Skocz do zawartości

kupiłem CBRke


zazzu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Po NSR125 przyszła pora na większą Hondę. Wczoraj przyjechałem nią do domu (250 km , deszcz....)

Mam wrażenie że ani przez chwile nie będę żałować że pozostałem z tą marką.

Niby R6 ma fajniejszy silnik (osiąga wyższe obroty), GSXR K1 ładniejszy, ale cbr jest idealnym kompromisem - niby supersport, a jednak fajnie nadaje się na drogi.

 

Z wad mogę już napisać, że boli mnie szyja, kark - nie wiem dlaczego. Czy źle siedzę, czy za mało sie na baku kładłem, a może mam za ciężki kask....

No i reflektor mógłby świecić też lewą żarówką a nie tylko prawą :notworthy: Bo na światłach drogowych jak na razie nie zamierzam jeździć

 

http://bikepics.com/members/zazu007/01cbr600/

zdjecia.

Edytowane przez zazzu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję. Chyba wiem co czujesz, bo 2 tyg temu kupiłem F4 z 99r srebro+czerń (gaźniki) ogólnie to KOSSSAAAAA. Wcześniej dwa sezony na GPz 550 86r.

Ps mogę na maila udzielić info na temat Hondy, która stoi na allegro: Bydgoszcz stan idealny 3 dni w kraju też srebro+czerń (oglądałem ten egzemplarz)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:) ale z jakiego ??? Widziałeś ten moto czy jak? Jakaś wskazówka.

już pytałem kolegę na PW.

miał na myśli 125.pl na którym często "przebywam"

 

też sie wystraszyłem, że może poprzedni właściciel np na stuntpoland chwalił się swoimi wyczynami :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

już pytałem kolegę na PW.

miał na myśli 125.pl na którym często "przebywam"

 

też sie wystraszyłem, że może poprzedni właściciel np na stuntpoland chwalił się swoimi wyczynami :cool:

 

O to sie nie bój :wink: Na stuntpoland jej nie widziałem :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje, fajna maszynka. Doszedlem do wniosku ze dla mnie nie ma fajnego sporta oprocz SC33 :notworthy: Wszystkie inne jakies takie chude. Ostatnio zamienilem sie z kolega na "jedną prostą". Wsiadłem na jego F4 (gaźnik) i mialem wrazenie ze nogi mam zlaczone jak w skuterze :notworthy:

 

Pozdrowienia i bezpiecznej jazdy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziekuje :rolleyes:

 

mam parę drobnych pytań co do tego modelu - zgodnie z zasadami forum, mogę je zadawać tutaj?

 

Czy dla przykładu tu: http://forum.motocyklistow.pl/index.php?showtopic=45583 ?

jednak w tym temacie pierwszy post sugeruje, że powinienem wpisać

zazzu - Maciej - HONDA CBR F4i - Warszawa , a nie zadawać pytania.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...