junkersa pięknego w oryginale, kocha go, to widać ale do latania to już BMW :flesje:

 

pozdrawiam

 

:lalag:

81620200.jpg

Spotykam na trasie pędzących niebezpiecznie wariatów...

... aż ciężko ich wyprzedzić!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...